Gość: jacek IP: *.ksiezyc.pl / 80.51.247.* 16.01.05, 02:38 www.stacja.zd-wola.pl -jakies miejskie radio internetowe a taka muza w nocy:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: spioch Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.crt.warszawa.supermedia.pl 19.01.05, 10:47 w nocy to sie spi, chyba , ze nie mozna:-)lubie trojkowe gadanki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cook Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.05, 15:34 albo radio Maryja. usypiasz momentalnie!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXSW Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 19.01.05, 22:51 Oooo protestuję, po kilku minutach słuchania rydzykowego radia wpadasz z reguły w furię, ciśnienie się podnosi i szlag trafia sen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ada Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 00:10 Tylko RADIO PLUS Łagodne Pzeboje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sluchacz Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.06, 00:00 Popieram. Tylko PLUS - ostatnio playlista sie bardzo zmienila. Smolik, Piotr Rubik czy tez Mandalay. Takie rzeczy mozna znalezc w Plusie. Widac Ad.Point wzial sie ostro za Plusa - ale to dobrze. Bynajmniej jest konkurencja miedzy Plusem a Voxem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 11:59 w wiekszości stacji w nocy lecą śmieci, to co nie zmieści im się w ciągu dnia na playliście,t aki chłam i resztki - w nocy nie wyrabiają koncesji i gra mszyna. Prawie nigdzie nie ma zywego człowieka, chyba że jakiś początkujący DJ no i chyba że to publiczne radio. Szkoda gadać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.acn.waw.pl 23.01.05, 12:46 no tak chyba że to publiczne radio (patrz Tujka)......tam jest dokładnie na odwrót....dobra muzyka i doświadczeni prezenterzy w nocy...a w dzień....szkoda gadać.... w nocy (jeśli nie śpię) słucham Trójki (czasem specjalnie zarywając noce np we wtorki - pozdrowienia dla Manniaków Ciemniaków)....w dzień już niestety nie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sebol Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.milicz.jarsat.pl 20.01.06, 13:11 radio zet albo blue fm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek stepień Re: idealna muzyka na noc - tylko Radio Plus !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.06, 15:00 ha, jasne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: villac Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 21.01.06, 00:43 Ktoś zapodał, że Trójka jedynie w nocy - potwierdzam, do czego to qrva doszło żeby posłuchać NORMALNYCH ludzi z ich NORMALNĄ muzyką muszę zarywać noce żeby to mieć.......A radio Plus i Vox jak najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
theagata idealna muzyka w dzień 21.01.06, 23:14 zapraszam do słuchania audycji Janusza Kosy Kosińskiego o normalnej porze 14.0-18.0 w każdą sobotę Antykwariat w Antyradio have fun Odpowiedz Link Zgłoś
theagata fajna muzyka na noc mogłaby być 23.01.06, 00:01 gdyby tak to co teraz się skończyło przedłużyć o godzinę. mini max. have fun Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: night rider CHCESZ TO MASZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.06, 01:52 Chłopie mamy godzine 01:26 noc z wtorku na środe 24/25 stycznia 2006 - oto warszawski eter (od 107,5 FM do 89,0 FM): Radio Zet: Formacja Nieżywych Schabuff - Klub Wesołego Szampana (chciałabym...) Radio Jazz: jakiś jazzik Radio Warszawa Praga: Oasis - Don't Look Back In Anger Radio Eska: jakieś Sugababes czy inna cholera Radio BIS: heavy rock Eska Rock: Hard-Fi - Hard To Beat Roxy FM: nowy Robbie Williams Radio Kolor: Amerie tytułu nie znam ale r'n'b PR 2: klasyka Radio PIN: Ania Dąbrowska i jakaś nieznana piosenka Radiostacja: Łona i hip hop RDC: klasyka Radio Pogoda: Robert Chojnacki & Piasek - Prawie do nieba PR III: Franz Ferdinand - Outsiders RMF Classic: klasyka TOK FM: audycja o internecie i komputerach Radio Kampus: jakiś przyjemny dla ucha rapowy hip hop Radio św. Józef: audycja religijna Rock Radio Mazowsze: Negatyw - Lubie was Antyradio: Zbyszek Hołdys - Molier VOX FM: Bajm - Lola lola PR I: Urszula - Rysa na szkle RMF FM: Madonna - Say goodbye Radio WAWA: rozmowa prezenterki ze słuchaczem o budżecie Radio Maryja: pieśń włoska Taki mamy eter, takie mamy czasy - prawie wszedzie graja komputery, jest kilka wyjatków, 3 radia z klasyką o tej porze, czesc stacji nadrabia zaległości z graniem polskiej muzyki, a no i rockowo w eterze jest !!!!!! tylko gdzie ta magia radia nocą z prezenterem i jego muzyką i słuchaczami. dopisujcie dalej w ciagu dnia - mozna porównac to ze soba i bedziemy miec jako taki obraz naszych stacji radiowych Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: CHCESZ TO MASZ 25.01.06, 09:06 Gość portalu: night rider napisał(a): >gdzie ta magia radia nocą z prezenterem i jego muzyką i słuchaczami. > dopisujcie dalej w ciagu dnia - mozna porównac to ze soba i bedziemy miec >jako taki obraz naszych stacji radiowych > dobry pomysł. proponuję dopisywać w nocy. audycje aktualnie słuchane. wybór jak zwykle należy do was. słuchacze. have fun Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszu Świetna robota i ciekawa lektura 25.01.06, 16:23 ...a zaraz po Franzu F. wybrzmiał nowy Negatyw i "Terroryści". Świetne Odpowiedz Link Zgłoś