tsas
11.02.09, 23:38
"W IV kw. sprzedaliśmy ok. 80 mieszkań, natomiast to jest kropla w morzu w
porównaniu do tego, co sprzedaliśmy wcześniej" - powiedział prezes dodając, że
w styczniu sprzedaż wyniosła zaledwie 4-5 mieszkań."
gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6259946,Szef_Polnordu__Obnizylismy_ceny_mieszkan_o_ponad_15.html