g.r.a.f.z.e.r.o 06.07.09, 22:18 To dochód z festiwalu idzie na cele charytatywne, czy zasila kasę miasta? Bo w tym drugim przypadku wychodzi na to że wolontariusze pracują na miasto. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szabo Re: W Roskilde wszystko gra 07.07.09, 02:19 a) dochody z turystyki(kupione piwa, noclegi, żarcie, koszulki R) b) dochody z biletów, sponsorzy, koszulki F hmmm g.r.a.f.z.e.r.o napisał: > To dochód z festiwalu idzie na cele charytatywne, czy zasila kasę miasta? Bo w > tym drugim przypadku wychodzi na to że wolontariusze pracują na miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blabla Re: W Roskilde wszystko gra IP: 195.75.207.* 07.07.09, 10:34 wolontariusze dostaja sie na festiwal za darmo, tzn za 3 x 8 godzin pracy maja bilet.. a przy okazji mozna poznac mase fajnych ludzi Odpowiedz Link Zgłoś