Gość: ciocia Hela
IP: *.acn.waw.pl
14.05.03, 15:14
Kochani,
czy zauważyliście, że nocne audycje w Trójce zdominowali emeryci? Ten cały
Kaczkowski, jakiś Ptaszyn i inni, oni są starsi ode mnie! i puszczają jakąś
niedzisiejszą muzę. czy nie można by zdjąć ich z anteny i odprawić na
emeryturę? przecież okupują mikrofon od międzywojnia chyba. Jestem za tym,
żeby w tym czasie puszczać coś dla młodych, żeby i moi siostrzeńcy mogli
posłuchać Trójeczki.
PS. pozdrawiam Lumbulaka.