Dodaj do ulubionych

Mariusz Owczarek

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.03, 10:45
kiedy ma audycje?
j.
Obserwuj wątek
    • Gość: Janusz Re: Mariusz Owczarek IP: proxy / 10.40.1.* 13.02.03, 11:02
      Gość portalu: jarek napisał(a):

> kiedy ma audycje?
      > j.
      pewnie późno :((
      • viking73 Re: Mariusz Owczarek 13.02.03, 11:11
        Ostatnią miał w Boże Narodzenie... A od tego czasu cisza. Ale ponoć cały czas
        jest w Trójce.
        • Gość: smasz de system Re: Mariusz Owczarek IP: *.kleosin.sdi.tpnet.pl 13.04.03, 15:57
          viking73 napisał:

> Ostatnią miał w Boże Narodzenie... A od tego czasu cisza. Ale ponoć cały czas
          > jest w Trójce.

na nielegalu, w podziemnej trojce, o ktorej nikt nic nie wie; a samo pomyslenie
          o czyms takowym grozi zlinczowaniem publicznym. w ameryce poludniowej sa
          plemiona ktore wiedza cos na ten temat, ale milcza gdyz starszyzna nie pozwala
          mowic o tym.

SdS
    • Gość: aga Re: Mariusz Owczarek IP: *.devs.futuro.pl 13.02.03, 15:32

> kiedy ma audycje?
      > j.
      Swojej autorskiej niestety nie ma,pojawia sie czasami na zastepstwach i to po
      nocach.
    • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 04.03.03, 22:41
      Jest szansa usłyszeć Mariusza i granej przez niego muzyki ze środy na czwartek
      w porze Marcina Kydryńskiego.
      Ja polecam!- nigdy się nie zawiodłem (choć za mało było jeszcze!!!!)
      j.
    • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.03, 00:23
      jest w tej chwili, do 2.00
      słuchajcie bo warto!!!
      j.
    • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 13.04.03, 14:40
      pytanie nadal aktualne, ponieważ niestety MO pojawia się jak meteoryt w radiu
      j.
      • Gość: A. Re: Mariusz Owczarek IP: *.76.classcom.pl 04.02.06, 11:58
        a wiec:
        zawsze z piatku na sobote po polnocy ma swoja AUTORSKA AUDYCJE - gra w niej
        tylko polska muzyke.
        poza tym - mozna go zlapac z soboty na niedziele po 2:00 ale tylko wtedy gdy
        nie ma w okolicy zady i stelmiego.
        miejcie oczy i uszy szeroko otwarte....:)
        pzdr
    • dm357 Re: Mariusz Owczarek 01.05.03, 14:10
      najsympatyczniejszy, najmniej arogancki, najprzyjemniejszy. ....najlepszy?
    • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.03, 01:46
      dzis gra do 4.00!!!!
      bezsennosc z wyboru
      j.
      • mektos Re: Mariusz Owczarek 23.05.03, 11:50

> dzis gra do 4.00!!!!
        > bezsennosc z wyboru
        > j.

zazdroszczę i żałuję że przegapiłem;)))

• Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.03, 00:49
      noooo, dziś w zastepstwach do 4.00 :-))))))))))))
      j.
      • tuhanka Re: Mariusz Owczarek 29.05.03, 01:18
        No tak, bo Kydryński jr. w wojażach zagranicznych (już kilka tygodni temu o tym
        wspominał, mówiąc, że nie będzie miał dylematu wyboru między koncertami
        Metheny'ego i Gabriela, jako że nie będzie go w kraju), a Klatt podobno bawi
        gdzieś w "stolicy polskiej piosenki" Opolu (czyżby rozpoczynał się już
        festiwal, bo ja nie jestem na bieżąco - nie oglądam "reżimowej" TVP).
      • viking73 Re: Mariusz Owczarek 29.05.03, 11:50
        I w nocy z soboty na niedzielę też ma być.
        • mektos Re: Mariusz Owczarek 29.05.03, 14:21
          Tak, druh zastępowy znów się spisał na medal. Kolejna bezsenna noc z wyboru za
          nami, a ja już nie mogę doczekać się weekendu. Pięknie:).A do tego słowa p.
          Mariusza:"Kiedy przygotowywałem się do audycji i wybierałem płyty..." Miód na
          moje serce, zero pier******* plujlisty, autorska audycja z pięką muzyką. Dla
          takich chwil się żyje:)))
          • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.05.03, 01:08
            ...i o to chodzi, i o to chodzi:-)!!!!
            j.
          • viking73 Re: Mariusz Owczarek 01.06.03, 02:23
            Dziś kolejna okazja:)
            • Gość: Teresa Re: Mariusz Owczarek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.03, 11:41
              viking73 napisał:

> Dziś kolejna okazja:)

Ty masz zdrowie !Ja musiałam odpuścić, nie ta godzina.
              • viking73 Re: Mariusz Owczarek 15.06.03, 02:21
                Dziś też jest. Słuchajcie, bo jak zwykle warto:)
                • Gość: Teresa Re: Mariusz Owczarek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 08:28
                  viking73 napisał:

> Dziś też jest. Słuchajcie, bo jak zwykle warto:)

Czy Ty cierpisz na bezsenność ?
                  • viking73 Re: Mariusz Owczarek 15.06.03, 15:28
                    Gość portalu: Teresa napisał(a):

>
                    > Czy Ty cierpisz na bezsenność ?

Nie. Ja jestem Nocny Marek:)
                    A Mariusz Owczarek będzie znów za dwa tygodnie.
                    • Gość: Teresa Re: Mariusz Owczarek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 15:50
                      viking73 napisał:

>
                      > Nie. Ja jestem Nocny Marek:)
                      > A Mariusz Owczarek będzie znów za dwa tygodnie.

Ja też lubię "pomarkować" a dla Owczarka warto , więc dziękuję za wiadomość.
                • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 15.06.03, 12:42
                  Po długiej walce wygrała natura - przysnąłem:-((((
                  j.
                  • mektos Re: Mariusz Owczarek 15.06.03, 20:57
                    Ja tym razem przespałem...chlip, chlip
                    • Gość: azm Re: Mariusz Owczarek IP: *.acn.pl 15.06.03, 21:09
                      Przepraszam, bo ja nietutejszy: kto to jest Mariusz Owczarek? Poważnie, nie
                      kojarzę nazwiska. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić? Co on gra (nazwiska, tytuły)?
                      Może facet jest wart słuchania, a ja nic o nim nie wiem.
                      • Gość: Teresa Re: Mariusz Owczarek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 19:16
                        Gość portalu: azm napisał(a):

> Przepraszam, bo ja nietutejszy: kto to jest Mariusz Owczarek? Poważnie, nie
                        > kojarzę nazwiska. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić? Co on gra (nazwiska, tytuły)?
                        > Może facet jest wart słuchania, a ja nic o nim nie wiem.

Skrzyżowanie Niedźwieckiego, z domieszką Kydryńskiego w doborze muzyki oraz
                        własną super klasą , jednym słowem człowiek dla którego warto poświęcić czas po
                        północy - to o mnie, a niektórzy nie śpią nawet po 2.00.
                        • viking73 Re: Mariusz Owczarek 16.06.03, 21:13
                          Tereso, bardzo celnie to ujęłaś:)
                          • Gość: Teresa Re: Mariusz Owczarek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 21:54
                            viking73 napisał:

> Tereso, bardzo celnie to ujęłaś:)

Bardzo dziękuję za pochwałę.
                            • mektos Re: Mariusz Owczarek 17.06.03, 10:01
                              Ulubieni artyści Pana Mariusza? Bruce S., Pink Floyd, Staszek Sojka, REM, ja
                              jestem mu osobiście wdzięczny za Poe, a przede wszystkim za niesamowite sety
                              koncertowe...coś pięknego:))
                              • viking73 Re: Mariusz Owczarek 29.06.03, 02:20
                                No to dziś też słuchamy:)
                                • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.03, 03:57
                                  viking73 napisał:

> No to dziś też słuchamy:)

Słuchamy, a jakże!!!
                                  j.
                                  • tuhanka Re: Mariusz Owczarek 30.06.03, 16:35
                                    Grał przepięknie... A mnie to cudownie odstresowało przed obroną pracy
                                    magisterskiej (i tak nie mogłam spać, tym lepiej, że było czego posłuchać).
                                    • Gość: Lesiek Re: Mariusz Owczarek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.03, 17:33
                                      A co niby jest stresującego w obronie pracy?
                                      • tuhanka Re: Mariusz Owczarek 01.07.03, 11:39
                                        Emocje i chęć wypadnięcia jak najlepiej :)
                                        • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.03, 12:10
                                          tuhanka napisała:

> Emocje i chęć wypadnięcia jak najlepiej :)

Gratuluję "wypadnięcia":-))!!!
                                          j.
    • Gość: Teresa Owczarek po ciemku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.03, 00:09
      Jakie miłe zastępstwo:))
      • Gość: jarek Re: Owczarek po ciemku IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.03, 00:53

> Jakie miłe zastępstwo:))

Bardzo miłe!!!
        PS
        pozdrowienia dla Ciotki przyzwoitki:-)
        j.
        • Gość: Teresa Re: Owczarek po ciemku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.03, 00:58

> Gość portalu: Teresa napisał(a):
          >
          > > Jakie miłe zastępstwo:))
          >
          > Bardzo miłe!!!
          > PS
          > pozdrowienia dla Ciotki przyzwoitki:-)
          > j.

Skąd ja wiedziałam , że się odezwiesz:)
          • Gość: ciocia Hela Re: Owczarek po ciemku IP: *.acn.waw.pl 16.07.03, 18:09
            Ja też wiedziałam, że się odezwie. Mimo że dopiero teraz zajrzałam do tego
            wątku.

I powiem więcej. Wiedziałam też, że nie powstrzymasz się przed odpowiedzią
            Jarkowi.
            • Gość: Teresa Re: Owczarek po ciemku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.03, 18:24
              Gość portalu: ciocia Hela napisał(a):

> Ja też wiedziałam, że się odezwie. Mimo że dopiero teraz zajrzałam do tego
              > wątku.

A cóż w tym dziwnego ? Obydwoje zarywamy noce dla MO , tylko nie wyciągaj
              również z tego pochopnych wniosków:)

> I powiem więcej. Wiedziałam też, że nie powstrzymasz się przed odpowiedzią
              > Jarkowi.

Ciotka wróżbitka:))
      • Gość: PZ Re: Owczarek po ciemku IP: proxy / 10.10.16.* 16.07.03, 01:35
        może piszmy maile do trójki że chcemy tego człowieka za sterami częściej.
        potrafi zrobić atmosferę w pomieszczeniu zamkniętym i poza.
        ja dużo muzyki znam i od dawna mnie nikt nie zaskoczył, ale ten facet otworzył
        mi nowe przestrzenie.
        PS wysłałem MO ten link
        • viking73 Re: Owczarek po ciemku 16.07.03, 01:37
          Ja dopiero przed chwilą się włączyłem. A pod apelem podpisuję się obiema
          rękami:)))
          • Gość: PZ Re: Owczarek po ciemku IP: proxy / 10.10.16.* 16.07.03, 01:54
            napisałem na muzyczna.trojka@radio.com.pl
            niech się MO nie obrazi (raczej nie ma powodu), ale w ostatniej audycji pod
            koniec czerwca to mi się wydawało, że Tomek Beksiński nadaje.
            • Gość: Teresa Re: Owczarek po ciemku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.03, 02:00
              Gość portalu: PZ napisał(a):

> napisałem na muzyczna.trojka@radio.com.pl
              > niech się MO nie obrazi (raczej nie ma powodu), ale w ostatniej audycji pod
              > koniec czerwca to mi się wydawało, że Tomek Beksiński nadaje.

pisz na przyszłość na: owczarek@radio.com.pl :)
              • Gość: PZ Re: Owczarek po ciemku IP: proxy / 10.10.16.* 16.07.03, 02:03

> Gość portalu: PZ napisał(a):
                >
                > > napisałem na muzyczna.trojka@radio.com.pl
                > > niech się MO nie obrazi (raczej nie ma powodu), ale w ostatniej audycji po
                > d
                > > koniec czerwca to mi się wydawało, że Tomek Beksiński nadaje.
                >
                > pisz na przyszłość na: owczarek@radio.com.pl :)

też pisałem na owczarek małpa....
                ale do muzycznej trójki wysłałem postulat, żeby więcej MO w trójce
                • Gość: Teresa Re: Owczarek po ciemku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.03, 02:09
                  Gość portalu: PZ napisał(a):

> ale do muzycznej trójki wysłałem postulat, żeby więcej MO w trójce

zrobię to samo :))
          • Gość: Teresa Re: Owczarek po ciemku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.03, 01:56
            viking73 napisał:

> Ja dopiero przed chwilą się włączyłem. A pod apelem podpisuję się obiema
            > rękami:)))

Wyrażam swój aplauz pisząc często do P.Mariusza, ale wobec kompletnego braku
            zozumienia dla naszych preferencji nie wiem , czy pisanie do Trójki ma
            jakikolwiek sens, ale warto spóbować. Marnuje się naprawdę wartościowy
            prezenter a oni przyjmują jakąś panienkę z chronicznym nieżytem górnych dróg
            oddechowych:(
            • Gość: jarek noc IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.08.03, 05:01
              I znowu nieprzespana noc, i znowu się wspaniale słuchało...
              noc 8/9 sierpnia tez sie tak zapowiada...
              j.
              • Gość: kass Re: noc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.03, 11:41

> I znowu nieprzespana noc, i znowu się wspaniale słuchało...
                > noc 8/9 sierpnia tez sie tak zapowiada...
                > j.

tez sluchalam, a ta nastepna nocka za Kosiaka:)
                • Gość: jarek Re: noc IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.03, 04:49
                  Gość portalu: kass napisał(a):

> ... nocka za Kosiaka:)

Dzielnie go dzisiaj zastępuje!!!
                  j.
                  • Gość: Greg F. Re: noc IP: *.pl / 192.168.1.* 09.08.03, 12:27

> Dzielnie go dzisiaj zastępuje!!!
                    > j.

Faktycznie, repertuar wcale odbiegał od tego, co gra Kosiak (m.in. Peter
                    Gabriel, Quidam, Camel, nowa Lisa Gerrard).
                  • Gość: kass Re: noc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.03, 13:34

> Gość portalu: kass napisał(a):
                    >
                    > > ... nocka za Kosiaka:)
                    >
                    > Dzielnie go dzisiaj zastępuje!!!
                    > j.

Ty to jesteś twardziel, ja tylko do 3.30:(((((((((
                    pozdr.:)
                    • Gość: Filip Re: noc IP: *.lanet.wroc.pl 09.08.03, 13:51

> Ty to jesteś twardziel, ja tylko do 3.30:(((((((((

Ja dziś poległem bardzo wcześnie, bo już o 2:30.
                      Szkoda, że Caladan nie zamieszcza "zastępowych" audycji.

Proponuję nowe hasło: POPaweł, oddaj Owczarkowi choć jeden wieczór w
                      tygodniu!!! Albo chociaż jeden na dwa tygodnie.
                      Nie zubożejesz Pan na tym aż tak strasznie.
                      • Gość: kass Re: noc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.03, 13:57
                        Gość portalu: Filip napisał(a):

> Gość portalu: kass napisał(a):
                        >
                        > > Ty to jesteś twardziel, ja tylko do 3.30:(((((((((
                        >
                        > Ja dziś poległem bardzo wcześnie, bo już o 2:30.
                        > Szkoda, że Caladan nie zamieszcza "zastępowych" audycji.
                        >
                        > Proponuję nowe hasło: POPaweł, oddaj Owczarkowi choć jeden wieczór w
                        > tygodniu!!! Albo chociaż jeden na dwa tygodnie.
                        > Nie zubożejesz Pan na tym aż tak strasznie.

jestem zaaaaaaa :)
    • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.polnex.pl / 192.168.5.* 27.08.03, 00:37
      Owczarek zamiast Manniaka:-)
      • Gość: kass Owczarek po ciemku IP: *.polnex.pl / 192.168.5.* 27.08.03, 07:56
        Dzisiaj po połnocy zamiast Kydrynskiego, bardzo lubie takie zastepstwa:)
        • Gość: Filip Re: Owczarek po ciemku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.08.03, 08:11

> Dzisiaj po połnocy zamiast Kydrynskiego, bardzo lubie takie zastepstwa:)

No ja też :-)))
          Szkoda, że tylko zastępstwa. POPaveł, oddaj Panu Owczarkowi jeden wieczór w
          tygodniu!!!

Ale co się dzieje z Panami Mannem i Kydryńskim???
          Zaraza jakaś w Warszawie/Trójce czy co?
          • viking73 1 listopada o 23.05 31.10.03, 12:03
            Dla zainteresowanych podaję. A między 20 a 23 Piotr Stelmach i to wcale nie
            będzie Muzyczna Poczta UKF.
            Wygląda na to, że TrUjka na jeden weekend zamienia się w normalne radio.
            • Gość: kass Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.polnex.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.03, 12:58
              O Stelmachu słyszałam, za Owczarka dziękuję:-)
            • Gość: Humpty Dumpty Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.03, 14:56
              viking73 napisał:

> Wygląda na to, że TrUjka na jeden weekend zamienia się w normalne radio.

Trujowcy jadą do Legnicy ;)
              • viking73 Re: 1 listopada o 23.05 01.11.03, 23:42
                Słuchajcie, bo jak zawsze jest czego:)))
                • Gość: kass Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.polnex.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.03, 00:07
                  Nic innego nie robimy:-)
                  • Gość: jarek Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.03, 07:53
                    ...a ja nie mogłem:-((
                    • Gość: kass Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.polnex.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.03, 08:31
                      A jest czego żałować i tylko wielka szkoda, że tak rzadko możemy go słuchać:-(
                      Niektórzy nagrywali audycję:-)
                      • Gość: Greg F. Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.pl 02.11.03, 12:26
                        Sygnałem audycji był fragment "Squonk" Genesis, pojawiający się po każdym
                        serwisie. W ciągu tych 3 godzin Mariusz zdążył zaprezentować m.in. Marillion z
                        Hogarthem, Springsteena, Stinga z nowej płyty, Seala, Tears For Fears, Genesis
                        z Rayem Wilsonem, Queen, Raz Dwa Trzy, Janerkę, Czyżykiewicza, Pink Floyd i
                        Phila Collinsa. Jak widać, choć audycja była zaduszkowa, Mariusz poświęcił ją
                        niemal wyłącznie artystom, którzy ciągle jeszcze są z nami - z wyjątkiem
                        Freddiego M.
                        • mektos Re: 1 listopada o 23.05 02.11.03, 12:48
                          Tez załuje ze nie słuchałem, ale obiecuje poprawe przy najblizszej okazji:))
                          Czy pan Marcin nie wspominał czasem, kiedy znów można bedzie go usłyszeć?
                          Pozdrawiam wszystkich będących pod wrazeniem muzycznych propozycji ex-Programu
                          III w ostatnich dniach...jak chcą to potrafią...
                          • Gość: drrrr Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.d.pppool.de 06.11.03, 20:18
                            A kto to jest Mariusz Owczarek?...Ok,z calym szacunkiem dla Jego gustow
                            muzycznych...Mariusz Owczarek od 6 (bodajze) lat pracy w Trojce nie ma nic
                            wiecej od siebie do powiedzenia jak to czego nauczyl Go Marek Niedzwiecki...i
                            zostal jego wierna kopia...niestety,dlatego nie prowadzi zadnych innych audycji
                            jak tylko w nocnym podziemiu od czasu do czasu i rozdaje bilety w Markomanii
                            przez telefon...a ze mozna a nawet trzeba inaczej przykladem jest chociazby
                            Jego rowiesnik radiowy -Piotr Stelmach...
                            Pozatym podniecacie sie radiem w swieta jak to bylo niewiadomo co...tylko sie
                            obawiac zeby Queen sie nie pojawilo po raz 6 w ciagu dnia...Bo co tu innego
                            zrobic jak wspomniec sobie swoje lata dziecinstwa i spotkania z ulubionymi
                            artystami ktorych nie ma i podac czas z zegara...i tak naokraglo...od rana
                            program prowadzi ten -3 godziny...potem program prowadzi nastepny -2 godziny
                            itd...obledu mozna dostac...wlasnie przy okazji takich swiat widac jaka to meka
                            straszna dla takiego radia i tylko odetchnac ze to tylko dwa dni i wszystko
                            moze wrocic do swojej "normy" i mozna znowu obrzucac sie papka...ufff.
                            Taaakk...takiemu jak ja ciezko wygodzic...niestety :(.Dawniej to swieta byly
                            dla Radia wyzwaniem -dzisiaj sa meczarnia.A kolejne juz za miesiac...
                            pozdrawiam drrr
                            • tuhanka Re: 1 listopada o 23.05 06.11.03, 20:44
                              Rozumiem, że jak większość (zdecydowana) chwali Owczarka, to ktoś musiał się
                              przyczepić? Drogi(a)Drrr, Mariusz Owczarek nie jest wierną kopią Niedźwiedzia,
                              ma własne gusta i styl - tylko jaką ma szansę zaprezentować to na szerszą
                              skalę, skoro nie ma audycji autorskich, a tylko same zastępstwa ewentualnie
                              audycje okolicznościowe, co jednak wymusza pewien konkretny dobór muzyki...
                              Jeśli Pan Mariusz dostałby audycję autorską, to mógłbyś się dopiero przekonać,
                              że nie kopiuje bezmyślnie wzorców, a ma własny styl. Nawet podczas zastępstw da
                              się to zauważyć. I dlatego tak wielu z nas go lubi. A mieć fanów nie mając
                              żadnej stałej audycji (także w przeszłości) to nie lada osiągnięcie. Wierzę, że
                              kiedyś ten niedoceniany, utalentowany radiowiec dostanie swoją szansę i ją
                              doskonale wykorzysta.
                              • Gość: kass Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.polnex.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.03, 21:03
                                tuhanka napisała:
                                > Mariusz Owczarek nie jest wierną kopią Niedźwiedzia
                                > ma własne gusta i styl

I chwała mu za to:-)

• Gość: Janusz Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.zabki.net.pl / 10.1.7.* 06.11.03, 22:19
                              Gość portalu: drrrr napisał(a):

> A kto to jest Mariusz Owczarek?...Ok,z calym szacunkiem dla Jego gustow
                              > muzycznych...Mariusz Owczarek od 6 (bodajze) lat pracy w Trojce nie ma nic
                              > wiecej od siebie do powiedzenia jak to czego nauczyl Go Marek Niedzwiecki...i
                              > zostal jego wierna kopia...niestety,dlatego nie prowadzi zadnych innych
                              audycji
                              >
                              > jak tylko w nocnym podziemiu od czasu do czasu i rozdaje bilety w Markomanii
                              > przez telefon...a ze mozna a nawet trzeba inaczej przykladem jest chociazby
                              > Jego rowiesnik radiowy -Piotr Stelmach...

Stelmi kiedyś też tylko rozdawał bilety, w Trójkowym Ekspresie, między 14 a 16.
                              Do Niego się kiedyŚ dodzwoniłwm i dostałem bilety na Abraxas. To był okres
                              kiedy Stelmach nie miał żadnej swojej audycji, pomagał innym i ewentualnie
                              zastępował. Było to jednak w czasach, gdy dobry dziennikarz mógł liczyć na
                              stopniowy rozwój swojej kariery, Stelmach jest idealnym przykładem dziennikarza
                              stopniowo, mądrze wprowadzanego do zawodu. Owczarek trafił na okres, mam
                              nadzieje przejściowy, w którym preferowane jest tandetne didżejstwo i brakuje
                              miejsca dla porządnych dziennikarzy/prezenterów muzycznych. Dlatego Owczarek
                              nie ma własnej audycji a Stelmach ma ale gdzieś w srodku ciemnej nocy. Smutne
                              to radio...
                              • Gość: Greg F. Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.pl 06.11.03, 23:15
                                Gość portalu: Janusz napisał(a):

> Stelmi kiedyś też tylko rozdawał bilety, w Trójkowym Ekspresie, między 14 a
                                > 16. Do Niego się kiedyŚ dodzwoniłwm i dostałem bilety na Abraxas. To był
                                > okres, kiedy Stelmach nie miał żadnej swojej audycji, pomagał innym i
                                > ewentualnie zastępował. Było to jednak w czasach, gdy dobry dziennikarz mógł
                                > liczyć na stopniowy rozwój swojej kariery, Stelmach jest idealnym przykładem
                                > dziennikarza stopniowo, mądrze wprowadzanego do zawodu.

Paradoksalnie, mógł rozwinąć skrzydła także dzięki śmierci Beksy, bo w
                                osieroconym przez niego paśmie z soboty na niedzielę zaczął prowadzić Pastelowy
                                Świat Rocka (wcześniej pojawiał się chyba tylko na zastępstwa, np. w LP3, lub w
                                nockach).
                                • viking73 Re: 1 listopada o 23.05 07.11.03, 00:06
                                  Gość portalu: Greg F. napisał:

Paradoksalnie, mógł rozwinąć skrzydła także dzięki śmierci Beksy, bo w
                                  osieroconym przez niego paśmie z soboty na niedzielę zaczął prowadzić Pastelowy
                                  Świat Rocka (wcześniej pojawiał się chyba tylko na zastępstwa, np. w LP3, lub w
                                  nockach).

Cóż, okrutna prawda mówi, że świat nie znosi próżni...

• Gość: kass Re: 1 listopada o 23.05 IP: *.polnex.pl / 192.168.5.* 13.11.03, 00:11
                                    Mariusz Owczarek zastępuje Marcina Kydryńskiego:-)
    • Gość: Greg F. Re: Mariusz Owczarek IP: *.pl 13.11.03, 00:19
      Dziś Owczarek zastępuje nieobecnego Kydryńskiego :-).
      • Gość: kosiak Re: Mariusz Owczarek IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 00:21
        A z piatku na sobote zastapi nizej podpisanego. Zapraszam w imieniu Mariusza...
        • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.polnex.pl / 192.168.5.* 13.11.03, 00:26
          Dziękujemy za info i mam nadzieję, że dojadę z koncertu Steva Hacketta na
          czas:-)

PS. Bardzo dobre zastępstwo, nawiasem mówiąc:-)
          • viking73 Re: Mariusz Owczarek 13.11.03, 01:36
            Sami dobrzy ludzie, same dobre informacje. To lubię:)
            Też słucham
            • to.ya Re: Mariusz Owczarek/ ludzie Trójki... 13.11.03, 10:09
              Chętnie bym posłuchała ale pora barbarzyńska! Spróbuję jednak. Tylko
              podpowiedzcie, proszę, kiedy mozna posłuchać!I czy "weekendową" porą także...?
              A ile nt. MO ma do powiedzenia webmaster: www.radio.com.pl/trojka/ludzie
              - sami zobaczcie...
              Kto wczoraj obejrzał w całości p.Manna na Discovery?
              Pozdrawiam,Ewa :)
        • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.polnex.pl / 192.168.5.* 15.11.03, 03:08
          Zastępstwo pierwsza klasa, bo kto w tym radiu jeszcze gra Vivaldiego:-)
          • fdj Re: Mariusz Owczarek 15.11.03, 20:13
            Panie Mariuszu: jest Pan wielki.

Filip
            • mektos Re: Mariusz Owczarek 15.11.03, 22:01
              I want more:))
              Tomek
            • Gość: Janusz Re: Mariusz Owczarek IP: *.zabki.net.pl / 10.1.7.* 16.11.03, 22:50
              fdj napisał:

> Panie Mariuszu: jest Pan wielki.

Jako że wstawałem w sobote ok. czwartej to miałem okazję posłuchać i
              stwierdzam że zdania Filipa o wielkości Mariusza nie potwierdzam, Wielki to był
              Beksiński, Wielki bywa Kaczor, Owczarek natomiast ma wszelkie predyspozycje by
              do podobnych wielkości się zbliżyć. Może przydałaby sie jakaś stała audycja,
              nie koniecznie w środku nocy ? Czy przypadkiem Niedźwiecki, Kostrzewa i
              Szydłowska nie są odrobinę przepracowani ?
              • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.12.03, 09:09
                będzie "pd choinką" od północy w wigilijna noc ("pasterka z Owczarkiem"?!:-))
                j.
                • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 09:13
                  Niezły prezencik na Gwiazdkę:-)
                  • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 23:47
                    :-))
                    • Gość: Greg F. Re: Mariusz Owczarek IP: *.pl 19.01.04, 23:49
                      Czyżbyśmy mieli go wkrótce znowu usłyszeć? :-)
                      • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 23:54
                        Bardzo na to liczę, ale był również inny powód:-)
    • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.04, 00:01
      Podobno będzie dzisiaj zamiast M.Kydryńskiego:-))
      • Gość: Greg F. Re: Mariusz Owczarek IP: *.pl 29.01.04, 00:18
        Zgadza się, dziś po północy nadaje druh zastępowy :-).
      • Gość: xyz Re: Mariusz Owczarek IP: *.radio.com.pl 29.01.04, 12:25
        A wykąpałeś się?
        Oczywiście , żeby podkreślić tę chwilę.
        Ja nie mogłam zasnąć.....i spóźniłam sie do pracy.
        • Gość: Gość Re: Mariusz Owczarek IP: *.teletronic.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.04, 15:08
          Szkoda, że chociaż zębów nie umyłaś. Czuć na kilometr.
    • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.04, 00:13
      Dzisiaj ma znów zastępstwo, oby co niektórzy nie zapluli klawiatur;-)
      • greg_f Re: Mariusz Owczarek 26.02.04, 00:25
        Na stronie TrUjki o zastępstwie oczywiście ani słowa.
        • tuhanka Re: Mariusz Owczarek 26.02.04, 10:36
          Jaka szkoda, ze to przespalam...
          • Gość: łania Re: Mariusz Owczarek IP: *.radio.com.pl 26.02.04, 11:51
            ..a ja nie dośc,że spałam, to mi się baterie w wibratorze wyczerapały...
            • Gość: bezer Re: Mariusz Owczarek IP: *.waw.cdp.pl 26.02.04, 13:50
              Gość portalu: łania napisał(a):

> ..a ja nie dośc,że spałam, to mi się baterie w wibratorze wyczerapały...

Cóż, trzeba mieć zapasowe, a już najlepiej używać alkalicznych :-P
              Ech, wy w tym radio.com.pl naprawdę się nudzicie. Do roboty, do roboty!!!
    • greg_f Owczarek po północy 25.03.04, 00:26
      Mariusz ostatnio najczęściej się pojawia w zastępstwie Kydryńskiego, jak choćby
      dzisiaj :-).
      • Gość: kass Re: Owczarek po północy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.04, 00:43
        i bardzo dobrze!
        • tuhanka Re: Owczarek po północy 25.03.04, 11:02
          Bylam solidnie zmeczona i mialam sie wczesniej polozyc spac, ale cos mnie
          tknelo, wlaczylam radio... i uslyszalam glos Mariusza, a zaraz potem Alan
          Parson's Project :)
          Miejcie nadzieje, nie te licha, marna,
          Co rdzen sprochnialy w watly kwiat
          ubiera,
          Lecz te niezlomna, ktora tkwi jak
          ziarno
          Przyszlych poswiecen w duszy bohatera
    • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.04, 00:08
      Lubię prima aprilis i takie zastępstwa:-)
      • greg_f Re: Mariusz Owczarek 01.04.04, 00:17
        Mariusz gra dziś wyjątkowo pięknie - dopiero minął kwadrans, a już zdążyliśmy
        usłyszeć Toto, Perfect ("Niepokonani" na 42. rocznicę powstania Programu III) i
        Donalda Fagena :-).
        • tuhanka Re: Mariusz Owczarek 01.04.04, 11:10
          I takie zastepstwa lubie (a sluchalam mecej do wpol do drugiej).
          Miejcie nadzieje, nie te licha, marna,
          Co rdzen sprochnialy w watly kwiat
          ubiera,
          Lecz te niezlomna, ktora tkwi jak
          ziarno
          Przyszlych poswiecen w duszy bohatera
          • tuhanka Re: Mariusz Owczarek 01.04.04, 11:10
            mialo byc "mniej wiecej" - komputer zrobil primaaprilisowego psikusa i zjadl
            literki :))
            • Gość: owczarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.radio.com.pl 01.04.04, 13:58
              Komputer zrobił błąd, tak jak ty...trzeba bylo spać.
              Te piosenki lecą od rana do wieczora w każdej stacji.
              Z RMF i Zet na czele.
              • tuhanka Re: Mariusz Owczarek 01.04.04, 15:16
                Trollu radiowy! Powiedziec o Tobie "glupi" to za malo, powiedziec "zalosny" -
                tez nie to. Jestes po prostu beznadziejny. Czy naprawde sadzisz, ze ktokolwiek
                uwierzy, ze to wpis Mariusza Owczarka? Jezeli wierzysz w to, to znaczy, ze cos
                nie w porzadku z Twoja glowa.
        • Gość: zbyszu Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 00:57
          I dziś też pieknie:Porcupine Tree, REM, cudny klimat
    • greg_f Re: Mariusz Owczarek 21.04.04, 02:02
      Dziś Owczarek zastępuje Janusza Kosińskiego.
      • Gość: nan Re: Mariusz Owczarek IP: *.acn.waw.pl 21.04.04, 07:48
        Żałuję, że nie jestem sową lub nietoperzem.
        • fdj Re: Mariusz Owczarek 21.04.04, 09:40
          A ja wampirem.
          Wtedy przy okazji nocnych audycji, upuściłbym coponiektórym trochę krwi (acz z
          obrzydzeniem, Panie Derechtorze, z obrzydzeniem).
    • greg_f Owczarek w plebiscycie Zdobywcy Eteru 2004 12.05.04, 14:00
      Nasz bohater zajął 34. miejsce - to bardzo dobry wynik jak na radiowca
      niemającego stałej audycji na antenie.
      • viking73 Re: Owczarek w plebiscycie Zdobywcy Eteru 2004 12.05.04, 14:15
        30 miejsc przed promowanym do granic możliwości Rokosem:-)
        • viking73 Re: Owczarek w plebiscycie Zdobywcy Eteru 2004 12.05.04, 14:16
          A nawet 40.
          • Gość: kass Re: Owczarek w plebiscycie Zdobywcy Eteru 2004 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:22
            Gratuluję i życzę stałego pasma:-)
            • greg_f Re: Owczarek w plebiscycie Zdobywcy Eteru 2004 12.05.04, 14:35
              Ten plebiscyt to oczywiście tylko zabawa, ale daje do myślenia, tym bardziej że
              głosowali słuchacze.
    • greg_f Re: Mariusz Owczarek 27.05.04, 00:12
      Dziś Mariusz zastępuje Kydryńskiego po północy.
    • greg_f Owczarek zamiast Stelmiego 11.06.04, 13:57
      Dziś miał aż 4 godziny audycji (2:00 - 6:00), widocznie Łodej też wyjechał na
      długi weekend.
    • greg_f Re: Mariusz Owczarek 15.07.04, 00:07
      Po miesięcznej przerwie druh zastępowy ma kolejny dyżur - tym razem zamiast
      Kydryńskiego.
      • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.04, 01:56
        szczęśliwie "wyczułem" i włączyłem o północy:-) i to była TRÓJKA !!!
      • neandertalski Re: Mariusz Owczarek 15.07.04, 08:59
        ja też słuchałem wczoraj i też uważam, ze to była po prostu fajna audycja, moze
        nie jakieś tam cuda na kiju ale było solidnie, sympatycznie i jakoś tak,
        normalnie? A to rzadkość w tym radiu niestety...
    • Gość: hmm Re: Mariusz Owczarek IP: *.eska.pl 15.07.04, 07:46
      hmm
      • Gość: jarek nocka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.04, 22:14
        nocka z soboty na niedzielę od 2 do 6
        • Gość: jarek Re: nocka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.04, 06:08
          to była dobra odtrutka na plejlistę:-)
          j.
    • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 18:31
      Zamiast Czarnego Piątku audycję będzie miał Mariusz Owczarek.
      • Gość: jarek Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.04, 01:14
        do 2.00 ... ale warto!
        • Gość: kass Re: Mariusz Owczarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.04, 10:25
          Będzie również zamiast Kosy z wtorku na środę, od 2.00..
    • greg_f Re: Mariusz Owczarek 17.09.04, 14:54
      Ostatniej nocy M.O. pojawił się w paśmie od 2:00 do 4:00, tuż po Milimaxie.
    • greg_f Re: Mariusz Owczarek 29.09.04, 23:46
      "Kosa" Kosiński jest na dwutygodniowym urlopie, więc dziś w nocy o 2:00
      zastępował go Owczarek. Za tydzień pewnie będzie podobnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka