Gość: ewcrew IP: *.vq.pl 18.10.02, 18:03 wyp............ od graffiti graff.. jest zajebiste a wamm dop..... i pomaluje wszystki okna drzwi mor samochody skorwysyny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: YOCru71 Re: Graffiti IP: *.lo11.wroc.pl 28.11.02, 11:27 Spoko strona elo, my malujemy bo bunt czujemy,, DeóS'one Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dpc crew Re: Graffiti IP: *.gdynia.mm.pl 23.02.03, 14:44 graffiti to w nas to robimy caly czas.....! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bask_WbdCrew Re: Graffiti IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.01.03, 23:19 Panie osęka pana wiedza o graffiti jest równa zero wielkie zero kapujesz??? PAJACU JAK NIE WIESZ O CO W TYM CHODZI TO SIĘ NIE ODZYWAJ...TO CO TU NAPISAŁEŚ, ALBO PRZECZYTAŁEŚ W GAZECIE KTÓRĄ WYDAJĄ LUDZIE O POZIOMIE IQ NIE WIĘKSZYM OD TWOJEGO CZYLI 1...ALBO USŁYSZAŁEŚ OD SĄSIADÓW KTÓRZY USŁYSZELI OD CIOCI Z AMERYKI...WIĘKSZEGO DEBILA OD CIEBIE JESZCZE NIE WIDZIAŁEM, NAJCHĘTNIEJ TO ROZJEBAŁ BYM CI ŁEB...PEDALE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Graffiti IP: *.acn.waw.pl 26.01.03, 23:24 Gość portalu: bask_WbdCrew napisał(a): > Panie osęka pana wiedza o graffiti jest równa zero wielkie zero > kapujesz??? PAJACU JAK NIE WIESZ O CO W TYM CHODZI TO SIĘ NIE > ODZYWAJ...TO CO TU NAPISAŁEŚ, ALBO PRZECZYTAŁEŚ W GAZECIE KTÓRĄ > WYDAJĄ LUDZIE O POZIOMIE IQ NIE WIĘKSZYM OD TWOJEGO CZYLI > 1...ALBO USŁYSZAŁEŚ OD SĄSIADÓW KTÓRZY USŁYSZELI OD CIOCI Z > AMERYKI...WIĘKSZEGO DEBILA OD CIEBIE JESZCZE NIE WIDZIAŁEM, > NAJCHĘTNIEJ TO ROZJEBAŁ BYM CI ŁEB...PEDALE Spadaj troglodyto . Naucz się pisać , bo na myślenie za późno . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jorgus Re: Graffiti IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 28.01.03, 23:43 Basku,ty siurku frędzlowaty, wal gruchę pod ścianą,jak lubisz, ale nie dziw się, że inni wolą to robić inaczej, po swojemu. Słowem :Nie wal krów, smyku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikul Re: Graffiti IP: *.acn.waw.pl 25.02.03, 20:54 Gość portalu: ewcrew napisał(a): > wyp............ od graffiti graff.. jest zajebiste a wamm > dop..... i pomaluje wszystki okna drzwi mor samochody > skorwysyny Próbowałeś się leczyć ? Opisz dokładniej co ci dolega , spróbujemy ci pomóc . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demo Re: Graffiti IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.03, 17:31 graffiti to sztuka a nie wandalizm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcel Re: Graffiti IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.03, 18:12 Gość portalu: demo napisał(a): > graffiti to sztuka a nie wandalizm > Ja tam w tej pstrokaciźnie polegającej na jak najbardziej "zamaszystym" i "skomplikowanym" wysprejowaniu dziwnych skrótów żadnej sztuki nie widzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sote_71 El graffiti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.03, 17:07 autor nie bardzo zna sie na temacie... ludzie boja sie graffiti... graffiti zaraz ich jeszcze zgwałci...jasne. chyba koles nie wie co to jest graffiti, mysli ze to jest wszystko, obojetnie co, byle by tylko bylo zrobione sprejem. a jak koorwa pedzlem jakis kicz na papierze zrobie to znaczy ze malarstwo jest do doopy? po co generalizowac? graffiti to sztuka, a to ze pelno gowniarzy probuje cos nabazgrac na scianie to to nie jest graffiti. ci ktorzy maja malowac niech maluja a osęka niech dalej steka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sote_71 Re: marcell IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.03, 17:08 marcel ty debilu, a u picassa co widzisz? Odpowiedz Link Zgłoś