Dodaj do ulubionych

ciepłe miejsce

22.12.04, 09:58
miejsce na zyczenia bozonarodzeniowe,
te mile, cieple i serdecznie wylacznie,
bysmy ich nie musieli szukac po calym forum.
Obserwuj wątek
    • bigott Re: ciepłe miejsce 22.12.04, 10:03
      i na wszelki wypadek,
      co by nie bylo za pusto:

      Dla wszystkich milych ludzi
      oraz pozostalych
      wszystkiego czego potrzebuja,
      by byly Swieta, by w tym calym szumie
      nie przegapic tego Waznego.

      Noi zeby bylo cieplo,
      tak w dlonie, jak i w sercu.

      b.
      • maggy Re: ciepłe miejsce 22.12.04, 11:01
        zeby zyczenia bigotta sie spelnialy [chociaz po kawaleczku] :-)
        • lampka_nie_winna Re: ciepłe miejsce 22.12.04, 13:17
          Doszedlszy do wniosku, ze wszystkie dobre slowa zgubilam gdzies po drodze do
          Swiat, zapozyczam od Cliff'a Richard'a X-mas Alphabet:

          C is for the candy trimmed around the christmas tree,
          H is for the happiness with all the family,
          R is for the reindeer prancing by the window pane,
          I is for the icing on the cake as sweet as sugar cane,
          S is for the stocking hanging on the chimney wall,
          T is for the toys beneath the tree so tall,
          M is for the misletoe where everyone is kissed,
          A is for the angels who make up the christmas list,
          S is for the santa who makes every kid his pet,
          Be good and he’ll bring you everything in your christmas alphabet!

          ***
          Nie zapominajcie o Zyczeniach wypowiedzianych.
          Dobroci Wam.
          p_l_
    • kaalka Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 00:45
      Niech sie spełnią
      KuMpAnilla :)))
    • ewka5 Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 05:43
      cieplego, zdecydowanie cieplego. Dla Wszystkich.
      • alumette Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 09:25
        Spokoju i radości wszystkim.
    • 1maciejos Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 09:27
      wszystkim przytulnych,ciepłych,pełnych intymnych wzruszeń - świąt życzę :))))
    • urszulka_ma Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 10:07
      "życie bez świąt
      jest jak długa droga
      bez zajazdów
      w których podróżny
      mógłby się
      pokrzepić i odpocząć"
      Demokryt


      Niech Święta Bożego Narodzenia
      spędzone w gronie najbliższych przyniosą Wam wiele radości,
      ciepła i optymizmu.

      Niech w nadchodzącym Nowym Roku 2005
      szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą,
      a wiara codziennie dodaje sił i energii
      do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

      urszulka_ma


      • binka Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 10:12
        naj, wszem i wogle
        całuję i ściskam:-*
        • eevvaa Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 12:40

          dużo ludzkiej, tzw. życzliwości i nieustającej pogody ducha...
          dla wszystkich miłych Czaturnian.

          ewa

          "życie jest piękne - tylko trzeba to jeszcze zauważyć"
          • ryszq Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 12:56
            " Pogoda ducha obniża temperaturę, ale chłodu nie czyni".
    • wichrowe_wzgorza Re: ciepłe miejsce 24.12.04, 15:15
      Ciepła, radości i szczęścia
      • paiha Re: ciepłe miejsce 25.12.04, 20:44
        "Pomódlmy się w Noc Betlejemską, w Noc Szczęśliwego Rozwiązania, by wszystko
        się nam rozplątało, węzły, konflikty, powikłania. Oby się wszystkie trudne
        sprawy porozkręcały jak supełki, własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak
        kukiełki. Oby w nas paskudne jędze pozamieniały się w owieczki, a w oczach
        mądre łzy stanęły jak na choince barwnej świeczki" /.../
        Slowami Jana Twardowskiego sle zyczenia Paiha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka