Gość: trdis
IP: *.wlb.vectranet.pl
29.10.08, 14:49
Po co STRAZ MIEJSKA ma pilnowac pożadku?,po co łapac łebków co wyrywają
torebki?kradną radia,po co reagowac na biegające psy bez kaganca na
Podzamczu?po co sie przemeczac teraz dostali FOTORADAR i życie mile i
przyjemnie plynie.Podobnie w Swidnicy ustawiaja fotoradar siadaja w aucie
gazetka,telefonik pare godzin posiedza i jest pięknie.