Gość: ~ania~ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.04, 15:33 Tak sie złożyło, że udało mi sie być na tej wystawie. Jest na serio świetna. Zachęcam wszystkich do oglądniecia jej. Kolejki do wejścia są niestety ogromne. 4h stania jak nic... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
loella Re: MoMA w Berlinie 13.08.04, 10:09 wystawa to pokaz kompletnej dezorganizacji niemcow w kolejce stalam 8h i nie udalo mi sie nic zobaczyc trzeba bylo poswiecic nastepny dzien katalogow po angielsku nie ma w calym berlinie wystawa warta zachodu ale po co traktowac ludzi jak barany? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sadist Re: MoMA w Berlinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.04, 19:39 na oficjalnej stronie MoMA pisza ile sie stoi i dlaczego, warto przeczytac zeby nie bylo niespodzianek. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaja Re: MoMA w Berlinie IP: *.luban.sdi.tpnet.pl 30.08.04, 20:30 a ja stalam 10 godzin, ale wato było. żeby zobaczyć coś takiego, musiałabym jechać do NY Odpowiedz Link Zgłoś