Gość: lato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 20:50 Czy to prawda,że w Programie Pierwszym Radia poseł LPR powiedział podśmiechujki? Czy może to ktoś potwierdzić.I czy ktoś na to reagował.Może potrzeba nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szakal35 Re: Czy to prawda 15.03.06, 07:17 Proponuję zwołać ad hoc komisję śledczą w tej sprawie;-) Odpowiedz Link Zgłoś
woj.jas Re: Czy to prawda 19.03.06, 22:12 Prawda. Wierzejski tak powiedział, sam słyszałem, ale jakoś nie mogę tego znaleźć na stronie polskieradio.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bardzo dobrze Re: Czy to prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 20:02 Odpowiedz Link Zgłoś