Gość: Ksandra
IP: *.gdynia.mm.pl
08.05.04, 16:39
Nie mogę zrozumieć ludzi, którzy wypisują te wszystkie brednie na temat matek
walczących o przywrócenie FA. My tylko chcemy odzyskać pieniądze zasądzone
prawomocnymi wyrokami przez Sądy, nie dla nas, ale dla naszych dzieci. Te
pieniądze zabrało im bezduszne Państwo. Nie było by tego problemu
gdyby "ojcowie" płacili na swoje dzieci. Same ich sobie niespłodziłyśmy, ale
odpowiedzialnośią za wychowanie obarcza się tylko matkę. Ludzie zastanówcie
się na co naprawdę idą podatki, które wszyscy płacimy. Gdyby komornicy
skuteczniej ściągali pieniądze od dłużników nie musielibyście utrzymywać
osadzonych w ZK alimenciarzy, dlaczego nie protestujecie, że utrzymujecie
morderców, pedofilii i innych. My nie chcemy pieniędzy od biednych ludzi
tylko od ojców naszych dzieci. Innym równie biednym polecam także walczyć o
swoje dobro, bo kjażdy ma prawo żyć godnie.