Gość: Constr
IP: *.chello.pl
02.06.04, 12:06
Wreszcie uslyszalem znowu (w TOK-u) Generala Petelickiego.
Ostatnio media go "wyciszyly" od czasu gdy zaczal mówic jak UB go przesladuje
(spalili mu domek na dzialce, "dobre rady" itd) za to ze mówi co sie wyrabia w
MON-ie.
Popierajcie Generala Petelickiego!
To jeden z bardzo niewielu z tych, którzy maja odwage lamac "zmowe milczenia"
wsród sluzb mundurowych.