lejbakogelmogel 28.05.06, 22:50 Przykład knajactwa, bezguścia, beztalencia i bezczelności. Tępić to wszelkimi sposobami. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: veebee Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 23:19 nie, no jasne, taka kompetencja bije z twych slow, ze nie smeim nawet polemizowac, szczegolnie, ze jakakolwiek polemika sensu nie ma- przeciez i tak wiesz najlepiej! a ja lubie steampunk, choc do dzis nie wiedzialam, ze to steampunk:) a przynajmniej pilipiuka bardzo lubie. to sa bardzo zabawne i blyskotliwe fabuly. a ich bohater- egzorcysta, jakub wedrowycz - jest bardzo sympatyczna postacia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J_P Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.ppath.umn.edu 28.05.06, 23:37 ciezko sie czyta - moze komiks wymaga papieru zamiast kompa - urok papieru etc. Wole fanfiki jako wejscie w dana historie i jej modyfikacje czy wersje alternatywna a nie eksploatacje postaci w ciagach-dalszych republika.pl/steampunk/piechur/odc57.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzy Ambitne IP: *.crowley.pl 29.05.06, 00:03 Bardzo ciekawe i ambitne. Najważniejsze, żeby wciągało uwagę widza i nie było zbyt przerysowane jak "LNDż". wyborca.blox.pl/2006/05/Zydowskie-roszczenia-cd.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bard Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.chello.pl 30.05.06, 17:27 Z tego co wiem ma ukazać sie w wersji papierowej, W intenrecie tylko przedsmak ( czyli chłyt marketingowy;) ) czekam z niecierpiwościa na całosc:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grishbad Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.06, 01:46 Na ciebie kolego starczy jeno prusakolep. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.chl.asp.gda.pl 29.05.06, 10:49 dla mnie bomba :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdumiona Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 11:38 Droga Lejbokogelmogel. Twoja wiedza na temat steampuku jest równa Twojemu pseudonimowi. Świetna samoocena. Gratuluję. Ocena, którą wystawiłaś autorowi tekstu świadczy o Twojej kulturze, a raczej jej braku. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boruta Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.zab.nat.hnet.pl 30.05.06, 22:55 Tepic, ale ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reni Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.acn.waw.pl 01.06.06, 12:51 Pomysłowe, świetna kreska, a co najważniejsze steampunkowe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znikam Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.06, 16:42 mom zdaniem perełka polskiego netkomiksu i jeden z moich ulubionych komiksów internetowych. mam nadzieję, że rzeczywiście zostanie wydane na papierze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewunia Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: 82.160.242.* 12.06.06, 19:31 Ja sądzę,że owe komiksy są super i niecierpliwie czekam na ich wydrukowanie.Nie ma to jak przystojny Staś Tarkowski,piękna Nelly,Kali i najważniejsi polscy wynalazcy i bohaterzy z różnych epok!!!!!Oraz oczywiście Solipse.To samo mogę powiedziec o brygadzie.....COOL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ParowaMachinaSnów Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.adsl.inetia.pl 23.06.06, 23:03 nie ma to jak konstruktywna krytyka, no ale cóż... ;) Może najpierw trzeba pojąć czym jest steampunk... Moim zdaniem genialny komiks, świetna kreska, ciekawa fabuła no i postacie historyczne wplecione w całą tą historię:) polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cypis Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.chello.pl 24.06.06, 00:28 Czy ktoś mi możę wyjaśnić czym jest steampunk? Komiks bardzo mi przypadł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kel Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 21:55 Bardzo dobre - tego można było się spodziewać po twórcy z takim doświadczeniem, jak Tobiasz Piątkowski... z resztą, autorzy popisali się, tworząc coś oryginalnego. Jakby to pwiedzieć... this is a pr0 sht Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach Re: Staś, Nel i roboty na parę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.06, 12:46 Znakomite! Świetny pomysł, bezbłędna realizacja... Odpowiedz Link Zgłoś