Dodaj do ulubionych

idealna muzyka na noc !!!

IP: *.ksiezyc.pl / 80.51.247.* 16.01.05, 02:38
www.stacja.zd-wola.pl -jakies miejskie radio internetowe a taka muza w nocy:)
Obserwuj wątek
    • Gość: spioch Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.crt.warszawa.supermedia.pl 19.01.05, 10:47
      w nocy to sie spi, chyba , ze nie mozna:-)lubie trojkowe gadanki
      • Gość: cook Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.05, 15:34
        albo radio Maryja. usypiasz momentalnie!:)
        • Gość: XXSW Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 19.01.05, 22:51
          Oooo protestuję, po kilku minutach słuchania rydzykowego radia wpadasz z reguły
          w furię, ciśnienie się podnosi i szlag trafia sen.
    • Gość: ada Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 00:10
      Tylko RADIO PLUS Łagodne Pzeboje
      • Gość: sluchacz Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.06, 00:00
        Popieram. Tylko PLUS - ostatnio playlista sie bardzo zmienila. Smolik, Piotr
        Rubik czy tez Mandalay. Takie rzeczy mozna znalezc w Plusie. Widac Ad.Point
        wzial sie ostro za Plusa - ale to dobrze. Bynajmniej jest konkurencja miedzy
        Plusem a Voxem.
    • Gość: facet Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 11:59
      w wiekszości stacji w nocy lecą śmieci, to co nie zmieści im się w ciągu dnia
      na playliście,t aki chłam i resztki - w nocy nie wyrabiają koncesji i gra
      mszyna. Prawie nigdzie nie ma zywego człowieka, chyba że jakiś początkujący DJ
      no i chyba że to publiczne radio. Szkoda gadać...
      • Gość: x Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.acn.waw.pl 23.01.05, 12:46
        no tak chyba że to publiczne radio (patrz Tujka)......tam jest dokładnie na
        odwrót....dobra muzyka i doświadczeni prezenterzy w nocy...a w dzień....szkoda
        gadać....

        w nocy (jeśli nie śpię) słucham Trójki (czasem specjalnie zarywając noce np we
        wtorki - pozdrowienia dla Manniaków Ciemniaków)....w dzień już niestety nie...
        • Gość: sebol Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.milicz.jarsat.pl 20.01.06, 13:11
          radio zet albo blue fm
          • Gość: alek stepień Re: idealna muzyka na noc - tylko Radio Plus !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.06, 15:00
            ha, jasne...
    • Gość: villac Re: idealna muzyka na noc !!! IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 21.01.06, 00:43
      Ktoś zapodał, że Trójka jedynie w nocy - potwierdzam, do czego to qrva doszło
      żeby posłuchać NORMALNYCH ludzi z ich NORMALNĄ muzyką muszę zarywać noce żeby
      to mieć.......A radio Plus i Vox jak najbardziej.
    • theagata idealna muzyka w dzień 21.01.06, 23:14
      zapraszam do słuchania audycji Janusza Kosy Kosińskiego
      o normalnej porze 14.0-18.0 w każdą sobotę
      Antykwariat w Antyradio

      have fun
    • theagata fajna muzyka na noc mogłaby być 23.01.06, 00:01
      gdyby tak to co teraz się skończyło przedłużyć o godzinę.
      mini max.

      have fun
      • Gość: night rider CHCESZ TO MASZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.06, 01:52
        Chłopie mamy godzine 01:26 noc z wtorku na środe 24/25 stycznia 2006 - oto
        warszawski eter (od 107,5 FM do 89,0 FM):
        Radio Zet: Formacja Nieżywych Schabuff - Klub Wesołego Szampana (chciałabym...)
        Radio Jazz: jakiś jazzik
        Radio Warszawa Praga: Oasis - Don't Look Back In Anger
        Radio Eska: jakieś Sugababes czy inna cholera
        Radio BIS: heavy rock
        Eska Rock: Hard-Fi - Hard To Beat
        Roxy FM: nowy Robbie Williams
        Radio Kolor: Amerie tytułu nie znam ale r'n'b
        PR 2: klasyka
        Radio PIN: Ania Dąbrowska i jakaś nieznana piosenka
        Radiostacja: Łona i hip hop
        RDC: klasyka
        Radio Pogoda: Robert Chojnacki & Piasek - Prawie do nieba
        PR III: Franz Ferdinand - Outsiders
        RMF Classic: klasyka
        TOK FM: audycja o internecie i komputerach
        Radio Kampus: jakiś przyjemny dla ucha rapowy hip hop
        Radio św. Józef: audycja religijna
        Rock Radio Mazowsze: Negatyw - Lubie was
        Antyradio: Zbyszek Hołdys - Molier
        VOX FM: Bajm - Lola lola
        PR I: Urszula - Rysa na szkle
        RMF FM: Madonna - Say goodbye
        Radio WAWA: rozmowa prezenterki ze słuchaczem o budżecie
        Radio Maryja: pieśń włoska

        Taki mamy eter, takie mamy czasy - prawie wszedzie graja komputery, jest kilka
        wyjatków, 3 radia z klasyką o tej porze, czesc stacji nadrabia zaległości z
        graniem polskiej muzyki, a no i rockowo w eterze jest !!!!!! tylko gdzie ta
        magia radia nocą z prezenterem i jego muzyką i słuchaczami.
        dopisujcie dalej w ciagu dnia - mozna porównac to ze soba i bedziemy miec jako
        taki obraz naszych stacji radiowych

        • theagata Re: CHCESZ TO MASZ 25.01.06, 09:06
          Gość portalu: night rider napisał(a):

          >gdzie ta magia radia nocą z prezenterem i jego muzyką i słuchaczami.
          > dopisujcie dalej w ciagu dnia - mozna porównac to ze soba i bedziemy miec
          >jako taki obraz naszych stacji radiowych
          >

          dobry pomysł. proponuję dopisywać w nocy. audycje aktualnie słuchane.
          wybór jak zwykle należy do was. słuchacze.

          have fun
        • zbyszu Świetna robota i ciekawa lektura 25.01.06, 16:23
          ...a zaraz po Franzu F. wybrzmiał nowy Negatyw i "Terroryści". Świetne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka