Dodaj do ulubionych

Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote

IP: *.wlb.vectranet.pl 29.10.08, 14:49
Po co STRAZ MIEJSKA ma pilnowac pożadku?,po co łapac łebków co wyrywają
torebki?kradną radia,po co reagowac na biegające psy bez kaganca na
Podzamczu?po co sie przemeczac teraz dostali FOTORADAR i życie mile i
przyjemnie plynie.Podobnie w Swidnicy ustawiaja fotoradar siadaja w aucie
gazetka,telefonik pare godzin posiedza i jest pięknie.
Obserwuj wątek
    • Gość: paranoja Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.10.08, 15:08
      w dodatku podatnicy to opłacają
      • Gość: Ja Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 15:14
        moim zdaniem Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana oni to się nadają tylko
        do zakładania blokad...
        • Gość: SM Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.08, 16:00
          Co, nie pasuje bo zdjęcie przyszło do domku? :)
          Trzeba jeździć wolniej.
          • Gość: Player do SM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 16:17
            tu nie chodzi czy komuś przyszła fotka czy nie przyszła , moim zdaniem Straż
            Miejska w takiej formie jakiej pracuje teraz jest niepotrzebna...to bzdura że
            taki Strażnik rozstawia fotoradar...oni są od tego aby pilnować porządku jako
            takiego w mieście... a nie tylko mandaty i blokady...
            • Gość: obywatel Re: do SM IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.08, 16:35
              ale mandaty i blokady to jest pilnowanie porządku ,fotoradar -
              jeździsz wolniej ,blokada nie parkujesz w niedozwolonych miejscach
              • Gość: zzzzzz Re: do SM IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.10.08, 17:08
                dureń nie obywatel, tym się może zająć policja
                • Gość: SM Re: do SM IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.08, 17:13
                  Moze, ale nie musi. Policja ma inne rzeczy do roboty. Zreszta
                  chlopaki chyba tez lataja z suszareczką i robia swoje.
                  • Gość: zzzzzzzz Re: do SM IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.10.08, 17:19
                    w sensie że od tego POWINNA być policja, narysować?
                    • Gość: SM Re: do SM IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.08, 17:25
                      Jezeli uwazasz, ze pomiar predkosci nie lezy w kompetencjach Strazy
                      Miejskiej to sie tu nie wyzalaj, a zglos to jakiemus organowi. Nie
                      wiem, idz do prawnika, napisz list do marszalka Sejmu albo poskarz
                      sie Karskiemu, ze straznicy robia zdjecia, zamiast ... no wlasnie.
                      Zamiast czego?
                      • Gość: massa Re: do SM IP: *.wlb.vectranet.pl 29.10.08, 17:49
                        Straz Miejska=ORMO naszych czasów,najłatwiej karac kierowców po co sie meczyc z
                        blokersami najłatwiej postawic foftoradar i siedziec godzinami i pieprzyc glopoty
                        • Gość: SM Re: do SM IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.08, 19:21
                          Od wychowywania blokersow sa ich rodzice, nieprawdaz?
                          • Gość: dekiel Re: do SM IP: *.centertel.pl 29.10.08, 20:37
                            dlaczego te cwaniaczki w czarnych mundurkach sa tak
                            aktywni w grupie lub parach?laza parobki prezydenta po
                            miescie,niuchajac komu by tu blokadke lub mandacik za
                            niby zle postawione rusztowanie.ciekawe ze mocni sa
                            tylko w mundurkach,a bez to nawet na zadnej imprezie
                            miejskiej po pracy nie uraczysz zadnego.
                        • Gość: wałrzyszanin Re: do SM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 19:28
                          Wszyscy mają rację.Jak zostane prezydentem tego miasta,fotoradary
                          postawimy do szafy..;) za to bedziemy mocniej karac wszystkich
                          drogowych przestepców...kolizje,alkohol itp.Bo to jest najgorsze..a
                          nie to,że ktos na dwupasmówce jedzie 90km/h ale zazwyczaj tam
                          stoją..np koło salonu Nissana lub na drodze do
                          Świebodzic...paranoja...człowiek po całym dniu pracy chce byc jak
                          najszybciej w domu,z placu grunwaldzkiego do Świebodzic jedzie sie
                          godzinę...Panowie a wy z radarami....WSYTD!!!! a może zamiast tego
                          złapać kilku przestepców???Straż miejska jest dla naszych
                          tzw..radnych!!!Dla przykładu podam pewne zdarzenie...Jeden z Radnych
                          (nazwiska nie moge podać) kupił nowe auto i panowi ze STRAŻY nie
                          wiedzieli,że to jego i ciach Blokada..;)to co umią najlepiej..:)
                          jakie było zdziwienie Pana Radnego..hihihi kiedy to zobaczył.Na
                          następny dzień pan komendant tłumaczył się jak dziecko i oczywiście
                          pan Radny Mandatu nie zapłacił...Więc jak to jest,że wybieramy tych
                          nieudaczników na prezydentów,radnych...oni robią sobie prywatne
                          miasto a dotego powołuja straż miejską niby dla dobra
                          miasta....hahahah ciekawe którego???I znowu Ludzie mają
                          najgorzej...i jeszcze nas za to karają..:)AAAA WYBIERAMY chyba
                          przesadziłem bo na ostatnich wyborach płacili po 5zł za podpis..;)
                          Zrobiłbym porządek w tym mieście i ludzie byliby zadowoleni..;)ale
                          czy chcę oto pytanie???;)
                          • Gość: cyryll Re: do SM IP: *.wlb.vectranet.pl 02.11.08, 14:06
                            > Bo to jest najgorsze..a nie to,że ktos na
                            > dwupasmówce jedzie 90km/h ale zazwyczaj tam
                            > stoją..np koło salonu Nissana lub na drodze do
                            > Świebodzic...paranoja...

                            To to jeszcze pikuś. Gorzej, gdy złapią Cię, bo masz 50 na 40stce. Jakby TO
                            miało znaczenie dla bezpieczeństwa!

                            >> człowiek po całym dniu pracy chce byc jak najszybciej w domu,

                            No, to akurat żaden argument. Każdy "pirat" ciśnie, bo z jakiegoś powodu, gdzieś
                            mu się spieszy.

                            >> z placu grunwaldzkiego do Świebodzic jedzie sie
                            >> godzinę...Panowie a wy z radarami....WSYTD!!!!

                            No właśnie ;). Może by użyć tego radaru, skoro jest i taki precyzyjny i w
                            służbie narodu i... postawić go między dworcem miasto a polibudą w godz. od
                            15:00 do 17:00 i sprawdzićz z jaką prędkością możemy jako obywatele i płatnicy
                            podatków poruszać się po swoim mieście. Myślę, że żaden teleekspress nie
                            uwierzyłby, że na głównej drodze wałbrzycha można mieć 0 km/h czy też 1km/h ;)
                      • Gość: zzzzzzzzzzzzz Re: do SM IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.10.08, 20:00
                        nie kopie sie z koniem zeby wygrac
                        gdybys mial troche wiedzy wiedzialbys ze ludzie pierwotni zeby
                        powalic mamuta podcinali mu sciegna w tylnych lapach
              • Gość: :/ Re: do SM IP: *.wlb.vectranet.pl 29.10.08, 21:08
                No i do niczego wiecej sie nie nadaja, ani nic wiecej nie robia. Jak widze
                rozchechotane panienki jadace samochodzie SM z jakims "alvaro" to mnie szlak
                trafia, ze wszystko to za moje i innych pieniadze.
                • Gość: :/ Re: do SM IP: *.wlb.vectranet.pl 29.10.08, 21:10
                  rozchichotane* mialo byc
              • Gość: LIS Re: do SM IP: *.centertel.pl 29.10.08, 21:27
                Tak nie parkuje w niedozwolonych miejscach? , a jak zaparkował na
                miejscu do zabaw dla dzieci na Podzamczu Pan Prezydent M.Bartolik to
                co straż miejska odpowiedziała , że nie wie czyje to auto i nie
                będzie go blokować i jeszcze nawet kwita nie dostał
                I co teraz odpowiesz
                • Gość: antyprymityw Re: do SM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 21:31
                  na przyszłość sfotografować, zanotować nazwisko przyjmującego zgłoszenie, a
                  najlepiej nagrać rozmowę.
                  Później wrzucić na youtube. Na pomoc lokalnej TV lub prasy nie licz - boja się
                  głośniej pierdnąć na temat władzy w naszym mieście.
                  Może NIK lub coś podobnego?
    • Gość: b52 Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 19:34
      Bo straż miejska i policja to terenowe oddziały urzędów skarbowych.
      Tu nie chodzi o żadne bezpieczeństwo tylko o kasę.
      Jestem normalnym, doświadczonym, zrównoważonym kierowcą.
      Gdybym miał zamontowaną kamerę w aucie to nie ma siły żeby nie stracić prawka w
      drodze np. z Wałbrzycha nad morze. Wszystkie przepisy są po to aby kroić kasę.
      • Gość: mwwe Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 29.10.08, 20:55
        To prawda,nie chodzi tu o bezpieczenstwo tylko o kase do państwa,zresztą Straz
        Miejska widzac rozrabiajacych łebkow obraca sie w druga strone i udaje ze nie
        widzi.Pewnie lepiej stac z fotoradarem,bezpiecznie,ciepło,besstresowo,SZKODA GADAC
        • Gość: :/ Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 29.10.08, 21:11
          A jak maja reagowac skoro sie boją, co wyskoczy taka pani ze SM do lebkow zeby
          sobie tipsy polamala?
          • Gość: killer Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 21:27
            Tak jak ktoś napisał powyżej drogówka i straż z radarami jest po to aby kroić
            kasę od kierowców. Niezliczoną ilość razy miałem okazje jechać za radiowozem,
