ina361
19.08.05, 19:26
Kochana Redakcjo! Smieszne jest to wasze zaangażowanie w sprawę niejakiego
pana Witka, który to należąc do PO reklamuje na bilbordach PiS. Bo Witek
aktorem jest więc od czasu do czasu jest gejem oferującym swe wdzięki Kubie
Wojewódzkiemu a innym razem sPiSkuje na boku. Bo wasza determinacja w
znalezieniu pryszcza na tyłku PO i PiSu jest tak żenująca że śmieszna. A SLD
razem z Wucetem i tak skończą na śmietniku historii. Aż się dziwię narodowi
polskiemu że tak późno przejrzało na oczy (dzięki GW między innymi)