IP: *.vq.pl 18.10.02, 18:03
wyp............ od graffiti graff.. jest zajebiste a wamm
dop..... i pomaluje wszystki okna drzwi mor samochody
skorwysyny
Obserwuj wątek
    • Gość: YOCru71 Re: Graffiti IP: *.lo11.wroc.pl 28.11.02, 11:27
      Spoko strona elo, my malujemy bo bunt czujemy,, DeóS'one
      • Gość: Dpc crew Re: Graffiti IP: *.gdynia.mm.pl 23.02.03, 14:44
        graffiti to w nas to robimy caly czas.....!
    • Gość: bask_WbdCrew Re: Graffiti IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.01.03, 23:19
      Panie osęka pana wiedza o graffiti jest równa zero wielkie zero
      kapujesz??? PAJACU JAK NIE WIESZ O CO W TYM CHODZI TO SIĘ NIE
      ODZYWAJ...TO CO TU NAPISAŁEŚ, ALBO PRZECZYTAŁEŚ W GAZECIE KTÓRĄ
      WYDAJĄ LUDZIE O POZIOMIE IQ NIE WIĘKSZYM OD TWOJEGO CZYLI
      1...ALBO USŁYSZAŁEŚ OD SĄSIADÓW KTÓRZY USŁYSZELI OD CIOCI Z
      AMERYKI...WIĘKSZEGO DEBILA OD CIEBIE JESZCZE NIE WIDZIAŁEM,
      NAJCHĘTNIEJ TO ROZJEBAŁ BYM CI ŁEB...PEDALE
      • Gość: . Re: Graffiti IP: *.acn.waw.pl 26.01.03, 23:24
        Gość portalu: bask_WbdCrew napisał(a):

        > Panie osęka pana wiedza o graffiti jest równa zero wielkie zero
        > kapujesz??? PAJACU JAK NIE WIESZ O CO W TYM CHODZI TO SIĘ NIE
        > ODZYWAJ...TO CO TU NAPISAŁEŚ, ALBO PRZECZYTAŁEŚ W GAZECIE KTÓRĄ
        > WYDAJĄ LUDZIE O POZIOMIE IQ NIE WIĘKSZYM OD TWOJEGO CZYLI
        > 1...ALBO USŁYSZAŁEŚ OD SĄSIADÓW KTÓRZY USŁYSZELI OD CIOCI Z
        > AMERYKI...WIĘKSZEGO DEBILA OD CIEBIE JESZCZE NIE WIDZIAŁEM,
        > NAJCHĘTNIEJ TO ROZJEBAŁ BYM CI ŁEB...PEDALE



        Spadaj troglodyto . Naucz się pisać , bo na myślenie za późno .
      • Gość: jorgus Re: Graffiti IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 28.01.03, 23:43
        Basku,ty siurku frędzlowaty, wal gruchę pod ścianą,jak lubisz, ale nie dziw
        się, że inni wolą to robić inaczej, po swojemu. Słowem :Nie wal krów, smyku!
    • Gość: ertg Re: Graffiti IP: *.projcom.pl 22.02.03, 15:33
      gre
    • Gość: wikul Re: Graffiti IP: *.acn.waw.pl 25.02.03, 20:54
      Gość portalu: ewcrew napisał(a):

      > wyp............ od graffiti graff.. jest zajebiste a wamm
      > dop..... i pomaluje wszystki okna drzwi mor samochody
      > skorwysyny


      Próbowałeś się leczyć ? Opisz dokładniej co ci dolega , spróbujemy ci pomóc .
    • Gość: demo Re: Graffiti IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.03, 17:31
      graffiti to sztuka a nie wandalizm

      • Gość: Marcel Re: Graffiti IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.03, 18:12
        Gość portalu: demo napisał(a):

        > graffiti to sztuka a nie wandalizm
        >
        Ja tam w tej pstrokaciźnie polegającej na jak najbardziej "zamaszystym"
        i "skomplikowanym" wysprejowaniu dziwnych skrótów żadnej sztuki nie widzę.
        • Gość: sote_71 El graffiti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.03, 17:07
          autor nie bardzo zna sie na temacie... ludzie boja sie
          graffiti... graffiti zaraz ich jeszcze zgwałci...jasne. chyba
          koles nie wie co to jest graffiti, mysli ze to jest wszystko,
          obojetnie co, byle by tylko bylo zrobione sprejem. a jak koorwa
          pedzlem jakis kicz na papierze zrobie to znaczy ze malarstwo
          jest do doopy? po co generalizowac? graffiti to sztuka, a to ze
          pelno gowniarzy probuje cos nabazgrac na scianie to to nie jest
          graffiti. ci ktorzy maja malowac niech maluja a osęka niech
          dalej steka.
        • Gość: sote_71 Re: marcell IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.03, 17:08
          marcel ty debilu, a u picassa co widzisz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka