Dodaj do ulubionych

Zasiłki Rodzinne

IP: *.gdynia.mm.pl 08.05.04, 16:39
Nie mogę zrozumieć ludzi, którzy wypisują te wszystkie brednie na temat matek
walczących o przywrócenie FA. My tylko chcemy odzyskać pieniądze zasądzone
prawomocnymi wyrokami przez Sądy, nie dla nas, ale dla naszych dzieci. Te
pieniądze zabrało im bezduszne Państwo. Nie było by tego problemu
gdyby "ojcowie" płacili na swoje dzieci. Same ich sobie niespłodziłyśmy, ale
odpowiedzialnośią za wychowanie obarcza się tylko matkę. Ludzie zastanówcie
się na co naprawdę idą podatki, które wszyscy płacimy. Gdyby komornicy
skuteczniej ściągali pieniądze od dłużników nie musielibyście utrzymywać
osadzonych w ZK alimenciarzy, dlaczego nie protestujecie, że utrzymujecie
morderców, pedofilii i innych. My nie chcemy pieniędzy od biednych ludzi
tylko od ojców naszych dzieci. Innym równie biednym polecam także walczyć o
swoje dobro, bo kjażdy ma prawo żyć godnie.
Obserwuj wątek
    • Gość: krystyna Re: Zasiłki Rodzinne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 08:22
      ale te pieniądze są otrzymywane z podatkow a nie z alimenciarzy.I musisz
      stwierdzić że dziwnym trafem niby ten fundusz jest tak sprawiedliwy to dlaczego
      jedne otrzymuja 250 zł,a inne 400-a nawet i wiecej na dziecko.Może jedne umiały
      załatwić sobie dobrych adwokatów a inne nie.Czy w/g ciebie to w porządku.A po
      drugie to jakie bogate musza być te dzieci jeśli ojciec ma zasądzone alimenty w
      wys.500 zł,drugie winna płacić matka.To zastanów się ile rodzin ma na swoje
      pociechy takie pieniądze .Chyba coś nie tak.A tak to każde dziecko otrzyma 170
      zł a dodatki inne i to jest realne.Tylko uważam że na dzieci niepełnosprawne
      winno państwo płacić więcej pieniędzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka