Dodaj do ulubionych

ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL

IP: 193.109.226.* 07.02.03, 09:18
8 lutego 2003 godz. 19.00 w DKŚ na ul Smolnej 9 w Warszawie spektakl "STRIP-
TEASE" na podstawie S. Mrożka w reż E. Zubelewicza WSTĘP WOLNY!!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka