Dodaj do ulubionych

MoMA w Berlinie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.04, 15:33
Tak sie złożyło, że udało mi sie być na tej wystawie. Jest na serio świetna.
Zachęcam wszystkich do oglądniecia jej. Kolejki do wejścia są niestety
ogromne. 4h stania jak nic...
Obserwuj wątek
    • loella Re: MoMA w Berlinie 13.08.04, 10:09
      wystawa to pokaz kompletnej dezorganizacji niemcow w kolejce stalam 8h i nie
      udalo mi sie nic zobaczyc trzeba bylo poswiecic nastepny dzien katalogow po
      angielsku nie ma w calym berlinie wystawa warta zachodu ale po co traktowac
      ludzi jak barany?
      • Gość: sadist Re: MoMA w Berlinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.04, 19:39
        na oficjalnej stronie MoMA pisza ile sie stoi i dlaczego, warto przeczytac zeby
        nie bylo niespodzianek.
        pozdrawiam
        • Gość: kaja Re: MoMA w Berlinie IP: *.luban.sdi.tpnet.pl 30.08.04, 20:30
          a ja stalam 10 godzin, ale wato było. żeby zobaczyć coś takiego, musiałabym
          jechać do NY

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka