Gość: Szwager IP: *.dip.t-dialin.net 02.09.03, 11:43 www.zakopane.pl/camera/index.shtml Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rumcajs Re: kamera IP: 80.72.65.* 02.09.03, 15:03 Moja jest lepsza! ;o))) www.internetia.pl/pogoda/?miasto=zakopane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciupazka Re: kamera IP: 212.182.27.* 02.09.03, 15:25 Teroz moge spokojnie siedzieć i ino se zazierać. Patrzeć ino , kie Hanys w tyn wątek wpuści swoje wojaze... A narobiył tego moc, moze co wybiere i ruci kie. A nieftore rzecy mogom być ciekawe. Telo.Pozdr. Dzięki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kolcero Re: kamera 02.09.03, 21:19 A nichaj Gorale wzdy znajome znaja, iz Hanysy nie gesi i swoj webcam maja :))) kamera.bmj.com.pl/ Zobaczcie jak ladnie bangla w Gliwicach :)) pozdruffka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szwager Re: kamera IP: *.dip.t-dialin.net 02.09.03, 22:17 Tak jak godouech, sam sie robi nos wiyncyj jak "na Glywicach". Ciekawe eli i naopak sie porobi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rumcajs Re: kamera IP: 80.72.65.* 02.09.03, 22:22 I ciebie tez - podobnie jak i Hanysa- bakcyl tatrzanski dorwal!!! Grono "zakazonych bakcylem Tatr" sie powieksza! Ciesze sie! ;o))) Odpowiedz Link Zgłoś
kolcero Re: kamera 02.09.03, 22:28 Gość portalu: Rumcajs napisał(a): > I ciebie tez - podobnie jak i Hanysa- bakcyl tatrzanski dorwal!!! > Grono "zakazonych bakcylem Tatr" sie powieksza! Ciesze sie! ;o))) Tym razem moze nie przez klonowanie? ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciupazka Re: kamera IP: *.it-net.pl 02.09.03, 23:04 Klonowanie? Nie dodałeś, ze za pomocom małego... Miecia... Rumcajsa, hehe. Telo .Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rumcajs Re: kamera IP: 80.72.65.* 03.09.03, 17:24 Jok bendom klonowac Miecia to wezmom "material" z ... a nie z mozgu, moze nie bee fanzolil... Wiecy nic nie bede gadol - o nieobecnyk nie przistoi! Haj! Odpowiedz Link Zgłoś
kolcero Re: kamera 03.09.03, 19:05 Gość portalu: Rumcajs napisał(a): > Jok bendom klonowac Miecia to wezmom "material" z ... a nie z mozgu, moze nie > bee fanzolil... Wiecy nic nie bede gadol - o nieobecnyk nie przistoi! Haj! Nie, nie- nasz bohater juz zjadl slodycze z tytki i naostrzyl kredki :)))) Tzn. odezwal sie dzis :D Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: kamera 06.12.03, 12:01 A Mikołoj sie do Wos tyz obróciył? U nos goniacke robi jak z posolonom rzyciom. Pecunia non olet! A cas to piniądz, ba jako! Nieftorzy ś nik to i kamery majom. Odpowiedz Link Zgłoś
tomek.wawrzyniak Re: kamera 21.02.15, 13:49 Wszystkie kamery w jednym miejscu na stronie kameryZakopane.pl Odpowiedz Link Zgłoś