19.08.05, 19:26
Kochana Redakcjo! Smieszne jest to wasze zaangażowanie w sprawę niejakiego
pana Witka, który to należąc do PO reklamuje na bilbordach PiS. Bo Witek
aktorem jest więc od czasu do czasu jest gejem oferującym swe wdzięki Kubie
Wojewódzkiemu a innym razem sPiSkuje na boku. Bo wasza determinacja w
znalezieniu pryszcza na tyłku PO i PiSu jest tak żenująca że śmieszna. A SLD
razem z Wucetem i tak skończą na śmietniku historii. Aż się dziwię narodowi
polskiemu że tak późno przejrzało na oczy (dzięki GW między innymi)
Obserwuj wątek
    • Gość: luz Re: Witek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 20:53
      wyśmiewanie przez p. Laszuk tego że aktor gra geja a
      a później występuje w reklamówce PIS-u to szczyty żenady
      pokazuje to dwuznaczny stosunek w/w do tych ludzi..
      To tak jak dowcipy innej pani o czerwonych skarpetkach.
      Wiele słychać o tym że brak merytorycznej dyskusji o programach
      poszczególnych partii kiedy ukazuje się reklamówka poruszająca
      koncepcje podatkowe PIS dla TOK FM najciekawsze jest że pan Witek
      grał geja i występował w programie "Bar"...
      Trzymajcie tak dalej - ja zmieniam falę.
      • ina361 Re: Witek 19.08.05, 22:36
        E tam, nie zmieniaj! I tak słuchalność mają małą, nikt już nie chce u nich
        reklamować nawet maści na hemoroidy. Poza tym niezły kabaret tam się odstawia.
        Wystarczy mieć dystans i wiedzieć swoje, a wtedy żaden Witek, Żakowski ani
        Laszuk cię o mdłości nie przyprawią:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka