Dodaj do ulubionych

Gen. Petelicki

IP: *.chello.pl 02.06.04, 12:06
Wreszcie uslyszalem znowu (w TOK-u) Generala Petelickiego.
Ostatnio media go "wyciszyly" od czasu gdy zaczal mówic jak UB go przesladuje
(spalili mu domek na dzialce, "dobre rady" itd) za to ze mówi co sie wyrabia w
MON-ie.

Popierajcie Generala Petelickiego!
To jeden z bardzo niewielu z tych, którzy maja odwage lamac "zmowe milczenia"
wsród sluzb mundurowych.
Obserwuj wątek
    • fijat Re: Gen. Petelicki 04.06.04, 11:05
      do constr
      opowiedz coś wiecej
      Im więcej prawdy tym lepiej
      mechanizmy zastraszania uczciwych i odważnych są wszędzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka