Gość: mix Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.05, 16:18 Banda katolickich oszolomów. Odpowiedz Link Zgłoś
bolo14 Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce 16.01.05, 16:25 A może członkowie LPR załozyliby sobie na czołach taką nalepkę"Jestem przyjazny społeczeństwu" i przestali organizować kretyńskie lub chuligańskie akcje\zupełnie zrwesztą bezkarnie\w rodzaju niszczenia eksponatów na wystawach,lub ciąganiu artystów po sądach, bo tym ośmieszają do końca już i tak tą swoją śmiszną parttjkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bb komuno wroc IP: *.pl / *.kursor.pl 16.01.05, 16:44 bez sensu, przeciez dzieci nie chodza na wystawy, w ogole to rodzice decyduja co oglada ich dziecko, jak bede chcial pojsc z 14-letnim synem na wystawe, a tam beda naklejki LPR to co? nie wejde do srodka? cenzurka... skad my to znamy :)PLPR tfu! PZPR :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JK Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce IP: 80.48.245.* 16.01.05, 18:32 Boże, chroń nas przed LPR... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bary Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce IP: *.toya.net.pl 16.01.05, 23:24 To teraz tylko Jaselka beda przyjazne dzieciom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk Chruszcz będzie decydował? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 17.01.05, 08:48 Z tego wynika że ludzie pokroju Chruszcza będą decydowali czy sztuka jest moralna czy nie. Może niech wprowadzą przepis, że każdy kicz musi mieć świdectwo legalizacji wystawione przez LPR :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Myśle że ta chora koscielna partyjka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.01.05, 09:07 Umrze śmiercią naturalną!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emes Jeszcze trochę... IP: 62.29.248.* 17.01.05, 10:01 ... a pan Adolf Giertych zacznie palić ksiązki.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZAJEBAJROMKA Giertych znow obraziles moje uczucia poku..encu IP: *.saatchi.pl 17.01.05, 13:56 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malgosia Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 09:59 LIGA PŁOCKICH/sorry Płock/RODZIN to zestaw sfrustrowanych mocherowych beretow poslugujący się nienawiścia i anysemityzmem. widzialam to w Sądzie w Gdansku w środe. Gdyby mogli rozszarpali by Dorote! Stańmy w obronie czlowieka przed chrześcijanami! Odpowiedz Link Zgłoś