            który nie dostosował się do przepisów. W pizdu x milion razy miałem okazje
            słyszeć o policjantach czy też innych przedstawicielach służb z orzełkiem na
            legitymacji, którzy będąc zatrzymanym przez drogówkę byli traktowani polubownie.
            Dochody z mandatów są na pewno ważnym czynnikiem zwiększającym przychody
            SK(skarbu państwa), a takie podejście nie powinno dziwić inteligentnych
            przedstawicieli tego zbiorowiska zwanego narodem polskim. W kwestii nie
            podejmowania interwencji w sprawach problematycznych, a nad wyraz duża
            zaangoważowanie w kwestiach fotoradarów to chcę przypomnieć, że tam pracują tacy
            sami ludzie jak my - nie każdy lubi biegać za łebkiem albo mieć obity ryj przez
            kogoś - jak się zatrudnai "cipy" to taka jest późeni "strasz"(specjalnie błąd)
            miejska. Fotoradarów będzie przybywać i kar też. Państwo z czegoś musi opłacać
            działanie administracji na każdym jej szczeblu. Nam nic innego nie pozostaje jak
            kupienie CB, które jest wspaniała inicjatywa przeciw pasożytniczemu aparatowi
            trzymania porządku na drogach.
            • Gość: brat Grzegorz Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.08, 21:41
              A może by tak strajk włoski i jazda przez cały tydzień zgodnie z
              przepisami? Ciekawe kiedy zwrocil by im sie radar :)
            • Gość: Policja drogowa Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.centertel.pl 29.10.08, 21:43
              Pamiętajcie pomiar prędkości musi być poprzedzony stałym znakiem
              drogowym informującym o ustawieniu fotoradaru " uwaga fotoradar",
              gdy straż miejska ustawia fotoradar , a takiego znaku wcześniej nie
              ma to moga was pocałować w dupę i pamiętajcie każde skrzyzowanie
              rozwiązuje znak drogowy
              Pozdrawiam ....Ruch drogowy
              • Gość: awq Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.08, 21:45
                Możesz podać podstawę prawną.
              • Gość: killer Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 21:45
                Człowieku powyzej nie ośmieszaj sie tym utopijnymi przepisami. Jak cos to podaj
                odnośniki do konkretnych ustaw bo sam ma do zapłacenia ~500zl z fotoradarow.
              • Gość: :/ Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 29.10.08, 21:54
                NIestety w terenie zabudowanym nie musi byc znaku.
    • Gość: Sonia Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.08, 23:43
      a co biedni mają robić, jesli w lecie zadzwoniłam bo sąsiad na 8 godzin
      przywiązał psa na zewnątrz pod moimi oknami i to na samym słońcu. Pies szczekał
      i później skamlał już jedynie bo nie miał wody i siły już, a sąsiad wyrwał się
      gdzieś z kumplami.. no to powiedzieli że nie mogą przyjechać, chyba że w nocy
      jeszcze go nie odwiąże.. i żebym mu zaniosła pić!!! To co oni mają robić jak
      mają taki ograniczony zakres prac?? Widocznie jedynie mogą siedzieć i pilnować
      fotoradarów...
      • Gość: zzzzzzzzzz Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 30.10.08, 06:14
        naich miejscu przyjechalbym wymienic ciebie i psa miejscami
      • Gość: kkk Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 06:36
        straż strażą, ale Sonia to też niezła idiotka. Pewnie wezwała by też straż do
        zmiany pampersa dziecku.
        • Gość: mrek Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 30.10.08, 08:58
          Sonia ma racje oni doniczego sie nie nadaja taka jest prawda,teraz maja
          fotoradar i zajecie mam nadzieje ,ze kiedys rząd zlikwiduje to ORMO bade nierobów
        • Gość: cyryll Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 02.11.08, 14:00
          > straż strażą, ale Sonia to też niezła idiotka.
          > Pewnie wezwała by też straż do
          > zmiany pampersa dziecku.

          Sam jesteś idiotą. Właśnie popieram ją. Jakiś kretyn męczy psa, ktoś to widzi i
          może albo dać mu w mordę (jak ma to zrobić kobieta?), albo wić na niego bicz! Od
          tego jest właśnie straż m. Gdzie miał laska zadzwonić?! Na Policję? Może od razu
          do antyterorystów wezwać?

          Tak trzymać Sonia.
          Nie słuchaj plantów.
          • Gość: zzzzzzzzzzzz Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 02.11.08, 21:56
            jakby psu wody zaniosła nikt by się jej nie czepiał, cymbale jeden
            • Gość: cyryll Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.08, 07:11
              Przecież nie o wodę idzie, tylko zlanie tematu przez Strażaków pajacu. Czytaj ze
              zrozumieniem.
              • Gość: zzzzzzzz Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 03.11.08, 12:48
                bujaj się bałwanie, pies 8 godzin zdychał z pragnienia a jedyna aktywność
                paniusi to wciśnięcie kilku klawiszy w telefonie

                EOT
                • Gość: cyryll Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.08, 13:06
                  No cep, to cep!
                  Przeczytaj młocie tytuł wątku.
                  Idzie o olewactwo i kiepską pracę Staży Miejskiej pacanie.

                  Kumasz facet?
                  Wątki kynologiczne, moralne, biologiczne i jakie tam jeszcze wypłodzisz mam w
                  d...e. Mowa o strażakach i braku ich reakcji.

                  Kiedyś mój ojciec pofatygował się do nich ze swoim problem. Nie ważne czy
                  błahym, czy też nie. Dla każdego jego problem jest ważny i należy się nad nim
                  pochylić, albo choć udawać, że się pochyla.

                  "Pan jest pierwszy, do tej pory nikt nam tego nie zgłaszał".

                  I... można olać rozumiem (???)

                  Zakładam, że ta laska od psa była jedyna ze swoim "durnym problemem" i dlatego
                  pajac który go przywiązał może czuć się bezkarny.

                  Czasami odnoszę wrażenie, że służby typu Straż Miejska wychodzą z założenia, że
                  my im zatruwamy życie i trujemy dupę, gdy oni sobie beztrosko pracują. Może czas
                  obudzić niektórych i uświadomić, że pełnią (powinni pełnić!) służalczą niestety
                  rolę wobec obywatela. Jak się nie podoba, to na manhatan chińszczyzną handlować
                  i mundur na kołek powiesić. Żaden przymus.
                  • Gość: zzzzzzz Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 03.11.08, 13:10
                    no mówię żeś cymbał

                    to pochwal jeszcze mordercę za to że papierki wyzbierał
                    • Gość: cyryll Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.08, 13:39
                      Stary. Podaj proszę adres dilera (musi mieć niezły towar). Nikt mi nie wmówi, że
                      da się tak bredzić, nie opaliwszy się/obwąchawszy się wcześniej czegoś mocnego.
                      • Gość: zzzzzzzzzz Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 03.11.08, 19:13
                        znawca tematu widze sie znalazl, pozdrawiam i smacznego
    • Gość: romeo Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 02.11.08, 13:16
      zapraszam komandosów ze straży miejskiej na Piaskową G po skończonej dyskotece w
      każdy piątek i sobotę koło Kauflandu, będą mieli okazję się popisać
      • Gość: gassa Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 02.11.08, 16:16
        Tak pod dyskoteke tam niech sie Strażnicy wykazą,a nie fotoradar i siedza w
        busie i smiechy chichy cały zielony bus Strazy Miejsckiej i wesolutko czas płynie
        • Gość: Obserwator Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.08, 10:35
          Ostatnio modne są spacery funkcjonariuszy parami. Ot taka sobie
          przechadzka z pogaduchą. To,że 100m od nich w przejściu miedzy domami
          obracają flaszkę i klną przy tym nie zakłóca spacerku.Jak się zmęczą
          to będzie można pojeździć ( i poszpanować)nową TOYOTĄ, pobawić się
          radarkiem. Szkoda że efekty pracy są odwrotnie proprcjonalne do ilość
          i jakości używanego sprzętu.
          • Gość: wojtas Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 03.11.08, 11:36
            DOKŁADNIE!!!to samo widze na Podzamczu,chodzą aby chodzic nic ich nie
            interesuje,no ale teraz mają piekna nowa zabawke FOTORADAR to sie bawia
            wieczorami,tego im brakowało,teraz to mają zycie,stawiaja fotoradar i siedza w
            busie z usmiechcnietymi gebami
            • Gość: oko Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.08, 11:51

              no super mają zajęcie dziś siedzieli na sobięcinie w białym busie
              pan i pani ciekawe co robili bo jak wysiedli to byli bardzo
              uśmiecznięci .... pewnie fajne fotki oglądali i to ich tak rozbawiło
              • Gość: last Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.08, 12:40
                ja tam ich widzę na podzamczu jak spacerują sobie razem i gawędzą :) pilnują w
                ten sposób porządku o 10 rano :) a tu wlepią jakiemuś dostawcy mandacik za to,
                że stanął pod sklepem z rozładunkiem :) a co - niech biega dostawca z towarem
                kilkadziesiąt metrów - co to ich obchodzi :) wieczorami jednak już ich nie ma :)
                można robić wszystko, stać gdzie się podoba :) pić piwko na ławeczce a nawet i
                coś zniszczyć można :) nikt was nie przegoni - wierzcie mi. pozdrawiam
                • Gość: malkontent Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.08, 12:57
                  Niestety. Nie rozlicza się ich pewnie z efektów, tylko z "bycia w pracy".
                  Bolesne. Przy przychodni na podzamczu od strony ulicy grodzkiej notorycznie robi
                  się bibki. Trudno. Każdy był młody. Nikt nie jest święty. Jednak nie miałem
                  manii rozbijania każdej opróżnionej flaszki browca o asfalt! Dziś - jako stary
                  ramol ;) - muszę na spacerze z psem brać go na ręce, bo tyle tam potłuczonego
                  szkła, syf, pudła po pizzy, itd. Płakać się chce.

                  Taka sama sytuacja dotyczy też schodów "z boku" przychodni. Nie wieje, od wiatru
                  osłoni. Wieczne bida-bibki. Szkoda, że i ochrona przychodni i strażacy i
                  komandosi i ch..j wie, kto jeszcze się tam PAŁĘTA (bo innego określenia na to
                  nie ma! Na pewno nie trzymają tam porządku!) i nikt nie potrafi gównażeri w dupę
                  kopnąć.

                  Deptak koło fantazji (k. kościoła).
                  Wieczorem - zgroza.

                  Mundurowych czasami widać.
                  To fakt.
                  Tylko co z tego wynika?

                  Młodzież przyzwyczaiła się do plątających się mundurowych, jak wróble do stracha
                  na wróble. Zero reakcji. I jedni i drudzy sobie koegzystując nie wchodząc sobie
                  w paradę i żyje się przyjemniej.

                  Tylko komu?
                  • Gość: Tubylec Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 03.11.08, 20:33
                    Ale gdyby ich budżet przekazać policji, to na Podzamczu byłby i komisariat i
                    odpowiednia ilość policjantów z dobrym sprzętem. A tak
                    pieniądze idą w błoto na fajansiarskie mundurki, sprzęt o którego
                    obsłudze nie mają pojęcia i najważniejszą czynność "prewencyjne
                    spacerogodziny".
                    • vectoress Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote 05.11.08, 17:20
                      straż MIEJSKA nie drogowa.od tego jest drogówka.powinni pilnować naruszania porządku publicznego tj pobic libacji kradzieży awantur.maja do dyspozycji srodki przymusu bezposredniego:pałki,gas,kajdanki etc.ale trzeba chciec.a radar jest fajny a kierowca taki bezbronny.
                      • Gość: Fotograf Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.11.08, 20:42
                        vectoress napisał:

                        > a radar jest fajny a kierowca taki bezbronny

                        Bezbronny to jest pieszy, który ginie pod kołami pirata drogowego.
                        Fotoradar tak, ale czy faktycznie w SM?
    • Gość: slik Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.11.08, 00:21
      Widzę często jak stoją na Podzamczu nie daleko Ossowskich. Wywlekają (we dwóch)
      jakiś przedmiot, co to jak pralka "Frania" wygląda, chowają się do auta i łapią,
      czy coś tam. Wydaje mi się, że jeden funkcjonariusz chowa się do tej obudowy po
      "Frani" i przez szparę jakąś foty trzaska normalnie aparatem zwykłym, a pomiary
      prędkości wykonują suszarką tradycyjną. Nowy sprzęt bardzo drogi, a tu
      wystarczy, stara pralka, mała puszka olejnej, jakaś cyfrówka i spoko :)
      • Gość: antyprymityw Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.08, 00:24
        Dziś nieroby stały na Wańkowicza w niewielkim parkingu obok ul.Dubois.
        • Gość: robo Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 07.11.08, 09:09
          Nieroby mają fuche siedzą i śmieją sie w busie,to powinna robic Policja a nie te
          leniwce pospolite.
        • Gość: pies Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.11.08, 09:24
          na wszy był kiedyś azotox, a co na te gnidy ?
          • Gość: cyryll Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.11.08, 09:30
            Obelgi zbyteczne, bo i po co?
            Można to podsumować jednym zdaniem.

            Boli, bo tam gdzie człowiek chciał by ich widzieć (są potrzebni), to ich nie ma,
            a tam gdzie są zbyteczni (bo jest policja), to ich wepchnięto. Bezsens i tyle.
            • Gość: nieroby Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.11.08, 13:03
              powiedzcie mi po co oni łażą do południa po podzamczu? czego oni tam pilnują jak
              wszyscy w pracy i w szkołach? na ulicach tylko starsi ludzie i dostawcy
              sklepowi? po cholerę tam łażą nieroby? a gdzie są jak chuligani rozrabiają
              wieczorem i w ogóle? ktoś zna odpowiedź na te proste pytanie?
              pozdrawiam,
              • Gość: massa Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 07.11.08, 13:51
                Wieczorem to oni z fotoradarem stoja zamiast po osiedlu patrolowac,do jasnej
                CHOLERY niech policja z radarem stoi a nie oni,ORMO sie znalazlo,siedza caly
                wieczór w busie i sie smieja a pod przychodnia torebki wyrywaja huligani
                starszym ludziom,ale oni oczywiscie w busie i fotki pilnuja caly wieczor.Radar
                tak ale Policja.Szlak mnie trafi zaraz
                • Gość: as Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.08, 14:34
                  niedługo przybędzie naszym odważnym strażnikom miejskim zajęć.
                  Bileterzy ZDIK, którzy w strefie 1 pilnują by każdy zapłacił za
                  parking dostają wypowiedzenia z pracy. Ich obowiazki przejmie
                  parkometr i weryfikacją zajmie się najprawdopodobniej nasza odważna
                  straż wiejska. A jak to będzie wygladać to już piszę.
                  Idziesz do Urzędu Miasta na przykład, sądzisz że zajmie Ci to 15
                  minut( marzenie ściętej głowy) a jednak trochę się przedłużyło a
                  myslisz - kurde bilet mam na pół godziny. Wracam szczesliwy po
                  ząłatwionej sprawie a tu już Czarni się doczepili do biletu.

                  Odwaga straży jest na najwyższym poziomie. Dla mnie to banda.....
                  nie napiszę co jeszcze o nich sądzę.
                  pozdrawiam realistów.
                  • gal-axy Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote 11.11.08, 10:09
                    Kurcze dostałem najdroższe zdjęcie w życiu trzeba się jakoś
                    zabezpieczyc na przyszłośc co myślicie antyradar czy CB-Radio ?
                    • Gość: antyprymityw Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 11:52
                      CBradio.
                      • Gość: mlody Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.11.08, 11:57
                        ostatnio fajnie stali z wystawiona lodowka :) po godzinie 19-20..
                        ale zdarzylem im pomachac bo akurat na CB jechalem :) czysta droga
                        nic za mna nic przedemna.. a ja 50h :) CBradio najlepsze na miskow
                        z suszarkami :)
                        • Gość: last Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.11.08, 12:56
                          trzeba jeździć zgodnie z przepisami i nie będzie zdjęcia :) prawdę jednak mówiąc
                          każdy z nas może dostać mandat, nawet jak się jeździ z przepisami. Wcześniej czy
                          później człowiek może jechać zamyślony a tu 40 i cyk zdjęcie. Jeżdżę od ponad 2
                          lat z Cb radio i to pomaga. NIe po to, żeby szybko lecieć przez każde wioski
                          (jak to robią niektórzy) ale żeby nie być złapanym w jakieś głupiej sytuacji,
                          gdzie na dwupasmowej drodze jest ograniczenie do 40/50.
                          Pozdrawiam nasze dzielne duszyczki ze straży miejskiej :) wiem, że co niektórzy
                          z nich to czytają - wiedzcie, że jesteście nic nie wartymi nierobami a mundur,
                          który nosicie nie powinien się nim tak nazywać.
                          • gal-axy Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote 11.11.08, 14:24
                            A JAKIEJ FIRMY WYBRAC CB- Radio w rozsądnej cenie?
                            • Gość: antyprymityw Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 17:12
                              kup jakikolwiek i i tak bedziesz zadowolony
    • Gość: jurus Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 11.11.08, 18:18
      Oni mają co raz lepsze fury! Nawet Policja ma gorsze!
      Ta straż miejska, ma spacerować całą dobe pod oknami, sklepow,
      marketów, parkingow,pasek pod brodą , podkówki na obcasach i ma być
      ich widać, słychać i czuć. A nie w samochodach i ujeżdzają sobie
      gdzie chcą za .....nasze paliwo, budzetowe! Radiotelefon w garści i
      jak potrzeba to na żądanie podjedzie ,,suka" i zabierze bagaż do
      bazy! Straż M.ma PILNOWAĆ mienia i porządku w miescie.A nie
      kombinować jak by tu Obywatela ukarać. Kiedy to sie zmieni,to nie
      może być sowiecki system, dajcie już se spokoj z ,,manierami" z za
      wschodniej granicy! S.M macie pomagać ludziom , PO-magać!A nie
      utrudniać życia!
      • Gość: lggty Re: Fotoradar+Straż Miejska-ależ mają robote IP: *.wlb.vectranet.pl 11.11.08, 18:30
        Straz Miejska to najgorszy wymysł nowej RZeczypospolitej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka