Dodaj do ulubionych

Polnord: w styczniu sprzedaż wyniosła 4-5 mieszkań

11.02.09, 23:38
"W IV kw. sprzedaliśmy ok. 80 mieszkań, natomiast to jest kropla w morzu w
porównaniu do tego, co sprzedaliśmy wcześniej" - powiedział prezes dodając, że
w styczniu sprzedaż wyniosła zaledwie 4-5 mieszkań."

gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6259946,Szef_Polnordu__Obnizylismy_ceny_mieszkan_o_ponad_15.html
Obserwuj wątek
    • stoje_i_patrze Re: Polnord: w styczniu sprzedaż wyniosła 4-5 mie 12.02.09, 05:25
      ...a ceny obnizyli o 15%....
    • stoje_i_patrze JWC 12.02.09, 05:36
      to równie ciekawe....

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=91204587

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka