Gość: ;-)
IP: *.ssp.dialog.net.pl
13.02.10, 08:19
A może by tak coś napisano o premierze 12.02 o godz.22.30...fani
tego filmu...i tego aktora czekali tłumnie od wczesnych godzin
popołudniowych na mrozie przed Berliner Palast. Shah Rukh Khan
okazał się największą gwiazdą festiwalu!