Dodaj do ulubionych

Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 10:36
Kolejny "psychol" radiotoruński w sejmie
Obserwuj wątek
    • Gość: obserwator koncz Wasc, wstydu oszczedz IP: 5.2.* / *.sap-ag.de 16.03.05, 10:44
      Panie Macierewicz,
      w niektorych punktach moze ma Pan nawet racje, ale forma dyskusji, jezyk, ktory
      Pan uzywa i nienawisc, ktora nie jest Pan w stanie ukryc, dyskredytuja Pana
      jako osobe publiczna. Koncz Wasc i wstydu oszczedz. Moze praca na wlasnej
      dzialce bedzie owocniejsza, bo dotychczas Pana praca publiczna przynosi jedynie
      destrukcje i obnizenie kondycji psychicznej spoleczenstwa.
      • Gość: Owieczka Spóźniona refleksja GRUPY TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.03.05, 12:36

        Odnoszę wrażenie, że GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ w Polsce zaczęła dostrzegać, jaki
        bigos w postaci REWOLUCJI MORALNEJ uwarzyła „przypadkowemu społeczeństwu”.

        ALE CHYBA JEST JUŻ ZA PÓŹNO Panie i Panowie DZIENNIKARZE „wolnych mediów”
        (przypominam Wasze niewątpliwe „ZASŁUGI” w wypromowaniu LEPERA i jego ….. i kac
        post faktum SIC!). GW do skacowanych nie zaliczam.

        Hasła REWOLUCJI MORALNEJ Wildsteina, Kaczyńskiego, Giertycha i Rokity (czytaj
        REWOLUCJA KULTURALNA i BANDA CZWORGA jak w Chinach) WYPROMOWANE PRZEZ MEDIA
        zdominowały dyskurs polityczny, i będziemy musieli jeść to g…o (kibicować
        rewolucjonistom w aktach niegodziwości, podłości, nikczemności, i …).

        Odwracają one skutecznie uwagę od rzeczywistych problemów społecznych i
        niekompetencji programowej (intelektualnej) pretendentów do władzy (ostatnio we
        Francji był któryś z Kaczyńskich; na zwyczajowo zorganizowanym spotkaniu z
        biznesmenami powiedział, że na biznesie to on się właściwie nie zna i zaczął
        opowiadać o odnowie moralnej w polskiej polityce SIC! – źródło red. Ziemkiewicz
        w TOK FM), a dyskusja o gospodarce niewątpliwie przypomniałaby, że ekipa TKM
        niedawno rządziła.


        Posłuchajcie dodatkowo M.Kotlinowskiego u M.Olejnik:
        www.radiozet.com.pl/rozmowy_gosc.html?wid=6842974
        Pozdrawiam.
        • Gość: Owieczka Re: Spóźniona refleksja GRUPY TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.03.05, 12:48

          O tym jak rządził Lecz Kaczyński przeczytacie tutaj:

          polityka.onet.pl/artykul.asp?DB=162&ITEM=1058601&MP=1
          …. „Wcześniej, co było zaskoczeniem, awansował z doradcy na wiceministra
          sprawiedliwości nieznany szerzej Zbigniew Ziobro, którego brak doświadczenia i
          wiedzy zdemaskowali kilka tygodni temu na sali sejmowej posłowie kilku klubów
          oczekujący konkretnych odpowiedzi w szczegółowych i trudnych kwestiach
          prawnych.” …

          „Problem w tym, że nominacja Wassermanna uchybiała przepisom prawa o
          prokuraturze, bowiem prokuratora krajowego powołuje na wniosek ministra
          sprawiedliwości sam premier. To jednak nigdy nie nastąpiło. Zatem używanie
          pieczątki „p.o. prokuratora krajowego” było w tej instytucji nadużyciem.”…

          Pozdrawiam
          • Gość: aren Re: Spóźniona refleksja GRUPY TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ IP: *.aster.pl 16.03.05, 14:03
            Owieczka na forum, nie wygląda na zagubioną. Po treści, języku i mieście
            nadania postu można wnioskować, że to przewodniczący Frasyniuk.
            • Gość: proszęAgenta oGłos Re: Rozmowa, która poirytuje agentów ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 14:28
      • Gość: nikt Re: koncz Wasc, wstydu oszczedz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:00
        niestety typ Macierewicza jest mi znany (l Miller), ironicznie uśmiecha się,
        kłamie w oczy wszystkim . Macierewicz błazenady możesz śmiało uczyć się od
        Millera, choć już i sam wiele osiągnąłeś. Historii już nie nauczysz się -
        niestety nie masz talentu
    • Gość: julka98 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.chello.pl 16.03.05, 10:56
      Po co rozmawiać z kretynem. Jeszcze jakiś czas temu takie wypociny mnie
      śmieszyły, teraz tylko irytują.
      • Gość: ddd Re: Macierewicz: nowy cykl - rozmowy o idiotach IP: *.chello.pl 16.03.05, 12:05
        pewien poeta stwierdzil kiedyś,że wdawanie się w dyskusję z
        idiotą /Macierewicz/ niesie ze sobą ryzyko polegające na fakcie ,iż obserwator
        może nie dostrzegać różnicy pomiędzy uczestnikami dyskursu.Zglaszam
        propozycję ,aby uczcić pamięć po tym polityku minutą milczenia .Minutę ciszy
        można kontynuować ,a potem zapomnieć.
        • Gość: krótka recenzja Re: Gawryluk spocona - górą Maciarewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 14:25
          • Gość: Doctor Re: Gawryluk spocona - górą Maciarewicz IP: *.demo.pl 16.03.05, 14:35
            Lubi spocone kobiety?!
            - Po nim wszystkiego sie mozna spodziewac.
            • Gość: monika Re: Gawryluk spocona - górą Macierewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 14:44
              Ale Gawryluk nic nie wskórała, wszystkie jej wysiłki spełzły na niczym.
              Może niech jeszcze raz spróbuje. Czytelnicy będą mieli okazję dowiedzieć się
              nowych interesujących rzeczy, które GW przemilcza.
              Warto słuchać tego co mówi Macierewicz, bo ma wiedzę z pierwszej reki.
              • anyab1 Re: Gawryluk spocona - górą Macierewicz 16.03.05, 16:32
                > Warto słuchać tego co mówi Macierewicz, bo ma wiedzę z pierwszej reki.
                Sam to wszystko zmyśla?
              • Gość: Doctor Re: Gawryluk spocona - górą Macierewicz IP: *.demo.pl 16.03.05, 17:27
                >Ale Gawryluk nic nie wskórała, wszystkie jej wysiłki spełzły na niczym.
                >Może niech jeszcze raz spróbuje. Czytelnicy będą mieli okazję dowiedzieć się
                >nowych interesujących rzeczy, które GW przemilcza.
                >Warto słuchać tego co mówi Macierewicz, bo ma wiedzę z pierwszej reki

                A jakich to nowych interesujacych rzeczy dowiedzielismy sie teraz, ba ja tylko
                jednej - ze p. Gawryluk sie spocila.
                Akurat nie przepadam za nia, ale nie jest to dla mnie interesujaca wiadomosc,
                zreszta nieladnie tak pisac moim zdaniem o kobiecie.
          • Gość: Czerwiec 14 Re: Gawryluk spocona - górą Maciarewicz IP: *.chello.pl 17.03.05, 18:05
            (-: a ja bym chciał, żeby się spociła przy mnie (-:
            Bardzo mi się podoba i bardzo ją lubię, chociaż czasami plecie głupoty. Ale,
            jak wiadomo, "blondynki" mają to do siebie.
    • feelipe talibowie. Nie dla talibanu w Polsce 16.03.05, 11:09
      co o tym sądzicie?
    • Gość: ddd Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.chello.pl 16.03.05, 11:48
      Pan Macierewicz zachowuje się jak esbek i stosuje esbeckie metody w celu
      niszczenia ludzi,pomówienia bez dowodów,cytowanie fragmentów jakiś kwitów
      esbeckich ,to typowe znane doskonale z historii metody walki
      politycznej.Stosowanie metody polegającej na gloszeniu tezy,że każdy kto jest
      przeciwko R Maryja ,Macierewiczowi lub Rydzykowi jest zdrajcą narodu powinno
      być napiętnowane jako metoda esbecka.Moim zdaniem metody uprawiania polityki
      przez Panów Macierewiczopodobnych już nie powinny być publikowane ,ich miejsce
      jest w lamusie historii.
      • Gość: aren Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.aster.pl 16.03.05, 14:11
        Gość portalu: ddd napisał(a):

        Moim zdaniem metody uprawiania polityki
        > przez Panów Macierewiczopodobnych już nie powinny być publikowane ,ich
        miejsce
        > jest w lamusie historii.

        Ja mam nadzieje, że do lamusa historii odeszły takie poglądy jak Twoje -
        "powinny nie być publikowane". W sprawie zakazów publikowania mógłbyś się
        odnależć w innych państwach.
    • Gość: qc "Jestem człowiekiem" IP: *.pro-internet.pl 16.03.05, 12:44
      Przesadzona ambicja czy megalomania?
      Ale "ufnym" to juz schizofrenia.
      • Gość: Piotr Re: "Jestem człowiekiem" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 11:49
        Cieszy mnie że jest jeszcze psycholog który społecznie udziela porad i daje nie
        odpłatnie diagnozy. Mam nadzieje że wkrótce nie wyborcy będą wybierać
        parlamentarzystów tylko opiniujący psygologowie. To będzie duży postęp. Wreszcie
        przypomnimy sobie czasy osławionego postępowego ZSRR, gdzie desydentów przestano
        w latach 60-tych wywozić za Ural i odstawiano do psychuszki. I społeczeństwo nie
        będzie musiało się stresować myślenie i szukaniem prawdy troszeczkie odmiennej
        od promowanej przez polityków i dyspozycyjnych im dziennikarzy.
    • Gość: rwerp Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.ifpan.edu.pl / *.ifpan.edu.pl 16.03.05, 12:59
      "Gdy słyszę jego słowa kierowane pod adresem ojca Rydzyka, Jana Olszewskiego,
      Krzysztofa Wyszkowskiego, zachowajmy pewne proporcje, to są ludzie którzy byli
      prześladowani, walczyli o niepodległość wtedy kiedy ani Wałęsa, ani Frasyniuk,
      ani Bujak nie myśleli że ich dzieje znajdą się w Solidarności."

      Aha. Czyli Rydzyk działał w opozycji jeszcze przed Sierpniem'80. Baju baju
      będziesz w raju.
    • Gość: madzer1 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.gostynin.sdi.tpnet.pl 16.03.05, 12:59
      Jak czytam wywiad z Panem Macierewiczem, to zaczynam sie bać, ze tacy (tu cytat
      L. Wałęsy) "psychole", mają jakiekolwiek poparcie wśród ludzi. Ten człowiek
      idealnie nadawałby się do rzadzenia w czasach PRL-u. Wtedy tez obowiązywała
      jedyna słuszna idelogia, jedna racja. Można krytykować wszystkich tych, którzy
      zgadzają się z Panem M i Radiem Maryja, natomiast Rydzyka,to praktycznie
      bluźnierstwo, zdrada interesów polskich itp. Kwaśniewski kłamie - do
      odpowiedzialności karnej, Gruszka to samo - polityczna gra, prowokacja.
      Olszewskiego krytykować - broń Panie Boże! - przecież on walczył, ale juz
      Waałęsę jak najbardziej można! Tfu demagogia!
    • Gość: prawnik Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 13:01
      No cóż nie ma to jak o sbie dobrze mówić!Tylko,że nie wszyscy wierzą.Oszołom i
      psychopata!Nie on jeden zresztą1Czy my się wreszcie obudzimi i dojdziemy do
      wniosku,że listy do wybierania nie mają żadnych wartościowych i kompetentnych
      ludzi?Za nasze pieniądze siedzi to towarzystwo i głupieje!Czy nie dosyć
      finansowania takiej ilości głupizny?A pan Wojciechowski-euro dep.PSL znowu nie
      ma za co żyć?Za mało euro?7--7,5 tyś potrzebne od zaraz?Gratulacje-wybierajmy
      tak dalej.Obywatele zobaczą co to znaczą Kaczyńcy i Rokita,No i Romcio G.z
      Lepppeerrreeemm!.Poniżające dla obywateli!
      • Gość: aren Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.aster.pl 16.03.05, 14:14
        Bełkot, i to nie mający nic wspólnego z twoim nickiem.
        • Gość: Antoni Re: Agenci zaczynają się bać, to dobry znak ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 14:31
    • Gość: as Kolejny ubek ps. alladyn dal glos IP: *.ing.uj.edu.pl 16.03.05, 13:09
    • Gość: pamiętający Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: 193.111.166.* 16.03.05, 13:11
      Jesli dla Pana Macierewicza Radio Maryja to jest duch Solidarnosci z roku 80, to
      oznacza że on zupełnie nie rozumiał co się wtedy wokół niego działo.
      Solidarność w roku 80 to była cała Polska, i nikt nikogo nie pytał skąd
      przychodzi i jakie ma poglądy. Cieszyliśmy się po prostu że jesteśmy razem.
      Jakim cudem pan Macierewicz zobaczył tego ducha u ojca Rydzyka ?
      • Gość: claudiusz Polska...tego nie zniesie IP: *.sympatico.ca 16.03.05, 13:32
        ....polscy politycy reprezentuja przekroj spoleczenstwa......tu lezy smutna PRAWDA
        ....panie i panowie...a na zmiany trzeba bedzie poczekac do czwartego
        rozbioru....sprawa przechlapana..Polacy nie wyciagaja zadnych wnioskow z historii...
        • Gość: Tolek Re: Zajmij się swoją ojczyzną, bo Arabowie ją .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 14:33
      • anyab1 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem 16.03.05, 16:36
        > Jakim cudem pan Macierewicz zobaczył tego ducha u ojca Rydzyka ?
        Seans spirytystyczny w RM - skandal.
      • Gość: Czerwiec 14 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.chello.pl 17.03.05, 17:56
        Gość portalu: pamiętający napisał(a):
        > Solidarność w roku 80 to była cała Polska, i nikt nikogo nie pytał skąd
        > przychodzi i jakie ma poglądy.
        "... i nikt nikogo nie pytał skąd przychodzi i jakie ma poglądy."
        I to był wielki błąd, bo do "Solidarności" przyplątali się wszystkie
        przekrętasy (bardzo delikatnie mówiąc) i cwaniacy komunistyczno-ubeccy.
        Przykładów nie będę dawał, bo byłaby to bardzo długa lista (tylko trochę
        krótsza niż tzw. "lista Wildsteina", chociaż zawierająca inne nazwiska).
        I stąd ten cały "syf", który mamy dzisiaj, po 15 latach niby RP.
    • Gość: Jacek Do obserwatora IP: *.mega.com.pl 16.03.05, 13:32
      Zgadzam się z Tobą, jednakże mam jedną uwagę. "Kończ waść, wstydu oszczędź"
      było wypowiedziane przez przegrywajego, by zostać ubitym. Mam nadzieję, że
      miałeś odwrotne intencje, bo my (uczestnicy forum) chyba za przegrywających się
      nie uważamy. Pozdrowienia.
      • Gość: obserwator duch jednak rosnie IP: 5.2.* / *.sap-ag.de 16.03.05, 13:46
        jasne. Tak a nie inaczej nalezy moja wypowiedz rozumiec.
        Dusza rosnie czytajac tyle opini podobnych. Ludzie potrafia jednak myslec. Nie
        jestesmy samotni. Tylko jezyk niektorych przypomina mi tych "psycholi", szkoda.
        W ten sposob upodabniamy sie do nich.
    • anna451 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem 16.03.05, 13:38
      jest takie powiedzenie" Mamo chwalą nas , ty mnie a ja was" tak samo
      p.Maciarewicz . kKrytykuje okrągły stół ale przecież sam w nim brał
      udział.Może nie na tym krześle siedział co Wałęsa.
      • Gość: Zajawnoscia PERNAMENTNY KLAMCA BOLEK IP: *.i.pppool.de 16.03.05, 14:16
        twierdzil, ze w grudniu 1970r. to on najbardziej darl ryja
        krzyczac "pomozemy". Dzis odwrotnie- inni krzyczeli a on milczal
        - wystarczy porownac jego zarejestrowane wypowiedzi wtedy i teraz
        - nawet ksiazke polpismiennego, ktora bezczelnie sprzedal dwom wydawcom
        zwalajac wine na swego owczesnego sekretarza Mazowieckiego. On
        kroczyl w pierwszym szeregu w ataku na komitet wojewodzki PZPR. Nie on wtedy
        przygladal sie swoim kolega, by moc ich wydac bezpiece. Ment i klamca.Na
        szczescie jego czas dobiega konca.
      • Gość: aren Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.aster.pl 16.03.05, 14:23
        W tak krótkim poście trzy błędy.
        W oryginale jest: "Tato chwalą nas..." a nie jak jest - "Mamo chwalą nas..."
        Winno być: Macierewicz, a nie jak jest - Maciarewicz.
        Macierewicz nigdy nie brał udziału w rozmowach tzw. okrągłego stołu.

    • Gość: Magda Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: 216.233.74.* 16.03.05, 14:21
      Mam pelne zaufanie do Macierewicza. Szkoda ze nie nie chce kandydowac na
      Prezydenta - byl by pierwszym wyksztaconym Prezydentem w Polsce po roku 1989.
      • Gość: obserwator Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: 5.2.* / *.sap-ag.de 16.03.05, 14:54
        moze zaszedl najdalej w szkole, ale nie koniecznie bylby najlepszy.
        Ja wstydzilbym sie za takiego prezydenta, nawet bardziej niz za Walese.
    • Gość: konrad Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 14:30
      Bardzo ciekawy wywiad z którego dowiedziałem się o walce i prześladowaniu przez
      komunę ojca Rydzyka w przeciwieństwie do Wałęsy , Frasyniuka itd. Boże,
      słyszysz to i nie grzmisz? Uważam Radio Maryja za główną siłę szkodzącą Polsce
      oraz Kościołowi.
      • Gość: wolność słowa Oby jak najdłużej Radio Maryja szkodziło draniom! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 14:39
        • Gość: konrad Re: Oby jak najdłużej Radio Maryja szkodziło dran IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 16:35
          Szkoda ,iż nie zauważyłeś że Tobie szkodzi też. Pozdrawiam i życzę przebudzenia
          z głębokiego snu.
        • anyab1 Re: Oby jak najdłużej Radio Maryja szkodziło dran 16.03.05, 16:42
          Życzę ci żebyś mógł sluchać tylko i wyłącznie RM przez 24h na dobę - teraz i na
          wieki.
    • marburg54 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem 16.03.05, 18:40
      Przeczytałem wszystkie opinie.Prawie wszystkie zioną
      nienawiścią do Macierewicza.Nikt nie zastanawia się
      nad sednem problemu.Czyli jak było naprawdę.
      Mnie dzisiejszy wywiad skłonił do zakupu książki
      Cenckiewicza "Oczami bezpieki"Wybecalowałem 50zł
      ale będe wiedział więcej,nie będe się kierował tylko
      emocjami i nienawiścią.Polecam wszystkim-skoro nie
      macie zaufania do polityków,to może argumenty doktora
      historii,pracownika naukowego IPN Was przekonają.
      Na koniec taka refleksja:jak bardzo trzeba być
      naiwnym,młodym,niedoświadczonym żeby wierzyć bez
      zastrzeżeń w oficjalną wersję historii.Np.historii
      okrągłego stołu,historii "skoku przez płot" itd.itp.
      Przecież to czysta socjotechnika,manipulacja masami
      tworzenie mitów,które potem bardzo pomagają w rządzeniu.
      Ale ludzie nieodmiennie dają się na to nabrać.Im
      dłużej żyje tym bardziej zdumiewa mnie słabość
      ludzkiego umysłu i jego podatność na wszelkie
      rodzaje manipulacji od reklamy zaczynając a na
      indoktrynacji kończąc.
      • Gość: DamaKier Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.pl 16.03.05, 19:29
        Jak jesteś taki sprytny i odorny na manipulację, to chyba nie spodziewasz się,
        że za wybecalowane 50 zł dowiesz się prawdy absolutnej? Ja wysłuchałam
        dzisiejszej rozmowy z Macierewiczem i w jego wypowiedziach znalazłam więcej
        nienawiści niż w opiniach na forum. Zresztą - każda akcja budzi reakcę, stąd i
        pewnie ostrość niektórych opinii. Co do wiary w jedną wersję historii - pewnie,
        że dobrze jest sięgać do różnych źródeł, a i dobrze jest odwołać się do własnej
        pamięci i doświadczeń. Ale wtedy nie da się nie zobczyć, że Macierewicz ma
        poglądy wypaczone przez fanatyzm
      • Gość: Dcoctor Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.demo.pl 16.03.05, 19:41
        > Przeczytałem wszystkie opinie.Prawie wszystkie zioną
        > nienawiścią do Macierewicza.Nikt nie zastanawia się
        > nad sednem problemu.Czyli jak było naprawdę.
        > Mnie dzisiejszy wywiad skłonił do zakupu książki
        > Cenckiewicza "Oczami bezpieki"

        Albo klamiesz ze chcesz poznac jak bylo naprawde, albo postapiles niezbyt
        logicznie.
        Kupiles ksiazke ktora zachwalal Macierewicz, czyli mozna przypuszczac ze jej
        autor podziela jego poglady.
        Jest jesne, ze nicinnego niz to co mowi Macierewicz z niej sie nie dowiesz.
        Powinienies nabyc taka ksiazke, ktorej autor nie podziala pogladow Macierewcza,
        porownac jedne i drugie, ocenic prawdopodobienstwo i wysnuc wnioski.
        • basia.basia Wszyscy powinniśmy być nieufni:) 16.03.05, 23:52
          Gość portalu: Dcoctor napisał(a):

          > > Przeczytałem wszystkie opinie.Prawie wszystkie zioną
          > > nienawiścią do Macierewicza.Nikt nie zastanawia się
          > > nad sednem problemu.Czyli jak było naprawdę.
          > > Mnie dzisiejszy wywiad skłonił do zakupu książki
          > > Cenckiewicza "Oczami bezpieki"
          >
          > Albo klamiesz ze chcesz poznac jak bylo naprawde, albo postapiles niezbyt
          > logicznie.
          > Kupiles ksiazke ktora zachwalal Macierewicz, czyli mozna przypuszczac ze jej
          > autor podziela jego poglady.

          Ja również mam tę książkę i polecam wszystkim, bo dotyczy ona wielu
          tzw. "białych plam" w naszej historii a oparta jest na dokumentach
          będących w posiadaniu IPN autor jest pracownikiem Instytutu Historii
          Uniwersytetu Gdańskiego oraz tamtejszego oddziału IPN.

          Książka składa się z 3 części a każda z nich dokumentuje inny obszar
          walki bezpieki ze sprzeciwem wobec komunizmu. Pierwsza część poświęcona
          jest działalności bezpieki za granicą (mamy tu m.in. dokumentację
          działaności Gromosława Czempińskiego w USA), druga mówi o walce ze
          Wolnymi Związkami Zawodowymi, "S", Ruchem Młodej Polski i Federacją
          Młodzieży Walczącej (wszystko dotyczy Pomorza) ale też rozpracowaniu
          środowiska historyków (PAN Warszawa - ciekawe rzeczy o Geremku) oraz
          część trzecia w całości poświęcona jest zaangażowaniu UB i SB w walce
          z Prymasem, Papieżem i KK w ogóle.

          > Jest jesne, ze nicinnego niz to co mowi Macierewicz z niej sie nie dowiesz.

          To co mówi Macierewicz to tzw. małe piwo:)

          > Powinienies nabyc taka ksiazke, ktorej autor nie podziala pogladow Macierewcza,

          Na przykład? Dzieła prlowskich propagandystów?

          >
          > porownac jedne i drugie, ocenic prawdopodobienstwo i wysnuc wnioski.

          Popieram:))))
          • Gość: Doctor Re: Wszyscy powinniśmy być nieufni:) IP: *.demo.pl 17.03.05, 12:01
            > Powinienies nabyc taka ksiazke, ktorej autor nie podziala pogladow Macier
            > ewcza,

            > Na przykład? Dzieła prlowskich propagandystów?

            Nie.
            O dziela prlowskich propagandystow ( i UBekow) oparta jest wlasnie wiedza
            Cenckiewicza, Macierewicza i calego srodowiska Radia Maryja.
            To jest jedna strona zagadnienia.
            Mowiac o autorach niepodzielajacych pogladow UB, mam na mysli chociazby samych
            zainteresowanych - np. Walese, Michnika czy Geremka i ich spojrzenie na te
            problemy - to druga strona.
            Przeciez to chyba jest proste i logiczne ze nalezy poznac argumenty obu stron -
            czyz nie?


      • Gość: zibis 62 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 17.03.05, 08:20
        popieram
      • Gość: Czerwiec 14 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.iel.waw.pl 17.03.05, 09:54
        marburg54 napisał:

        > Przeczytałem wszystkie opinie.Prawie wszystkie zioną
        > nienawiścią do Macierewicza.Nikt nie zastanawia się
        > nad sednem problemu.Czyli jak było naprawdę.

        Zgadzam się w "102%" z powyższymi stwierdzeniami, a szczególnie z tym, że NIKT
        NIE ZASTANAWIA SIĘ NAD TYM, JAK BYŁO NAPRAWDĘ.
        I dotyczy to niestety nie tylko niektórych forumowiczów, ale również "szarych"
        wyborców.

        A co do książki, to, jako uzupełnienie do "Oczami bezpieki", polecam jeszcze W.
        Łysiaka "SALON". Jest to paradokument w większości tekstu zawierający cytaty z
        lat bardzo dawnych, dawnych i (najwięcej) z ostatnich 60 lat. Można się z nich
        dowiedzieć co mówiły i pisały niektóre osoby, które dzisiaj chcą uchodzić (i
        niestety w niektórych środowiskach uchodzą) za autorytety, a także co mówiły i
        pisały zmarłe już "autorytety" (np. co sądził o Polsce i Polakach wielki
        noblista Czesław Miłosz, o miejsce pochówku którego tak walczyli "politycznie
        poprawni").

        Niestety też trzeba "wybecalować" (? - pierwszy raz słyszę takie słowo) pare
        (37) złotych.

        Pozdrawiam
        • Gość: DamaKier Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.pl 17.03.05, 11:17
          "wybecalować" - ja też pierwszy raz słyszę takie słowo, ale powtórzyłam bo
          fajne.
    • Gość: aby Drapieżnik na salonach IP: *.filg.uj.edu.pl 16.03.05, 21:31
      Rozmowa nieciekawa, mdła, nie prowokująca rozmówcy p. Gawryluk do obnażenia
      pazurów i zademonstrowania swej charakterystycznej wodzowskiej pozy.
      • Gość: Grzegorz Re: Drapieżnik na salonach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 11:31
        Rozmowa faktycznie toczy się nie pomyśli pani Gawryluk i tych którzy chcą
        potwierdzenia z góry przyjętego i wykreowanego przez przeciwników jawności i
        badania historii wizerunku Macierewicza. A z rozmowy można dowiedzieć się wiele
        o stylu i wiedzy byłego ministra MSW. Niestety ważniejsze staje się dziś obrona
        status quo. Wracamy do punktu wyjścia.
    • Gość: knipser Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.05, 17:11
      Wiem ,że za urodę pan nie może, ale za swoje wstrętne zachowania, za wszelkie
      zło które pan czyni-odpowiadać pan może.
      Otóż uważam,że dobrze się stało, że taka kreaturajak pan reprezentuję odłam
      najgorszy z goeszych w ramach czegoś za co BÓG powinienn pana kopnąć w jaja.
      Wycierasz pan swoją wredną gębą wszystko to co dla wielu wierzących jest świete
      a dla pana pożywką na przetrwanie.
      NIech każemu ręka uschnię, który odda w janbiższych wyborach głos na pana i
      pana mecenasa r.m.
      Wstyd mi ,że takie coś jak pan łaźi po Polskiej ziemi.
      Trzy dni temu w TV3 pan LIs powiedział,że w czasie stanu wojennego byłeś łajzo
      poplecznikiem ZSRR i namawiałeś działaczy "Solidarności" do ZDRADY
      Jaka to rzecz nusiała się stać,że znalazłeś się pan na tym świecie ?????????
      • Gość: Czerwiec 14 Re: Macierewicz: Jestem ufnym człowiekiem IP: *.chello.pl 25.03.05, 19:26
        Dobrze, że masz jakieś autorytety, np. "pana LIsa", i że mu ufasz bezgranicznie.
        Są jeszcze inne, lepsze - Ordyński, Paradowska, Żakowski, ni i najwyższy
        autorytet Michnik. Pomyśl, któremu chciałbyś zaufać najbardziej i wierzeć w
        każde jego słowo.
        Są Święta, masz czas, pomyśl!
        Życzę Ci Radosnych, ale i pełnych zastanawiania się nad sobą Świąt Wielkiej
        Nocy. I wybierz sobie jakiś AUTORYTET - prawdziwy, a nie spośród dziennikarzy,
        chociażby najprawomyślniejszych według Ciebie.
        Alleluja!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka