Dodaj do ulubionych

Jak się rodzą bestie

21.02.07, 20:01
zhyba się przejdę na to..zawsze lubiłem takie mocne filmy
Obserwuj wątek
    • Gość: Sany Kolejny dowód upadku cywilizacji IP: 82.139.53.* 22.02.07, 00:54
      Badania mówią: do kina chodzą debilne dzieci. Akcjonariusze mówią: kręcić filmy
      dla debilnych dzieci. Krytycy myślą: w co ja, k...wa, wdepnąłem??? Krytycy
      piszą: reżyser w sposób być może nie nadmiernie głęboki ukazał dylematy wieku
      dojrzewania na przykładzie kanibala... itp.
      1. Krytycy muszą z czegoś życ.
      2. Ja nie muszę chodzić do kina - mam ponad 12 lat.
    • nikalaj Jak się rodzą bestie 24.02.07, 10:36
      Nie, nie, nie... Matulu ! Czy następny odcinek o Lecterze będzie miał akcję w
      2089 r., a zahibernowany kanibal będzie telepatycznie łączył się z marsjaninem-
      detektywem, który prowadzi śledztwo w sprawie morderstw zmutowanych mrówkojadów
      dezintegratorem jonowo-plazmowym ?

;)
    • Gość: kinoman Jak się rodzą bestie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 11:51
      choc recenzja dokladna, to tak samo nadeta i nie dotykajaca prawdziwej istoty tego filmu.
      Jesli psychologiczny dramat (oddany z cala finezja) nazywa sie patrzydlem - to jest to uproszczenie i
      splaszczenie godne nie recenzenta, a fana filmidl familijnych.
      Film jest b dobry i klimatyczny - ale nie ma w nim pomostu do pozostalych czesci.

kinoman.wordpress.com/2007/02/16/hannibal-rising-recenzja/
    • Gość: lucky menel Wolałbym zobaczyć "Jak rodzą się milionerzy" np. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 12:30
      film o Sołowowie ,albo o Niemczyckim lub Karkosiku . A nie jakieś pierdoły o
      mafiach "Świadek koronny" ,o czary-mary "Harry Potem" ,o Jezusie 1000x
      tysięczny film itd. Ja chcę zobaczyć film o tym jak rodzi się milioner i jego
      firma . Każdy szczegół . Bo według mnie oni mają po prostu bardzo dużo
      szczęścia ,bo rodzą się z odpowiednim charakterem w odpowiednim
      środowisku ,zdrowi ,bez chorób psychicznych itd. Mają to w genach .
    • Gość: Archivario Jak się rodzą recenzje ? IP: *.telia.com 24.02.07, 12:40
      Jakie są konsekwencje tej geograficznej rozlewności Harrisa? Ano takie, że
      posługuje się on nieomal wyłącznie kulturowymi stereotypami. Filmowa Litwa to
      dzika kraina, w której grasują kanibale, a japońska finezja sprowadza się tu do
      machania kendo, układania kwiatów i haiku. Powieść nie jest pod tym względem o
      wiele subtelniejsza, ale została niewątpliwie elegancko napisana - najlepiej to
      sprawdzić, czytając ją na głos.

ble ,ble ,ble panie Szczerba,dyrdymalki w kombinacji dowolnej ! Powiesc mam
      czytac na glos w orginale czy w tlumaczeniu ? Elegancko napisana ,czy elegancko
      przetlumaczona ? Mniejsza z tym ,Panska recenzja nie tylko nie jest elegancka
      ale jest na poziomie lepiej rozgarnietego licealisty.Takis pan recenzent jak z
      mojego roweru fisharmonia.PS czytajac te powiesc ( !) tlumaczona na jezyk kraju
      w ktorym zyje,nie odkrylem tam zadnej elegancji.A na glos nie musze czytac juz
      od czasu ukonczenia 2 klasy szkoly podstawowej.
    • Gość: michau Jak się rodzą bestie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 13:35
      KAŻDEMU ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! takiego gniota
      dawno nie oglądałem. Film ani nie jest straszny, ani śmieszny, chociaż momentami
      jest tak głupi że chce się śmiać. Najgorsze jest to, że nie trzyma w napięciu,
      nie ma w nim nic co by przyciągnęło i zachęciło do dalszego oglądania. Kreacja
      aktorów- nie ma czegoś takiego.
    • Gość: Peter NUDY! IP: *.mysmart.ie 24.02.07, 14:32
      Film widzialem 2 tygodnie temu. Tragedia.
      Film jest koszmarnie nudny. Bardzo lubie postac Lectera, a Ulliel w tym filmie
      wcale nie odstaje od Hopkinsa, ale film jest nudny, nudny, i jeszcze raz nudny.
      W dodatku, mimo sympatii do postaci, ciezko mu w 100% kibicowac - w koncu facet
      jest zdrowo szajbniety...

Pierwszy raz w zyciu chcialem wyjsc z kina w trakcie seansu i poszukac sposobu
      na lepsze zagospodarowanie tych parudziesieciu minut mojego zycia...
    • nessie-jp Jak się rodzą bestie 24.02.07, 15:31
      Patrzydłem na sobotni wieczór to było już "Milczenie owiec". Chyba trudno uznać
      to za film wybitny. Dobrze zrobiony thriller i tyle. Kolejne części mocno już
      przynudzały.

A teraz z kanibala robi się bohatera komiksu filmowego. No cóż. Taki los.
      Niedługo pojawią się zapewne "Nowe przygody Hanibala", "Hanibal walczy z
      nazistami", "Hanibal kontra komuniści", "Narzeczona Hanibala", oraz "Dzieci
      Hanibala" i "Dzieci Hanibala 2"...
    • Gość: xyz do wszystkich pokroju: zaorac polactwo IP: *.dsl.bell.ca 24.02.07, 16:11
      "zaorac polactwo" to typowy debil i prawdopodobnie pierwowzor i natchnienie
      amerykanskich pisarzy,ktorzy ze zboczona luboscia od niemalze 50 lat zwlaszcza
      ( wczesniej byl Dracula z Rumunii),przedstawiaja spoleczenstwu amerykanskiemu
      (pokroju "zaorac polactwo")wizerunek krwiozerczych mieszkancow wschodniej i
      srodkowej Europy min., aby to spoleczensto U$$ manskie dowartosciowac(a ludzie
      Hollywoodu robia kase)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka