Gość: DKS IP: 193.109.226.* 07.02.03, 09:18 8 lutego 2003 godz. 19.00 w DKŚ na ul Smolnej 9 w Warszawie spektakl "STRIP- TEASE" na podstawie S. Mrożka w reż E. Zubelewicza WSTĘP WOLNY!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj