Dodaj do ulubionych

Polska = panstwo policyjne

01.12.12, 20:49
Ta sprawa jest po prostu szokujaca. Opinia publiczna w Polsce pewnie nawet nie wie, ze takie dzialania sa nie tylko NIENORMALNE, ale przypominaja dzialania SB. Roznica jest jednak taka, ze za SB funkcjonariusze doskonale wiedzieli, ze sa czescia aparatu represji i mieli pelna swiadomosc swoich czynow. Obecnie jednak ci nowi funkcjonariusze chyba wierza w te swoja misje - skoro wypytuja dzieciaki o Unie Europejska i "faszystowską organizacją Młodzież Wszechpolska". Powtorze - to jest NIENORMALNE. Macie NIENORMALNYCH funkcjonariuszy ABW. To sa WARIACI. SWIRY.

www.naszdziennik.pl/polska-kraj/16667,abw-dreczy-licealistow.html
"Pytania były najróżniejsze. Od "Co Pan lubi jeść?" do "Czy armia gen. Andersa miała możliwość wyzwolenia Polski?". Ale oczywiście również takie, czy miałem jakiekolwiek powiązania z Brunonem K. lub czy interesuję się materiałami wybuchowymi - relacjonuje chłopak.

Funkcjonariusze pytali także, czy ich organizacja jest związana z "faszystowską organizacją Młodzież Wszechpolska". Sugerowali, że prowadzona przez nich działalność "ma wszelkie znamiona działalności terrorystycznej", za co grozi nawet do 8 lat więzienia. Licealiści nie są zbyt wylewni w relacjonowaniu całej sprawy. Musieli jednak tłumaczyć, że nie są żadną organizacją terrorystyczną, odcinają się od opinii głoszonych przez Brunona K., który chciał podobno wysadzić w powietrze Sejm, premiera i prezydenta.

W mieszkaniach uczniów przeprowadzono rewizję."

Nie do wiary!
Obserwuj wątek
    • przycinek.usa co jest grane? 02.12.12, 20:49
      no naprawde zadziwiajaca sprawa - ABW dementuje:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12967339,Trwa_audycja_Olejnik__ABW_dzwoni_do_Radia_ZET___Nasz.html
      OK. To jest naprawde zdumiewajace. Jesli gazeta pisze, to znaczy ze maja jakas podkladke - ale jesli ABW dementuje - to sprawa jest bardziej zagmatwana - to kto robil te rewizje?
      Co jest grane? Wpuscili w maliny dziennikarzy z ND?

Moze tam faktycznie byly rewizje ale wykonane przez przebierancow - jak za starych dobrych czasow - pamietacie moze "chlopcow radarowcow"? Operacja "niebieska czapeczka"....
      he he he.
      • przycinek.usa Kto tu klamie? 04.12.12, 05:16
        To jest jednak nieslychany skandal. Prawdziwe swinstwo.

www.naszdziennik.pl/polska-kraj/16944,kto-tu-klamie.html
        Rzecznik prasowy ABW ppłk Maciej Karczyński oświadczył w niedzielę, że Agencja nie była zaangażowana w operację przeciwko licealistom, którzy utworzyli organizację strzelecką Młodzi Narodowych Sił Zbrojnych, afiliowaną przy zarządzie małopolskich struktur kombatanckich Związku Żołnierzy NSZ w Krakowie.

Karczyński, gnany przemożną potrzebą dementi, zupełnie nieoczekiwanie włączył się do rozmowy polityków, telefonując do studia programu "7. dzień tygodnia" w Radiu Zet.

"Nie wchodziliśmy tam. To jest kłamstwo" - powiedział.

Co innego mówi jednak w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" podinspektor Dariusz Nowak z małopolskiej komendy policji.

- Pana artykuł jest obszerny, zawiera więcej, niż mógłbym panu powiedzieć. Cóż więc mógłbym jeszcze panu powiedzieć, by pana zaskoczyć? - tłumaczy policjant.

Nowak nie dementuje udziału innych służb, w tym Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w działaniach podjętych wobec grupy uczniów. Na konkretne pytanie w sprawie dementi Agencji odpowiada: - Uznajmy, że tak jest: my byliśmy na pewno.

I odsyła do osób reprezentujących inne służby, w tym ABW.

- Czy może pan powiedzieć wprost, że była to czysto policyjna akcja i innych służb na miejscu nie było? - dopytuje podinspektora Nowaka "Nasz Dziennik".

- Odpowiadam w imieniu policji i mogę panu powiedzieć, że policja na miejscu była. Za inne instytucje odpowiadać po prostu nie mogę - tłumaczy policjant.

Podobne zapewnienia na pytanie o obecność ABW w szkole słyszymy od jednego z nauczycieli zobowiązanego do zachowania dyskrecji. "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam" - mówi dyplomatycznie mężczyzna.

Michał Cieślawski, dowódca grupy Młodzi NSZ Małopolska, potwierdza raz jeszcze: "ABW tam była".
    • 2leor1931 Re: Polska = panstwo policyjne 08.12.12, 13:24
      Tęsknota za "stanem wojennym - bis" !?
      W "Warszawskiej Gazecie" dnia 7.12.2012 r. ukazał się wywiad, jaki Aldona Zaorska przeprowadziła z Grzegorzem Braunem. Z tego wywiadu wynika, że opozycja tęskni za wprowadzeniem "stanu wojennego - bis"
      > Czy to oszołomstwo? Gorzej, to choroba psychiczna!
      Przypominam sobie, że gdy byłem jeszcze małym chłopcem i rodzice wychodzili z domu pozostawiając mnie pod opieką babci, której trudno było sobie ze mną poradzić, bo albo jej "psociłem", albo uciekałem z domu, to starała się mnie dyscyplinować w ten sposób, że straszyła mnie dziadami, ciotami i innymi maszkarami, które tylko czekają na to , aby takim niegrzecznym dzieciom jak ja zrobić krzywdę. Ale nie było to skuteczne! Dopiero gdy o moich "wyczynach" naskarżyła matce, a ta wzięła pasa i wymierzyła mi stosowną karę, to na jakiś czas to skutkowało, dopóki o tym nie zapomniałem. I tak to w koło się powtarzało. Wątpię, czy stan wojenny, mógłby coś tu zmienić. Wręcz odwrotnie!
      Sądzę, że na głupotę nie ma rady! Jak mówi stare przysłowie: Głupich nie sieją, sami się rodzą! LO
      • przycinek.usa plotka 08.12.12, 18:16
        > Tęsknota za "stanem wojennym - bis" !?
        > W "Warszawskiej Gazecie" dnia 7.12.2012 r. ukazał się wywiad, jaki Aldona Zao
        > rska przeprowadziła z Grzegorzem Braunem. Z tego wywiadu wynika, że opozycja tę
        > skni za wprowadzeniem "stanu wojennego - bis"
        > > Czy to oszołomstwo? Gorzej, to choroba psychiczna!

w swojej wypowiedzi poswieciles jedno zdanie na informacje, bez uzasadnienia, dowodu ani nawet linku, a potem opowiadasz nam o ciotce - to nie jest przedmiotem dyskusji na PiG.
        Dla mnie to nie ma zadnej wartosci - bo kto to jest grzegorz braun, kto to jest zalewska, o czym jest wywiad i dlaczego to wedlug ciebie ma znaczenie. czy ten braun jest z SLD?
        Czyli piszesz, ze SLD to sa oszlomy? zgodzilbym sie...
    • klip-klap to jeszcze lepsze 08.12.12, 15:44
      A w innych mediach cisza na ten temat.

'Otóż okazuje się, że ABW na wiosnę 2012 r. rozpoczęła tajną operację o kryptonimie „Menora”, której oficjalnym celem było rozpracowanie osób podejrzanych o poglądy antysemickie. Oficjalnym powodem tych działań było „zabezpieczenie operacyjne obchodów powstania w getcie żydowskim”. W ramach tej operacji w kwietniu br. objęto inwigilacją m.in. Stanisława Michalkiewicza, Jerzego Roberta Nowaka oraz Waldemara Łysiaka. O tej aferze szerzej piszemy w najnowszym numerze „NCz!'
      nczas.com/publicystyka/sommer-ujawniamy-filosemicki-skandal-w-polskich-sluzbach-specjalnych-abw-inwigilowala-w-kwietniu-2012-r-stanislawa-michalkiewicza-powod-podejrzenie-dzialalnosci-antysemickiej-w/
    • trackermaly Re: Polska = panstwo policyjne 13.12.12, 14:27
      w rocznice Stanu Wojennego wypowiedź Tuska:

- Mam nadzieję, że ta najważniejsza lekcja, by już nigdy więcej Polak do Polaka nie celował z karabinu, nie wymierzał mu ciosu pałką, żeby mu nie odbierał nadziei na całe życie, że ta lekcja z 13 grudnia jest dla nas najważniejsza."

Hipokryzja nie zna granic. Teraz dla odmiany strzela się i pałuje także dzieci.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13043733,Tusk_wspomina_13_XII___Sprzedawalem_bulki_w_tunelu.html?lokale=lodz
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka