Gość: jaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.09, 20:30 kler za duzo sobie pozwala !!! jest 21 wiek - czy w koncu ktos to zauwazyl ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: D Re: kler IP: *.opera-mini.net 29.01.09, 21:02 Rozwiń temat pasuje wszędzie kler polityk partia kraj itp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do jaaaa Re: kler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.09, 21:37 wszyscy w europie to zauważyli tylko zacofana polska nie bo jest milion lat do tyłu z intelektem a kler korzysta na tym doskonale na ciemnocie i tępocie ludzkiej i kokosy zbijają na polaczkach ,cała europa się śmieje i dziwne że w ogóle nas do tej europy unii wpuścili tam kościół nie ma nic do gadania i się nie wpi.er.dala do polityki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on Re: kler IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.01.09, 22:00 na pewno na Tobie się nie wzbogacili, bo z pewnością nie dajesz - dlatego zamknij pysk i zajmij się swoimi sprawami, bo rzygać się już chce z tym klerem, kościołem itp. poczytaj sobie "ksiądz po kolędzie" jest tam taki "ari" Twój człowiek, on tam wszystko wie, dużo pisze - to się zgadacie, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do on Re: kler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.09, 22:15 masz racje rzygać się chce jak się słyszy o klechach i kościele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TSC Re: kler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.09, 22:46 Bardzo wdzięczny temat. Szczególnie gdy okazało się , że Papież jest jednak omylny. Jest tu jakiś klecha , który to ma coś do powiedzenia w tej materii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: kler IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.09, 23:21 Twoje zacofanie i brak znajomości zasad pisowni nie oznacza zacofania innych. (: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stolzman Re: kler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.09, 09:55 Co zacofanie i znajomość zasad pisowni, które jak widać dla "ja" to czysta chińszczyzna ( o rozumieniu tekstu nie wspominając) ), ma wspólnego z tematem ? Jesteś „sukienkowy” to wyraź swoje zdanie, a jak nie do wracaj do budy burku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nergal wam wyjaśni Re: kler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 12:55 www.youtube.com/watch?v=Nrvv0HRKgqg&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TarRevellerTar Re: kler IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.09, 13:03 Ale żeś się popisał z tym linkiem jak się komuś nie podoba to niech sobie nie wierzy. A co do zacofania to ja przepraszam ale np. małżeństwa gejowskie, lesbijskie czy aborcja(mordowanie dzieci) to jest cofanie się ludzi do czasów z przed kilku tysięcy lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ari Re: kler IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.09, 13:32 A co komu do małżeństw gejowskich,a czy koścół łozy na utrzymanie dzieci niczyich,kalekich,niechicanych które sa narazone na bardzo ciężkie życie,na cierpienie?czu kościół komu kolwiek pomógł w tej sprawie?Sami miedzy sobą uprawiaja seks a głozno mówią,że nie popieraja gejów.I tu się mylą,w Bibli jest napisane,że sznowac trzeba kazdego,a wrogowi podac ręke.Co to znaczy,że ja wiem wszystki najlepiej??Poprostu nie daje się manipulować przez kler bo znam Biblie,i tym się róznimy,ze niektórzu z was łażą do kościoła nie mając pojęcia w co tak naprawde wierzą i co wyznaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: kler IP: *.chello.pl 01.02.09, 23:06 psioczycie na klechów a w niedzielę za......cie do kościółka dać klechom na tace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ari Re: kler IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 02.02.09, 13:59 o przepraszam,ja trzymam sie z daleka od tej wywiadowczej instytucji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: kler IP: *.wlb.vectranet.pl 02.02.09, 14:30 przeżegnaj się i odmów modlitwę bo jeszcze bardziej zostaniesz ukarana za swoje okropne grzechy, widocznie ci jeszcze mało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do gościa Re: kler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.09, 16:27 chyba ty zap.ierd.alasz do tego zakłamanego budyneczku co niedziele gościu niedzielny!!!!!i dajesz te swoje grosze co zarobisz tym szarlatanom żeby jeździli furami wypasionymi a ty na piechotkę drałuj ciemna istoto zacofana... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do prymitywa Re: kler IP: *.wlb.vectranet.pl 02.02.09, 20:24 naucz się wyrażać i pisać w języku polskim oświecony półanalfabeto o przepitym i przepalonym mózgu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do do prymitywa Re: kler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 00:43 mózg przepity i przepalony blantami to ty masz analfabeto pełny, nie pije i nie pale i co ci tak ku.rwa gały wyszły zdziwiony????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: kler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 08:25 oj, zapachnialo mi kotem. Swiadkow zapraszam na ich forum. Kaccc!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki Re: kler IP: *.wlb.vectranet.pl 03.02.09, 14:00 świadkowie nie posługują się takim językiem tylko menele spod monopolu Odpowiedz Link Zgłoś