IP: *.dip.t-dialin.net 02.09.03, 11:43
www.zakopane.pl/camera/index.shtml
Obserwuj wątek
    • Gość: Rumcajs Re: kamera IP: 80.72.65.* 02.09.03, 15:03
      Moja jest lepsza! ;o)))

      www.internetia.pl/pogoda/?miasto=zakopane
      • Gość: Ciupazka Re: kamera IP: 212.182.27.* 02.09.03, 15:25
        Teroz moge spokojnie siedzieć i ino se zazierać. Patrzeć ino , kie Hanys w
        tyn wątek wpuści swoje wojaze... A narobiył tego moc, moze co wybiere i
        ruci kie. A nieftore rzecy mogom być ciekawe. Telo.Pozdr. Dzięki!!!
        • kolcero Re: kamera 02.09.03, 21:19
          A nichaj Gorale wzdy znajome znaja, iz Hanysy nie gesi i swoj webcam maja :)))

          kamera.bmj.com.pl/
          Zobaczcie jak ladnie bangla w Gliwicach :))
          pozdruffka
          • Gość: Szwager Re: kamera IP: *.dip.t-dialin.net 02.09.03, 22:17
            Tak jak godouech, sam sie robi nos wiyncyj jak "na Glywicach".

            Ciekawe eli i naopak sie porobi.
            • Gość: Rumcajs Re: kamera IP: 80.72.65.* 02.09.03, 22:22
              I ciebie tez - podobnie jak i Hanysa- bakcyl tatrzanski dorwal!!!
              Grono "zakazonych bakcylem Tatr" sie powieksza! Ciesze sie! ;o)))
              • kolcero Re: kamera 02.09.03, 22:28
                Gość portalu: Rumcajs napisał(a):

                > I ciebie tez - podobnie jak i Hanysa- bakcyl tatrzanski dorwal!!!
                > Grono "zakazonych bakcylem Tatr" sie powieksza! Ciesze sie! ;o)))

                Tym razem moze nie przez klonowanie? ;))))
                • Gość: Ciupazka Re: kamera IP: *.it-net.pl 02.09.03, 23:04
                  Klonowanie? Nie dodałeś, ze za pomocom małego... Miecia... Rumcajsa, hehe.
                  Telo .Pozdr.
                  • Gość: Rumcajs Re: kamera IP: 80.72.65.* 03.09.03, 17:24
                    Jok bendom klonowac Miecia to wezmom "material" z ... a nie z mozgu, moze nie
                    bee fanzolil... Wiecy nic nie bede gadol - o nieobecnyk nie przistoi! Haj!
                    • kolcero Re: kamera 03.09.03, 19:05
                      Gość portalu: Rumcajs napisał(a):

                      > Jok bendom klonowac Miecia to wezmom "material" z ... a nie z mozgu, moze nie
                      > bee fanzolil... Wiecy nic nie bede gadol - o nieobecnyk nie przistoi! Haj!

                      Nie, nie- nasz bohater juz zjadl slodycze z tytki i naostrzyl kredki :))))
                      Tzn. odezwal sie dzis :D
                      • ciupazka Re: kamera 06.12.03, 12:01
                        A Mikołoj sie do Wos tyz obróciył? U nos goniacke robi jak z posolonom
                        rzyciom. Pecunia non olet! A cas to piniądz, ba jako! Nieftorzy ś nik to i
                        kamery majom.
                        • tomek.wawrzyniak Re: kamera 21.02.15, 13:49
                          Wszystkie kamery w jednym miejscu na stronie kameryZakopane.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka