awlasnie
03.06.05, 14:48
Zakowskiemu, po tym jak zmanipulował prof. Staniszkis (w czasie afery z tzw.
listą Wildsteina), nie powinno się ręki podawać!!! Słusznie wtedy napisał
Maciej Rybiński z "Rzeczpospolitej". Tylko taka reakcja nauczyłaby
Zakowskiego przyzwoitego zachowania. Ludzie Zakowskiemu to szmaciarskie
zachowanie pamiętają. Ja nie słucham jego zadowolonego z siebie "mlaskania"
na falach eteru i na ekranie.