06.06.06, 01:33
czesc,w polsce(bez sciemy kupa osob placze) zapanowalo ogolne
poruszenie,poniewaz od piatku internetowy sygnal antyradia padl.nie wierze,ze
to antyprezent na urodziny rozglosni;)),a moj wkurw spotegowany jest tym,ze
sygnal antyradia konczy sie 5 kilometrow przed moim domem;)jedno wam
powiem:chyba jestem uzalezniony....czy ktos wie kiedy wszystko wroci do
normy.the agato??
Obserwuj wątek
    • theagata Re: antyradio 06.06.06, 09:50
      forum.antyfani.pl/Antyradio-przez-Internet-t216.html
      pozdrawiam :)
    • theagata Re: antyradio 06.06.06, 23:06
      oto jest wyjasnienie:

      www.antyradio.pl/warszawa/index.html?id=51

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka