Dodaj do ulubionych

Ręka rękę myje na tym czacie

IP: *.waw.pdi.net 04.12.02, 21:18
Zostałem wyrzucony przez jakiegoś chama, tylko dlatego, że przyczepiłem się
do niego, albo też jego kolegi.
Nie użyłem żadnego wulgarnego słowa... jak to jest?
Kilku bluzgało non stop i zostali - czyżby towarzystwo wzajemnej adoracji? To
moim zdaniem szczyt chamstwa. Hoover, który prawdopodobnie jest opem i mnie
wyrzucił wyznaje zasadę - dajcie mi władzę ja was usadzę - podobnie jak jego
przyjaciel Mors. Proszę o odwieszenie mojego komputera w najszybszym możliwym
terminie oraz o wyrzucenie z pracy neijakiego Hoovera, który nadużył
stanowiska.
Obserwuj wątek
    • Gość: privatedancer Re: Ręka rękę myje na tym czacie IP: *.supernet.com.pl / *.supernet.com.pl 04.12.02, 22:01
      ...prawdopodobnie w na Placu Czerowonym rozdaja rowery...
      pozdr


      ---

      ...cyklisci nie maja z tym nic wspolnego...

      > Zostałem wyrzucony przez jakiegoś chama, tylko dlatego, że przyczepiłem się
      > do niego, albo też jego kolegi.
      > Nie użyłem żadnego wulgarnego słowa... jak to jest?
      > Kilku bluzgało non stop i zostali - czyżby towarzystwo wzajemnej adoracji? To
      > moim zdaniem szczyt chamstwa. Hoover, który prawdopodobnie jest opem i mnie
      > wyrzucił wyznaje zasadę - dajcie mi władzę ja was usadzę - podobnie jak jego
      > przyjaciel Mors. Proszę o odwieszenie mojego komputera w najszybszym możliwym
      > terminie oraz o wyrzucenie z pracy neijakiego Hoovera, który nadużył
      > stanowiska.
      • gregorij Re: Ręka rękę myje na tym czacie 04.12.02, 22:28
        Loco nieżle rozrabiałeś, czemu sie dziwisz? A skargi to nie na forum, co Ty, są
        inne (lepsze) adresy. Hoover opem, hm, nie wiedziałem....
        Pozdrawiam
        • Gość: Mors Re: Ręka rękę myje na tym czacie IP: *.acn.waw.pl 04.12.02, 23:14
          Hoover pewnie tez nie wiedzial , greg :-)

          Mors
          • vol_vic Re: Ręka rękę myje na tym czacie 04.12.02, 23:43
            Przecież wszyscy już wiedzą że każdy dzisiejszego wieczoru był opem tylko nie
            biedny Loco, pewnie czuł się pominięty i zlekceważony (zignorowany?) dlatego
            musial jakoś swoją złość wyładować ;-)
            vol.
            • senne_marzenie Re: Ręka rękę myje na tym czacie 05.12.02, 00:02
              oooo ja tez nie bylam! dlaczego zostalam pominieta?? ja tez chce opa, dajcie
              mi, mi!!!!

              :-)))))))
              • vol_vic Re: Ręka rękę myje na tym czacie 05.12.02, 00:11
                Less, może czyichś rączek nie umyłaś?;-) Wszak ręka rekę myje na tym czacie...
                • senne_marzenie Re: Ręka rękę myje na tym czacie 05.12.02, 00:13
                  hmm... to ja sie zglosze do hoovera z tym problemem :-)
          • ireo Re: Ręka rękę myje na tym czacie 05.12.02, 11:48
            [heh]

            A przez kogo to wszystko? Oczywiście znowu przez nonstopa. Non, zostałeś
            zdemaskowany. Przyznaj się - bluzgałeś? I biednego franco loco też pewnie Ty
            wywaliłeś. Jak zwykle. To tylko niewielki przyczynek do rozpowszechniania
            niecenzuralnych zdjęć w klapeczkach, które podobno mają wszyscy oprócz krieka,
            i innych Twoich wybryków. Ale to się musi kiedyś skończyć. Oddaj rower!

            :-)
            • nonstop Re: Ręka rękę myje na tym czacie 05.12.02, 14:03
              hyhy

              No przez mnie, bo morsa nie było!
              A klapeczek nie oddam i będę ich bronił jak niepodległości!
              :-)))
              Rower oddam, o!
              Ale temu franco loco cargo, nie.

              P.S.
              (Gdzie ja mam te klapeczki???)
              • Gość: oczy_migdałowe Re: Ręka rękę myje na tym czacie IP: *.u.mcnet.pl 06.12.02, 13:00
                nonstop napisał:


                > P.S.
                > (Gdzie ja mam te klapeczki???)

                może na oczach, non ? :-)))))))))

                oczy_migdałowe
    • Gość: smok_telesfor Re: Ręka rękę myje na tym czacie IP: 62.65.141.* 05.12.02, 10:37
      "Chamstwo należy zwalczać siłom i godnościom osobistom."

      smok_telesfor

      ps. Op Opa Opem Pogania
      • orissa Re: Ręka rękę myje na tym czacie 05.12.02, 10:45
        Uwielbiam wypowiedzi osob, ktore nie maja pojecia o czym mowa;)))))))
        Ha, juz teraz wiem po co to forum hihi ;)))))
        • Gość: smok_telesfor Re: Ręka rękę myje na tym czacie IP: 62.65.141.* 06.12.02, 15:06
          no i okazalo sie kto nie zna klasyki Kabaretu Starszych Panów.
          sama sie ośmieszasz. chcialas skryrtkowac za wszelka cene, nieprawdaz?
          kiepsko ci to wyszlo.

          smok_telesfor_we_lzach..........ze_smiechu
          • orissa Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 15:29
            Gość portalu: smok_telesfor napisał(a):

            > no i okazalo sie kto nie zna klasyki Kabaretu Starszych Panów.
            > sama sie ośmieszasz. chcialas skryrtkowac za wszelka cene, nieprawdaz?
            > kiepsko ci to wyszlo.
            >
            > smok_telesfor_we_lzach..........ze_smiechu


            To, ze Ty usilujesz innych krytykowac nie oznacza ze i ja musze chciec
            krytykowac :))) Masz pojecie niesamowite, jak zawsze i we wszystkim :)))))
    • seahowk Re: Ręka rękę myje na tym czacie 05.12.02, 14:22
      Loco ustal kto się wywalił a potem oskarżaj jeśli masz dowody, a one są na
      czacie uwierz mi, masz sporo racji w tym że są równi równiejsi ale forma w jaki
      sposób to jest robione zostawia wiele do życzenia. Dajesz argumenty przeciwnej
      stronie i nie ma jak cię wesprzeć. Loguj się pod jednym nickiem a nie pod
      kilkoma, wiesz że są takie sytuacje że op zachowuje się nie równo to Print
      Screen i do WordPada a jeśli chodzi ci tylko żeby pomieszać do daj sobie siana.
    • Gość: k2 Re: Ręka rękę myje na tym czacie IP: 217.153.98.* 05.12.02, 17:02
      moze rozrabialem wczoraj ale szanowna iskierka niczego nie widziala weszla
      powywalal jak tepi bramkarze na dyskotekach i poszla a do grona unizonych
      kapusi musimy doadac vol_vic pozdrawiam juz chyba nie bedziesz narzekala isk
      tylu facetow ci ............lize:))))))))))))))))))) tylko zeby inne
      dziewczyne teraz sie nie pozabijaly o uprawnienia opa wiesz tyle przyjemnosci
      przy marnej urodzie:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      • _asystent_ Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 08:39
        I w ten oto sposób maćku głupota siega dna.
        • gregorij Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 08:51
          asys to nie jest dno, gorzej, ale cóż można poradzić??
          Pozdrawiam
          • nonstop Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 08:56
            Postukać w dno od spodu?
            :-))))
            • orissa Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 09:00
              nonstop napisał:

              > Postukać w dno od spodu?
              > :-))))

              Non, myslisz, ze tam jeszcze jest w co postukac?;)) Bo mi sie wydaje ze tam
              juz nawet echo nie odpowie hihi ;))
      • orissa Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 08:59
        Gość portalu: k2 napisał(a):

        > moze rozrabialem wczoraj ale szanowna iskierka niczego nie widziala weszla
        > powywalal jak tepi bramkarze na dyskotekach i poszla

        Widzialam co wyprawiales dlatego dostales bana i ciesz sie ze tylko na 15
        minut.

        a do grona unizonych
        > kapusi musimy doadac vol_vic

        Wypowiedz sie jak bedziesz cos mial na ten temat do powiedzenia.

        pozdrawiam juz chyba nie bedziesz narzekala isk
        > tylu facetow ci ............lize:))))))))))))))))))) tylko zeby inne
        > dziewczyne teraz sie nie pozabijaly o uprawnienia opa wiesz tyle
        przyjemnosci
        > przy marnej urodzie:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        Nie potrafisz juz w inny sposob wzbudzic swej litosci - trudno, pozostaje
        tylko usmiechnac sie i miec nadzieje, ze ktos Cie kiedys z tego dna wyciagnie.
        • mr.jedi Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 09:07
          1. Kapusie jak kapusie
          2. Nie wszyscy są traktowanie równo
          3. O co wogóle chodzi???
          4. Tak czytając ten post, to nie idzie się zorientować...
          ktos wyleciał za bluzgi?? .... hmmm.. to chyba tutaj normalne...

          Michał
          • orissa Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 09:33
            Uwielbiam wypowiedzi osob, ktore nie maja pojecia o czym mowa;)))))))

            Wrzuce sobie to w sygnaturke zebym nie musiala siebie tak czesto cytowac ;)
            • Gość: k2 Re: wiekszego dna na tym czacie nizTy to nie ma IP: 217.153.98.* 06.12.02, 11:55
              jak widze do twych uzdolnien musimy dodac jeszcze jasnowidztwo,jakie
              szczescie maja wszyscy czatownicy ze jest tu taka "wszech"
              iskierka (prosze sie nie sugerowac nikiem)jest to moj ostatni wpis pod tym
              watkiem gdyz nie widze sensu sie spierac z kims takim jak Ty.
              • orissa Re: wiekszego k2 na tym czacie to nie ma 06.12.02, 13:25
                ;-)))))
                • nescaa Re: wiekszego k2 na tym czacie to nie ma 06.12.02, 13:37
                  Loco jak juz tu wejdziesz i tu zajrzysz wiedz ze to ja cie wywalilam haha:))))
                  za wyzywanie mnie od opa:))ppp
                • _asystent_ Re: Do Eli........ 06.12.02, 13:54
                  orissa napisała:

                  > ;-)))))


                  Elu jak sie robi sygnaturkę?.../ hihihi /
                  Pozdrawiam. m.k
                  • pwrzes Re: Do Eli........ 06.12.02, 14:38
                    w ustawieniach konta masz taka funkcje

                    Mors
                • Gość: smok_telesfor Ale śmieszne IP: 62.65.141.* 06.12.02, 15:23
                  ;-)))))))))))))))

                  --
                  smok_telesfor
                  Uwielbiam wypowiedzi osob, ktorym sie wydaje, ze maja pojecie o czym mowa ;-)


            • Gość: smok_telesfor Re: Ręka rękę myje na tym czacie IP: 62.65.141.* 06.12.02, 15:14
              mądra decyzja, będziemy wiedzieli jak traktować Twe wypowiedzi
              • orissa Re: Ręka rękę myje na tym czacie 06.12.02, 15:31
                Gość portalu: smok_telesfor napisał(a):

                > mądra decyzja, będziemy wiedzieli jak traktować Twe wypowiedzi

                Gratuluje tak szybkiego rozmnozenia sie :)))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka