Gość: jarek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.03, 01:17 Ciekawe, czy nikt nie ma zamiaru zapełnić luki na rynku, która powstała po "zreformowaniu" PR3 ??? Jest interes do zrobienia:-) j. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marcel Re: LUKA IP: 172.16.3.* 10.08.03, 15:02 Oj... jeśl ktoś ma ochotę popełnić samobójstwo to niech założy stację, nie wiem tylko jaki bank dąłby na to kredyt, przecież nawet dziecko wie, że to byłoby stratne... może zrzuććie się, zorganizujcie na Myśliwieckiej zbiórkę i załóżcie sobie stacje, może wreszcie przestalibyście narzekać ? Zaspokoilibyście potrrzebę całych ośmiu osób ( no może z Wami to by się pięćdziećdziesiąt uzbierało - tylko pamiętajcie - ostra selekcja reklamodawców ). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hutnik Re: LUKA IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.03, 12:35 Gość portalu: Marcel napisał(a): > Oj... jeśl ktoś ma ochotę popełnić samobójstwo to niech założy stację, nie wiem > > tylko jaki bank dąłby na to kredyt, przecież nawet dziecko wie, że to byłoby > stratne... może zrzuććie się, zorganizujcie na Myśliwieckiej zbiórkę i załóżcie > > sobie stacje, może wreszcie przestalibyście narzekać ? Zaspokoilibyście > potrrzebę całych ośmiu osób ( no może z Wami to by się pięćdziećdziesiąt > uzbierało - tylko pamiętajcie - ostra selekcja reklamodawców ). Jasne - a RMF Classic szanowny "znawca" nie zauważa? Mnie w to graj, będę miał czego słuchać (plus Radio Jazz). Zwłaszcza, że Tyczyński nie wymusza na mnie żadnych pieniędzy i nie obraża słuchaczy. I on jakoś potrafi, jakoś go stać, nawet kredytów nie potrzebuje. Jemu jakoś się opłaca się to, co trUjce się nie opłaca. Bo on myśli, a niektórzy nie. Jak niektórzy pseudo-radiowcy, którzy ukrywają, że mają w sygnaturce "Program Trzeci" (Obserwator wspominał, aż korciło poszukać :-), bo im samym wstyd. Staraj się Marcel dalej, staraj, może będziesz miał podwyżkę, może nawet Brat Boczka cię zatrudni. I nie wstydź się tego, że jesteś wynajęty. To i tak widać. Najśmieszniejsze jest to, że za pół roku-rok trUjka się tropnie i zacznie małpować z RMF-C. Bo tylko na małpowanie ich stać. Jak zwykle - nieudolne (vide przyjkład Wrony) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcel Re: LUKA IP: 172.16.3.* 13.08.03, 12:44 Dlaczego polacy zawsze wszystkich podejrzewają o korupcję ?? Tak tak, mafia Sycylijska płaci mi miesięcznie 120 zł za wpisy na FORUM ! Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: LUKA 13.08.03, 12:49 I tu Marcela rozumiem. Mnie przez długi czas niektórzy uważali za tajnego agenta Eski na tym forum, a już zwłaszcza na forum Kraków. A ja tylko po prostu dobrze się o Esce wyrażałem i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś