Dodaj do ulubionych

W Roskilde wszystko gra

06.07.09, 22:18
To dochód z festiwalu idzie na cele charytatywne, czy zasila kasę miasta? Bo w
tym drugim przypadku wychodzi na to że wolontariusze pracują na miasto.
Obserwuj wątek
    • szabo Re: W Roskilde wszystko gra 07.07.09, 02:19
      a) dochody z turystyki(kupione piwa, noclegi, żarcie, koszulki R)
      b) dochody z biletów, sponsorzy, koszulki F

      hmmm

      g.r.a.f.z.e.r.o napisał:

      > To dochód z festiwalu idzie na cele charytatywne, czy zasila kasę miasta? Bo w
      > tym drugim przypadku wychodzi na to że wolontariusze pracują na miasto.
    • Gość: blabla Re: W Roskilde wszystko gra IP: 195.75.207.* 07.07.09, 10:34
      wolontariusze dostaja sie na festiwal za darmo, tzn za 3 x 8 godzin pracy maja
      bilet.. a przy okazji mozna poznac mase fajnych ludzi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka