Dodaj do ulubionych

Skowroński za Paradowską na stałe !

IP: *.chello.pl 31.03.05, 08:25
Świetnie jak zawsze prowadzone rozmowy -znakomite starcie z Szymczychą- z
nerwem prowadzona dyskusja, niech zostanie na stałe!
Obserwuj wątek
    • lala.laleczna Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! 31.03.05, 08:58
      Aż się nie chce wierzyć, że ten wariant może się spełnić kiedykolowiek ;-D
      Mocno się obawiam, że Paradowska należy do gatunku niezatapialnych - mało tego,
      coraz poważniej zaczynam myśleć, że to ona jest Pierwszym ;-D
      A wywiad z Szymczychą - rzeczywiście świetny. Chociaż w pewnym momencie miałam
      pokusę przełączyć radio. Szymczycha jest tak bezczelny i cyniczny, że nawet jak
      na SLD jest to ewenemet ;-(((
      • Gość: tak Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.net.autocom.pl 05.04.05, 14:02
        tak
    • margala słaby przegląd prasy 31.03.05, 09:20
      Przegląd prasy słabo wyszedł Skoworońskiemu.
      Był na poczatku wyraźnie zestresowany i się zacinał, jąkał, pwtarzał wyrazy.

      Nie wiem jak dalej, bo musiałem wyłączyć radio.
      • Gość: a-k Re: słaby przegląd prasy IP: 62.111.139.* 31.03.05, 09:32
        Co ten Skowronski ma takiego w sobie ,że poprostu nie cierpie go.Jak go widze
        nabieram odruchów wymiotnych.
      • Gość: Doctor Re: słaby przegląd prasy IP: *.demo.pl 31.03.05, 09:32
        > Nie wiem jak dalej, bo musiałem wyłączyć radio.

        Dalej tak samo.
        Czasem nawet przestawal gadac i dopuszczal na chwile do glosu innych, bedacych
        akurat w studio.
        Z jego reakcji na dzwiek slow "Telewizja Familijna" zadowolony bylby nawet sam
        Pawlow - natychmiastowe przerwanie watku,( o prywatnych firmach powstalych przy
        pomocy panstwowego kapitalu).

        Przeglad prasy niemal identyczny jak w Radio Maryja. Tylko dla Radia Maryja
        prasa to Nasz Dziennik, a dla Skowronskiego Rzeczpospolita.
    • Gość: antyagent Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 09:47
      Skowroński to jest to!
      Janka P. do "Prawdy", "Trybuny Ludu", "Izwiestii" albo do "GW" do justowania jak Maleszka. Niech wstydu oszczędzi.
      • Gość: Doctor Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.demo.pl 31.03.05, 10:04
        > Skowroński to jest to!
        > Janka P. do "Prawdy", "Trybuny Ludu", "Izwiestii" albo do "GW" do justowania
        ja k Maleszka. Niech wstydu oszczędzi.

        Nie podales ani jednego argumentu za lub przeciw, ani jednego przykladu, tylko
        same epitety i pomowienia.
        Mnie tam to zwisa, ale Czerwic za to moze Cie podac do moderatora
        • lala.laleczna A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska 31.03.05, 10:32
          jest ostoją socjalistycznego betonu - poza samą Paradowską, oczywiście? To
          przecież widać, słychać i czuć. A tłumaczenie tego to jak tłumaczenie, że
          słońce świeci.
          • grzegorz-adam Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska 31.03.05, 10:36
            Skowroński na zawsze. Był poprostu REWELACYJNY.no może ten przegląd prasy, ale
            to można wybaczyć. red Paradowską wyrzucić, Skowrońskiego zostawić.
            • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 31.03.05, 10:58
              > Skowroński na zawsze. Był poprostu REWELACYJNY.no może ten przegląd prasy,
              ale to można wybaczyć. red Paradowską wyrzucić, Skowrońskiego zostawić.

              Czerwieeeec!!!!!!!
              Kolejny bezargumentowiec.

              Bedziesz zdaje mial troche roboty biedaku z tym donoszeniem do moderatora.


              • lala.laleczna Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska 31.03.05, 11:06
                Gość portalu: Doctor napisał(a):

                > > Skowroński na zawsze. Był poprostu REWELACYJNY.no może ten przegląd prasy
                > ,
                > ale to można wybaczyć. red Paradowską wyrzucić, Skowrońskiego zostawić.
                >
                > Czerwieeeec!!!!!!!
                > Kolejny bezargumentowiec.

                De gustibus est non disputandum, doktorku ;-D
                >
                > Bedziesz zdaje mial troche roboty biedaku z tym donoszeniem do moderatora.
                Kto, kto?
                >
                >
                >
                • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 31.03.05, 11:14
                  > De gustibus est non disputandum, doktorku ;-D

                  Totez z nimi nie dyskutuje, nie zamierzam za Ciebie np. wychodzic za maz.
                  Przeciez nie pytam sie Ciebie o numer biustu czy dlugosc nog Laluchno.
                  Pytam i prosze o przyklad i argumenty swiadczace o tym ze wedlug Ciebie
                  Skowronski jest lepszym dziennikarzem niz Paradowska, co sugerujasz wprost.

                  Najlepiej prawdziwe - nie zmyslone.


                  • lala.laleczna Doktorku najmilszy, nigdzie, NIGDZIE, 31.03.05, 12:20
                    N I G D Z I E nie napisałam i nie powiedziałam, że Paradowska jest złą
                    dziennikarką. Nigdy i nigdzie też NIE DAWAŁAM tego do zrozumienia. Wręcz
                    przeciwnie: wielokrotnie dawałam wyraz swojej admiracji dla tekstów
                    Paradowskiej, gdzie każdy przecinek jest na właściwym miejscu, a rola
                    manipulatorki spełniona bezbłędnie.
                    Nie, drogi doktorku. Ja po prostu i zwyczajnie nie cierpię Paradowskiej za to,
                    że jest bardziej komuchowata od Millera, wściekle agitacyjna i że z
                    dezynwolturą wartą tych pieniędzy, które zarabia, ogłupia polskie
                    społeczeństwo - ta pani Paradowska, na którą nawet rodzona "Polityka" doniosła,
                    że należy do elitarnego grona dwudziestu najbogatszych Polek, pospołu z Grażyną
                    Kulczyk.
                    • Gość: Doctor Re: Doktorku najmilszy, nigdzie, NIGDZIE, IP: *.demo.pl 05.04.05, 14:13
                      Jak to NIGDZIE droga laleczno!
                      Nawet w tym poscie napisales ze manipuluje.
                      Chyba ze wedlug Ciebie dobrzy dziennikarze to manipulatorzy.

                      Wedlug mnie - tak nie jest i dlatego uwazam ze Skowronski nie jest dobrym
                      dziennkarzem.
                      • lala.laleczna Paradowska ma świetne pióro, błyskotliwy umysł, 06.04.05, 10:04
                        solidny wartsztat dziennikarski, dostęp - przez znajomości - do najpewniejszych
                        informacji w kraju. Dlatego jest świetną dziennikarką. Ponieważ jednak jest
                        BEZWZGLĘDNIE oddana SLD - do utraty tchu (zresztą nic dziwnego, skoro należy do
                        elitarnego klubu 20 najbogatszych kobiet w Polsce) - nie lubię jest ideowo.
                        Przecież Paradowska potrafi tak zmanipulować ludzi, że niektórzy uwierzyli, że
                        brak wcześniejszych wyborów to wina OPOZYCJI ;-d
                        • Gość: Doctor Re: Paradowska ma świetne pióro, błyskotliwy umys IP: *.demo.pl 06.04.05, 12:04
                          > elitarnego klubu 20 najbogatszych kobiet w Polsce) - nie lubię jest ideowo.

                          No, to juz brzmi lepiej; przedtem myslalem ze to zwykla kobieca( i zarazem
                          socjalistyczna ) zazdrosc, bo jest w pierwszej 20 najbogatszych.

                          Ale skoro ma solidny warsztat dziennikarski i dostep do najpewniejszych
                          informacji w kraju, to po co sie pozbywac takiej dziennikarki.
                          Wystraczy wiedziec ze ma lewoskret pogladow, zastosowac odpowiednia poprawke i
                          wszystko O.K.

                          Jezeli chodzi o wczesniejsze wybory, to bez manipulowania widac wyraznie ze
                          opozycja nie jest bez winy.
                          Skoro bowiem wiekszosc rzadowych ustaw nie przechodzi, to znaczy ze opozycja ma
                          taka sile, by przeforsowac swoje.



                          • lala.laleczna Owszem, wystarczy. Mnie. A milionom Polaków, 07.04.05, 10:46
                            wychowanych na Kiepskich, bigbraderach i innych idolach, NIE WYSTARCZY. Oni nie
                            są w stanie samodzielnie wziąć takiej poprawki. W rezultacie mamy totalną
                            manipulację, wykonywaną przez znakomitą dziennikarkę, w interesie najbardziej
                            skompromitowanej i skorumpowanej grupy trzymającej władzę.
                            • Gość: Doctor Re: Owszem, wystarczy. Mnie. A milionom Polaków, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.05, 12:29
                              > wychowanych na Kiepskich, bigbraderach i innych idolach, NIE WYSTARCZY. Oni
                              > nie są w stanie samodzielnie wziąć takiej poprawki.
                              > W rezultacie mamy totalną
                              > manipulację, wykonywaną przez znakomitą dziennikarkę, w interesie najbardziej
                              > skompromitowanej i skorumpowanej grupy trzymającej władzę.

                              Chryste!!!
                              Jakbym faktycznie czytal Trybune Ludu.
                              Czyli zakazac Paradowska ( tak jak kiedys zakazywali Kisiela, Michnika).

                              Nie osmieszaj sie laleczna,!
                              Zwalczanie socjalizmu z pozycji kumunistycznych juz przerabialismy.

                              A wogole zobacz sobie w slowniku co znaczy "totalna", bo jezeli to co myslisz
                              to dawno bys juz siedziala w wiezieniu
                              • lala.laleczna Nie podniecaj się tak, doktorku. Na pewnych stano- 07.04.05, 12:55
                                wiskach publicznie nie wypada tego robić.
                                To jest, kochany doktorku, forum. Tu się wypowiada poglądy. Moje są takie,
                                jakie są, twoje przeciwne. Oboje mamy prawo do wypowiadania się, słodki
                                doktorku. I choćbyś pękł na tej swojej Mysiej, to mi ust nie zatkasz. Nawet,
                                gdybyś się jeszcze bardziej podniecił ;-D
                                • Gość: Doctor Re: Nie podniecaj się tak, doktorku. Na pewnych s IP: *.demo.pl 07.04.05, 16:08
                                  gdybym zobaczyl Twoje zdjecie - moze bym sie podniecil laluchno.
                                  Na razie nie ma czym - wywody w Twoich postach nie porazaja.

                                  Z ta Mysia to troche nie fair bo dalem Damie slowo ze nie bede odpowiadal
                                  pieknym za nadobne.
                                  Tylko niesmialo zauwaze, z to nie ja ja chce zamkanac usta Paradowskiej, wiec
                                  epitet skierowany nie pod tym adresem.
                                  • lala.laleczna Jak zwykle cenzor nie pojął. To ty próbujesz kne- 07.04.05, 16:10
                                    blować mnie, nawet strasząc wycinaniem postów, ale ci się nie uda.
                                    • Gość: Doctor Re: Jak zwykle cenzor nie pojął. To ty próbujesz IP: *.demo.pl 07.04.05, 20:15
                                      > blować mnie, nawet strasząc wycinaniem postów, ale ci się nie uda.

                                      Chcialabys - ale sie nie doczekasz....
                                      Nie ma litosci - niech wszyscy czytaja Twoje bzdury dzieweczko.....
                                      • lala.laleczna No to powtórzę: Skowroński za Paradowską na stałe 11.04.05, 09:46
                                        • Gość: Doctor Re: No to powtórzę: Skowroński za Paradowską na s IP: *.demo.pl 11.04.05, 12:35

                                          Czyli mierny, bierny ale wierny ....

                                          p.s.
                                          Widze ze juz nie masz nic do powiedzenia, a tak sie wydzierasz ze chce Ci
                                          zabrac glos. :-)
                                          Najbardziej na cenzure narzekaja wlasnie tacy!?
                                          • lala.laleczna Re: No to powtórzę: Skowroński za Paradowską na s 11.04.05, 12:58
                                            Gość portalu: Doctor napisał(a):

                                            >
                                            > Czyli mierny, bierny ale wierny ....
                                            Poproszę o dowody na powyższe twierdzenie.
                                            >
                                            > p.s.
                                            > Widze ze juz nie masz nic do powiedzenia, a tak sie wydzierasz ze chce Ci
                                            > zabrac glos. :-)
                                            Cały czas mam do powiedzenia do samo. A że ciebie to boli, to już trudno.
                                            > Najbardziej na cenzure narzekaja wlasnie tacy!?
          • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 31.03.05, 10:42
            > jest ostoją socjalistycznego betonu - poza samą Paradowską, oczywiście? To
            > przecież widać, słychać i czuć. A tłumaczenie tego to jak tłumaczenie, że
            > słońce świeci.

            Argument ze ktos "widzi slyszy i czuje", bylby dobrym argumentem dla
            amerykanskiego sadu, przy rozstrzyganiu kwestii dalszego sztucznego
            podtrzymywania zycia.
            Jest zadnym argumentym na nieprofesjonalnosc dziennikarska Paradowskiej.
            • lala.laleczna Co jest, doktorku? Gdzie ja napisałam o nieprofe- 31.03.05, 10:47
              sjonalizmie Paradowskiej? Przeciwnie, zawsze jej oddawałam hołd jako doskonałej
              manipulatorce na usługach lewicy ;-D
              • Gość: Doctor Re: Ech!!! Laluchno .... IP: *.demo.pl 31.03.05, 11:06
                ... Nawet w reklamach masacary Astora jest wiecej argumentow niz w Twoich
                krytycznych mailach.

                A Czerwiec milczy!
                - moze sie objawi wieczorem!
                • lala.laleczna Eh, doktorku, a jakieś twoje argumenty ZA 31.03.05, 11:54
                  Paradowską to niby gdzie? ;-D
                  • Gość: Doctor Re: Eh, doktorku, a jakieś twoje argumenty ZA IP: *.demo.pl 31.03.05, 12:15
                    A niby dlaczego ja je mam dawac laluniu?
                    Przeciez to nie ja chce ja wywalc z TOK-FM, lecz Ty miedzy innymi.
                    Dobrze byloby gdybys mi wytlumaczyla dlaczego, a nie ze to czuc.

                    Swego czasu ocenilem wszystkich prowadzacych poranki w TOK, w tym Paradowska,
                    podajac argumenty ZA i przeciw.
                    Miedzy innymi o Paradowskiej pisalem, ze moim zdaniem dobrze i profesjonalnie
                    robi przeglad prasy, poniewaz ani nie koncentruje sie na jednym artykule jak to
                    czesto robi Zakowski, ani na jednym tytule prasowym [jak dzis Skowronski], ani
                    na tym co jej sie akurat podoba [ lub nie podoba ]- jak Ziemkiewicz, ani nie
                    klepie glupot ze smieszna intonacja jak Gawryluk .
                    Po prostu daje rzetelny przeglad co i na jakie tematy pisze czolowka gazet w
                    Polsce, a sluchacz na tej podstawie, jadac do pracy moze sobie kupic taki czy
                    inny tytul, by poglebic swoje zinteresowanie.




          • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 31.03.05, 11:16
            Troche off topic

            Nie wydaje mi sie ze permanentne zmienianie tematu w topicu, jest super zgodne
            z regulaminem.
            Mnie tam nic do tego, ale Czerwiec sie moze przyczepic i poskarzyc na Cie do
            moderatora.
            Czerwiec zdaje sie to lubi. Ciekaw jestem czy dawniej( Za komuny ) tez tak robil
            • lala.laleczna Skarżypyta bez kopyta, język lata jak łopata, nie 31.03.05, 11:55
              ma siostry ani brata ;-(((
              A niech se skarży, jak mu przez to ulży ;-D
            • gromek45 Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska 31.03.05, 12:52
              Czytam Twoje wypowiedzi Doktorku i kominuję - na ile to jest podgrzewanie tematu,
              a na ile reprezentujesz beton (myślę że wiesz co to znaczy).
              • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 31.03.05, 13:18
                Nie wiem co, poza ukazaniem stanu swego umyslu, chciales tym postem
                zasygnalizowac.
                - Swoja bezradnosc?
                P.S.
                Nie wiem tez co rozumiesz przez "beton".
                Dla jednych "beton" to Macierewicz, Wrzodak, Michalkiewicz.
                Dla innych Wiatr, Jaskiernia, lub Ikonowicz.
                Dla jeszcze innych to cos w rodzaju ciasta wylanego do miednicy, do ktorej
                wklada sie nogi ( nie swoje ) i czeka na zastygniecie, poczym wrzuca sie to do
                wody.


                • Gość: wojTal Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 13:30
                  Paradowska jest dobra,jest najlepsza.Jest tak dobra,że nadaje się na
                  prezydenta.I w ten sposób pozbędziemy się jej z radia.
                  • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 31.03.05, 13:38
                    > Paradowska jest dobra,jest najlepsza.
                    > Jest tak dobra,że nadaje się na prezydenta.
                    > I w ten sposób pozbędziemy się jej z radia.

                    W jaki mianowicie sposob?
                • gromek45 Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska 31.03.05, 13:59
                  Ja nie komentuję stan Twojego umysłu. Pojęcie "beton" jest powszechnie znane -
                  próbujesz uchodzić za guru tego forum i nie wiesz, co chciałem "zasygnalizować"-
                  buuuu.
                  • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 31.03.05, 21:19
                    Rozumiem ze ktos kazal Ci napisac iz ja probuje uchodzic za guru tego forum.
                    Nie wydaje mi sie, ze sam na to wpadles.
                    Dobrze byloby gdybys przynajmniej za to skasowal na 2 browary.
                    • gromek45 Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska 01.04.05, 07:16
                      Gość portalu: Doctor napisał(a):

                      > Rozumiem ze ktos kazal Ci napisac iz ja probuje uchodzic za guru tego forum.
                      > Nie wydaje mi sie, ze sam na to wpadles.
                      > Dobrze byloby gdybys przynajmniej za to skasowal na 2 browary.
                      Jednak przekonujesz mnie coraz bardziej, że nie chodzi o podgrzewanie tematów
                      tego forum, ale że beton to Ty. Ja nie byłem i nie jestem wazeliną (też wątpię,
                      czy znasz to określenie), do Ciebie - czytając Twoje teksty pasuje w całej
                      rozciągłości. Co do 2 browarów, to myślę, że Ty się sprzedałeś ( sprzedajesz) za
                      taką cenę i tak Ci zostało.
                      • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 01.04.05, 08:46
                        > Jednak przekonujesz mnie coraz bardziej, że nie chodzi o podgrzewanie tematów
                        > tego forum, ale że beton to Ty. Ja nie byłem i nie jestem wazeliną (też
                        wątpię, czy znasz to określenie), do Ciebie - czytając Twoje teksty pasuje w
                        całej rozciągłości. Co do 2 browarów, to myślę, że Ty się sprzedałeś (
                        sprzedajesz) za taką cenę i tak Ci zostało

                        Nie potrafisz nawet opisac swoimi slowami co to jest "beton", co to
                        jest "wazelina".
                        Potrafisz, i czyniz to lubieznoscia i checia, natomiast przyklejac ludziom
                        etykietki ze sa wazelinami i ze sa betonami.
                        Zachowanie typowe dla tych co wypisuja swoje rewelqacje w na sciaach
                        pubicznych tolale.

                        Oskarzyles mnie juz ze jestem betonem i ze jestem wazelina,i sprzedawczykiem,
                        sie z nie podawszy na poparcre ani jednego przykladu, i ani jednego argumentu.
                        Jestes tak nedznym dyskutantem, ze nawet nie potrafisz swoimi slowami opisac co
                        rozumusz przez terminy.
                        No to moze Szanowny Gowniany Dyskutancie gromek45, potrafisz napisac wlasnymi
                        choc ze 2 zdania jaki to fakt upowaznil Cie stwierdenia ze ja jestem
                        sprzedawczykiem..

                        • gromek45 Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska 01.04.05, 10:43
                          Gość portalu: Doctor napisał(a):

                          > > Jednak przekonujesz mnie coraz bardziej, że nie chodzi o podgrzewanie tem
                          > atów
                          > > tego forum, ale że beton to Ty. Ja nie byłem i nie jestem wazeliną (też
                          > wątpię, czy znasz to określenie), do Ciebie - czytając Twoje teksty pasuje w
                          > całej rozciągłości. Co do 2 browarów, to myślę, że Ty się sprzedałeś (
                          > sprzedajesz) za taką cenę i tak Ci zostało
                          >
                          > Nie potrafisz nawet opisac swoimi slowami co to jest "beton", co to
                          > jest "wazelina".
                          > Potrafisz, i czyniz to lubieznoscia i checia, natomiast przyklejac ludziom
                          > etykietki ze sa wazelinami i ze sa betonami.
                          > Zachowanie typowe dla tych co wypisuja swoje rewelqacje w na sciaach
                          > pubicznych tolale.
                          >
                          > Oskarzyles mnie juz ze jestem betonem i ze jestem wazelina,i sprzedawczykiem,
                          > sie z nie podawszy na poparcre ani jednego przykladu, i ani jednego argumentu.
                          > Jestes tak nedznym dyskutantem, ze nawet nie potrafisz swoimi slowami opisac co
                          >
                          > rozumusz przez terminy.
                          > No to moze Szanowny Gowniany Dyskutancie gromek45, potrafisz napisac wlasnymi
                          > choc ze 2 zdania jaki to fakt upowaznil Cie stwierdenia ze ja jestem
                          > sprzedawczykiem..
                          >
                          >
                          Utwierdziłeś mnie tym postem, że jesteś beton, wazelina i spzedwczyk. Ty używasz
                          nie tylko do mnie ordynarnych wyrazów - nie zniżę się do Twojego poziomu. Pozdrów
                          tow. Janinę.
                          • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 01.04.05, 11:39

                            >> Ty używasz nie tylko do mnie ordynarnych wyrazów.

                            O!!!!!! Jaki ten pomawiacz gromek45 delikatny.!!!!!!
                            Wyobraz sobie gromek45, ze widocznie nie tylko ty jestes oszustem, prowokatorem
                            i zwyklym smieciem, rzucajacym na prawo i lewo nieuzadsadnionymi oskarzeniami.


                            Panie Rafale - Pan taki inteligentny i bystry czlowiek, a Panscy wielebiciele
                            to w sporej czesci osobniki pokroju gromka45.
                            Czym to wytlumaczyc i czy nie wstyd Panu?
                            • gromek45 Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska 01.04.05, 12:46
                              Dostosuję na chwilę mój poziom umysłowy do Twojego i pożegnam Waszym partyjnym
                              powiedzeniem: WAL SIĘ!
                              • Gość: Doctor Re: A jakie są potrzebne argumenty, że Paradowska IP: *.demo.pl 01.04.05, 15:04

                                He! he!
                                WAL SIE - duzymi literami to pozdrownie SLD, a nie moje.
                                Widze ze bez trudnosci wspiales sie do ich poziomu.
                                Szkoda ze tylko na chwile, choc wlasciwie i tak nie masz byc z czego dumny, bo
                                to zadne osiagniecie.

        • Gość: antyagent Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 19:31
          Gość portalu: Doctor napisał(a):
          > Nie podales ani jednego argumentu za lub przeciw, ani jednego przykladu,
          ----------------------------------------------------------------------
          • Gość: Doctor Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.demo.pl 31.03.05, 21:17
            Nieumiejetnosc przekonania postronnych ze 2 a 2 jest 4, marnie o was(
            antyParadowszczykach ) swiadczy.
            Pewno macie jakis blad w zalozeniu.
      • Gość: bezPartyjny Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.aster.pl 05.04.05, 19:38
        Oby. Wtedy można będzie znieść Żakowskiego
    • margala pluralizm 31.03.05, 14:35

      A mnie się podoba, że w TokFM mogę rano posłuchać i Paradowskiej i Ziemkiewicza
      i Kolendy i Żakowskiego.
      Pani Gawryluk ciężko mi się słucha, ale nie ze względu na jej poglądy, ale
      sposób ekspresji. Mam wrażenie, że jest rano wiecznie podirytowana. Jeśli
      Skowroński miałby kogoś zastepować, to może właśnie ją.

      Uważam, ze dobór dziennikarzy jest odpowiednio zbalansowny ideowo i to jest OK.

      PozdrawiaM.
    • Gość: zdziwiony Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 15:18
      Jąąąkała dzzziennikkkarzem,miernota większa od Wołka-matołka i ameby Gawryluk
      • Gość: uradowany Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.aster.pl 31.03.05, 15:43
        Ale twoja wypowiedz człowieka mówiacego płynnie, nieprzeciętnego, bez nawet śla-
        dowych cech miernoty, i reprezentującym wysoko rozwinięty organizm - w przeciwień-
        stwie do ameby - całkowiecie rekompensuje nam żałosny wg ciebie poziom p.p. Gawry-
        luk i Skowrońskiego. Wielkie dzięki.
      • Gość: Kasia Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: 195.187.106.* 31.03.05, 15:45
        Naprawdę ktoś uważa że Skowroński dobrze prowadził dzisiejszą audycję? Ja co
        prawda słuchałam tylko komentarzy. Wydaje mi się że nie wyszedł poza swoją
        stałą rolę komentatora, natomiast rola prowadzącego audycję jest nieco inna.
        Moim zdaniem wykazał się brakiem umiejętności prowadzenia rozmowy.
    • damapik1 Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! 01.04.05, 11:34
      Krzysztof Skowroński - Dziennikarz kompetentny,taktowny i co ważne -
      nonkonformista! Wspaniale kiedyś prowadził "Śniadanie z radiem ZET".
      Od kiedy przestał stało się ono (śniadanie) o wiele mniej smaczne... Myślę,że
      byłoby dobrze, gdyby został w radiu TOK FM !!!
      • Gość: Doctor Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.demo.pl 01.04.05, 15:06
        > Myślę,że byłoby dobrze, gdyby został w radiu TOK FM !!!

        Dla niego?
        - Tak dobrze placa w tym radio?
        • Gość: Falanga1 Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 20:46
          Nie dla niego, tylko dla Ciebie. Może z czasem, coś by dotarło do tego zakutego
          łba. Natomiast słuchając Janki, nadal będziesz myślał, że to Amerykanie nam
          zrzucili stonkę.
          • Gość: Doctor Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.demo.pl 01.04.05, 22:42
            > Natomiast słuchając Janki, nadal będziesz myślał, że to Amerykanie nam
            > zrzucili stonkę.

            Jakbys mial odrobine odwagi i honoru to bys sie pocial - bo nie wierze i nigdy
            w to nie wierzylem.
            Ale skad w gownie honor?
    • Gość: gosc Re: Skowroński za Paradowską na stałe ! IP: *.net.autocom.pl 05.04.05, 13:18
      Niekoniecznie za Paradowską ale w ogóle TAK, TAK, TAK!!!
    • Gość: igciu Re: taaak! IP: *.crowley.pl 11.04.05, 12:10
      poniedziałkowy poranek jest wystarczająco traumatyczny nawet bez skrzeczącego
      głosu Pani Redaktor Janiny P...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka