bigott 22.12.04, 09:58 miejsce na zyczenia bozonarodzeniowe, te mile, cieple i serdecznie wylacznie, bysmy ich nie musieli szukac po calym forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bigott Re: ciepłe miejsce 22.12.04, 10:03 i na wszelki wypadek, co by nie bylo za pusto: Dla wszystkich milych ludzi oraz pozostalych wszystkiego czego potrzebuja, by byly Swieta, by w tym calym szumie nie przegapic tego Waznego. Noi zeby bylo cieplo, tak w dlonie, jak i w sercu. b. Odpowiedz Link Zgłoś
maggy Re: ciepłe miejsce 22.12.04, 11:01 zeby zyczenia bigotta sie spelnialy [chociaz po kawaleczku] :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lampka_nie_winna Re: ciepłe miejsce 22.12.04, 13:17 Doszedlszy do wniosku, ze wszystkie dobre slowa zgubilam gdzies po drodze do Swiat, zapozyczam od Cliff'a Richard'a X-mas Alphabet: C is for the candy trimmed around the christmas tree, H is for the happiness with all the family, R is for the reindeer prancing by the window pane, I is for the icing on the cake as sweet as sugar cane, S is for the stocking hanging on the chimney wall, T is for the toys beneath the tree so tall, M is for the misletoe where everyone is kissed, A is for the angels who make up the christmas list, S is for the santa who makes every kid his pet, Be good and he’ll bring you everything in your christmas alphabet! *** Nie zapominajcie o Zyczeniach wypowiedzianych. Dobroci Wam. p_l_ Odpowiedz Link Zgłoś
ewka5 Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 05:43 cieplego, zdecydowanie cieplego. Dla Wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
1maciejos Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 09:27 wszystkim przytulnych,ciepłych,pełnych intymnych wzruszeń - świąt życzę :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 10:07 "życie bez świąt jest jak długa droga bez zajazdów w których podróżny mógłby się pokrzepić i odpocząć" Demokryt Niech Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą Wam wiele radości, ciepła i optymizmu. Niech w nadchodzącym Nowym Roku 2005 szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. urszulka_ma Odpowiedz Link Zgłoś
eevvaa Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 12:40 dużo ludzkiej, tzw. życzliwości i nieustającej pogody ducha... dla wszystkich miłych Czaturnian. ewa "życie jest piękne - tylko trzeba to jeszcze zauważyć" Odpowiedz Link Zgłoś
ryszq Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 12:56 " Pogoda ducha obniża temperaturę, ale chłodu nie czyni". Odpowiedz Link Zgłoś
paiha Re: ciepłe miejsce 25.12.04, 20:44 "Pomódlmy się w Noc Betlejemską, w Noc Szczęśliwego Rozwiązania, by wszystko się nam rozplątało, węzły, konflikty, powikłania. Oby się wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki, własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki. Oby w nas paskudne jędze pozamieniały się w owieczki, a w oczach mądre łzy stanęły jak na choince barwnej świeczki" /.../ Slowami Jana Twardowskiego sle zyczenia Paiha Odpowiedz Link Zgłoś