Dodaj do ulubionych

LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce

    • Gość: mix Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.05, 16:18
      Banda katolickich oszolomów.
    • bolo14 Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce 16.01.05, 16:25
      A może członkowie LPR załozyliby sobie na czołach taką nalepkę"Jestem przyjazny
      społeczeństwu" i przestali organizować kretyńskie lub chuligańskie
      akcje\zupełnie zrwesztą bezkarnie\w rodzaju niszczenia eksponatów na
      wystawach,lub ciąganiu artystów po sądach, bo tym ośmieszają do końca już i tak
      tą swoją śmiszną parttjkę.
    • Gość: bb komuno wroc IP: *.pl / *.kursor.pl 16.01.05, 16:44
      bez sensu, przeciez dzieci nie chodza na wystawy, w ogole to rodzice decyduja
      co oglada ich dziecko, jak bede chcial pojsc z 14-letnim synem na wystawe, a
      tam beda naklejki LPR to co? nie wejde do srodka? cenzurka... skad my to
      znamy :)PLPR tfu! PZPR :)
    • Gość: JK Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce IP: 80.48.245.* 16.01.05, 18:32
      Boże, chroń nas przed LPR...
    • Gość: bary Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce IP: *.toya.net.pl 16.01.05, 23:24
      To teraz tylko Jaselka beda przyjazne dzieciom.
      • Gość: marley STOP LPR! IP: *.proxy.aol.com 17.01.05, 07:27

        Proste i piekne.
    • Gość: jk Chruszcz będzie decydował? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 17.01.05, 08:48
      Z tego wynika że ludzie pokroju Chruszcza będą decydowali czy sztuka jest
      moralna czy nie. Może niech wprowadzą przepis, że każdy kicz musi mieć
      świdectwo legalizacji wystawione przez LPR :-P
    • Gość: Europejczyk Myśle że ta chora koscielna partyjka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.01.05, 09:07
      Umrze śmiercią naturalną!!
    • Gość: emes Jeszcze trochę... IP: 62.29.248.* 17.01.05, 10:01
      ... a pan Adolf Giertych zacznie palić ksiązki....
    • Gość: ZAJEBAJROMKA Giertych znow obraziles moje uczucia poku..encu IP: *.saatchi.pl 17.01.05, 13:56
    • Gość: malgosia Re: LPR przeciw kontrowersyjnej sztuce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 09:59
      LIGA PŁOCKICH/sorry Płock/RODZIN to zestaw sfrustrowanych mocherowych beretow
      poslugujący się nienawiścia i anysemityzmem. widzialam to w Sądzie w Gdansku w
      środe. Gdyby mogli rozszarpali by Dorote!
      Stańmy w obronie czlowieka przed chrześcijanami!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka