Gość: Ania z Kalisza
IP: *.kalisz.mm.pl
12.02.03, 19:25
Arkadius to jeden z najlepszych projektantów polskich.Ma
ciekawe projekty.Podziwiam go za to co robi, za jego prace,
pomysly. Podziwiam także jego droge którą musiał przejść, aby
osiągnąć taki sukces. Życzę mu powodzenia i dużej gamy pomysłów
przy następnych kolekcjach. :o) Pa Pa!!!