IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.03, 01:17
Ciekawe, czy nikt nie ma zamiaru zapełnić luki na rynku, która powstała
po "zreformowaniu" PR3 ??? Jest interes do zrobienia:-)

j.
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcel Re: LUKA IP: 172.16.3.* 10.08.03, 14:57
      Musiałby duuużo dopłacać.
    • Gość: Marcel Re: LUKA IP: 172.16.3.* 10.08.03, 15:02
      Oj... jeśl ktoś ma ochotę popełnić samobójstwo to niech założy stację, nie wiem
      tylko jaki bank dąłby na to kredyt, przecież nawet dziecko wie, że to byłoby
      stratne... może zrzuććie się, zorganizujcie na Myśliwieckiej zbiórkę i załóżcie
      sobie stacje, może wreszcie przestalibyście narzekać ? Zaspokoilibyście
      potrrzebę całych ośmiu osób ( no może z Wami to by się pięćdziećdziesiąt
      uzbierało - tylko pamiętajcie - ostra selekcja reklamodawców ).
      • Gość: Hutnik Re: LUKA IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.03, 12:35
        Gość portalu: Marcel napisał(a):

        > Oj... jeśl ktoś ma ochotę popełnić samobójstwo to niech
        założy stację, nie wiem
        >
        > tylko jaki bank dąłby na to kredyt, przecież nawet
        dziecko wie, że to byłoby
        > stratne... może zrzuććie się, zorganizujcie na
        Myśliwieckiej zbiórkę i załóżcie
        >
        > sobie stacje, może wreszcie przestalibyście narzekać ?
        Zaspokoilibyście
        > potrrzebę całych ośmiu osób ( no może z Wami to by się
        pięćdziećdziesiąt
        > uzbierało - tylko pamiętajcie - ostra selekcja
        reklamodawców ).


        Jasne - a RMF Classic szanowny "znawca" nie zauważa? Mnie
        w to graj, będę miał czego słuchać (plus Radio Jazz).
        Zwłaszcza, że Tyczyński nie wymusza na mnie żadnych
        pieniędzy i nie obraża słuchaczy. I on jakoś potrafi,
        jakoś go stać, nawet kredytów nie potrzebuje. Jemu jakoś
        się opłaca się to, co trUjce się nie opłaca.

        Bo on myśli, a niektórzy nie. Jak niektórzy
        pseudo-radiowcy, którzy ukrywają, że mają w sygnaturce
        "Program Trzeci" (Obserwator wspominał, aż korciło
        poszukać :-), bo im samym wstyd. Staraj się Marcel dalej,
        staraj, może będziesz miał podwyżkę, może nawet Brat
        Boczka cię zatrudni. I nie wstydź się tego, że jesteś
        wynajęty. To i tak widać.

        Najśmieszniejsze jest to, że za pół roku-rok trUjka się
        tropnie i zacznie małpować z RMF-C. Bo tylko na
        małpowanie ich stać. Jak zwykle - nieudolne (vide
        przyjkład Wrony)
        • Gość: Marcel Re: LUKA IP: 172.16.3.* 13.08.03, 12:44
          Dlaczego polacy zawsze wszystkich podejrzewają o korupcję ?? Tak tak, mafia
          Sycylijska płaci mi miesięcznie 120 zł za wpisy na FORUM !
          • viking73 Re: LUKA 13.08.03, 12:49
            I tu Marcela rozumiem. Mnie przez długi czas niektórzy uważali za tajnego
            agenta Eski na tym forum, a już zwłaszcza na forum Kraków. A ja tylko po prostu
            dobrze się o Esce wyrażałem i tyle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka