Dodaj do ulubionych

tylko dla pań ;-)

11.12.02, 12:02
Co wy tak ostatnio tylko, czy ten jest sexi czy tamten? Jak już piszecie, to
na serio ! Dziewczyny, nie żałujmy sobie, zróbmy listę najzexowniejzych
naszych menszczysn czatowych. Przykład należy uzasadnić, naturalnie..
kolejność nieistotna, liczy się...
;-)))))

- gregorij_ - ależ on jest zegzowny... i te brwi..
Obserwuj wątek
    • Gość: ewka Re: tylko dla pań ;-) IP: *.nsm.pl / *.chelmnet.pl 11.12.02, 13:34
      Ejze Cali, nalezy ustalic wedle jakich kryteriow, no i oczywiscie definicje
      operacyjna dla zexownego, nastepnie skala, zatem jaka os by sie przydala - nie
      tam zeby zaraz rzednych i odcietych, bo figur (czyt. trojkatow) budowac nie
      bedziemy przecie, wiec taka sobie oska (od roweru tez nie) zwykla, co to ma
      zero na srodku, od lewej ponizej, od prawej powyzej (i bez przegiec w postaci
      wezla prostego zeglarskiego, czyli nieskonczonosci!). Trzeba do sprawy naukowo
      podejsc, a nie jakies tam fanaberie damskie, ze tej sie ten, a tej tamten zex
      zdaje. Porzadek musi byc. ewka_porzadkowiczka_od_dzis P.S. O kurcze! A jak
      miejsca na osi zabraknie? A jak oni nam to samo zrobia? Profilaktycznie zrobmy
      od zera w prawo. lewej nie ma. NIE MA! ewka_konformistka? Zaraz umre ze
      smiechu z tego walenia w mozg. Agni - ratunku!
    • seredynia Re: tylko dla pań ;-) 12.12.02, 12:14
      a tak właściwie to dlaczego tylko z czatu? nie wszyscy maja mozliwosc obcowania
      w realu, dlatego moim skromnym zdaniem Cali (mimo mojego wciaz rosnacego
      uwielbienia dla twoich uszu) to nieco ogranicza pole manewru. nie lepiej cos
      bardziej ogolnie i uniwersalnie?
          • calindra Re: tylko dla pań ;-) 12.12.02, 12:44
            ty goopia, nie rozpaplaj mi tu, ze mój szefuńcio zegzi jest, bo będą pod tymi
            palestrami laski wystawać i mu paltko zciągać! Jeszcze go przewrócą czy jakies
            kuku mu zrobią!
            A tak w ogóle, to ja wczoraj przez kilka godzin patrzyłam na jednego Pana, ten
            to jest dopiero zegzi!
            • seredynia Re: tylko dla pań ;-) 12.12.02, 12:49
              Cali, goooopkooo, pszesz wszyscy wiedza, ze mamy dwoch najzegzowniejszych
              bossow w wawie i moze nawet w Polsce (no chyba, ze Kulczyk jest bardziej
              zegzy), a twoj szef jak ten melon zalozy i w szalu lata to dopiero zegzy jest
              on wtedy... albo jak aksamitnym glsem swym mowi "pani Calindro, jak pani
              pieknie mowi po wlosku..."

P.S. Co to jest Raszyn?
              • calindra Re: tylko dla pań ;-) 13.12.02, 09:35
                eeeee ,ja mówiłam nie o Zembatym , co to rzeczywiście okropnie wyglądał, tylko
                o takim jednym ślycznym Panu, co po mojej lewicy siedział, ale nic a nic na
                mnie nie zwracał uwagi, bo zgrabne kelnereczki biegały i inne takie z pasemkami
                tesz ;-))
                A ja tu juz miałam nadzieję, ze jak sie od naszyczonego definitywnie uwolniłam
                to w końcu... ech..
                ps. to może ja sie na ba.beczki przerzucę, co?
                • seredynia Re: tylko dla pań ;-) 13.12.02, 10:18
                  Cali, pszesz uwolnilas sie dla siebie, zeby poczuc, jak to jest jak jestes sama
                  ze soba i od nikogo niezalezna, a ty jusz myslisz o kims, kto w dodatku wodzi
                  oczami za kelnereczkami w czarnych koszulkach z adresem i za panienkami w
                  pasemkach i z brwiami na pol czola? po co ci to? po takim dlugim zwiazku moze
                  sobie otpocznij...

ps. a na ba.beczki sie nie musisz przerzucac, bo juz sie przerzucilas dawno, w
                  koncu ostatnia nasza noc o czyms sfiatczy, no nie?
                  • calindra Re: tylko dla pań ;-) 13.12.02, 10:28
                    no wiem wiem ,moze masz rację, powinnam sobie odpocząć trochę, moze pojadę w
                    góry albo gdzies na Śląsk? ;-)

ps. to , ze wodził, to już mu wybaczam, bo miał buźkę śliczną :)))
                      • Gość: sztygar z beskidów Re: tylko dla pań ;-) IP: 213.216.82.* 13.12.02, 10:46
                        Seredynia-serdeńko, czyżbyś było kobietą traktującą pasażerów swego bolida (na
                        prawym przednim siedzeniu) jak rakiety na wyrzutni ????
                        A swoją drogą to niezły pomysł - taki gość po spotkaniu z przednią szybą w
                        przypadku nagłego chamowania będzie potrzebował reanimacji - a to już prawie
                        sex :))))))))
                        • seredynia Re: tylko dla pań ;-) 13.12.02, 10:54
                          prawe przednie siedzenie sie nie blokuje, w zwiazku z czym juz sama jazda i
                          nawet leciutkie hamowanie powoduja u siedzacego rytmiczne ruchy w przod i w
                          tyl, w przod i w tyl, w przod i w tyl... i to jest prawie sex ;)))))
                          • Gość: sztygar z beskidów Re: tylko dla pań ;-) IP: 213.216.82.* 13.12.02, 11:02
                            kobieto :)) jeśli do tego będziesz jeździć po dziurach to dodatkowo nastąpią
                            rytmiczne ruchy w górę i w dół a to dopiero jest sex :))))

Jasne i jak tu uwierzyć że samochód to przedłużenie męskiego ....hmm ego,
                            skoro i w kobietach wywołuje reakcje typowo ......... sexualno dominujące (
                            dotyczy pań które prowadzą oczywiście) :)))

Droga panno, niech ostrzegę co by sobie panna naprawiła to siedzenie, bo co
                            jesli trafi na jakiegoś wyjątkowo niesympatycznego typa która nieopacznie
                            zrozumie te siedzeniowo-sexualne aluzje ???????????? :))))))))
    • kamila77 Re: tylko dla pań ;-) 12.12.02, 15:27
      Aleś naszeczona ćwieka zabiła!!! Ja się nie moge zdecydować co jeść na
      śniadanie a ty mi tu z takimi wyjeżdżasz...No dobra, spróbuję.Ale jak mam
      tajemnicę to jej nie zdradzę.Jak kto koomaty to się domyśli.Jak nie koomaty to
      fora z tego fora.

OOOOOdjaaazd:

Pirszy: na pewno ni powiem chto, bo to tajemnica(miss_amis, calindra,
      olivia,pikus,cwi,greg - siedzieć cicho i nie mówić)

Drugi: na pewno ni powiem chto, bo się wstydam.Ale dzięki niemu dowiedziałam
      się,ze jak się wchodzi przez erotyczny, to potem czat jest na różowo.

Tszeci:nie powiem chto (cicho siedzieć!!!)F sumie było ok.Te sufity...

Czwarty: eee poza podium to się juz nie liczy

Wyróżnienia: dla kofanych chłopaków, dzięki którym zycie nie tylko na czacie
      staje się choć trochę lepsze: pikus, cwi, greg (nie ma was na liscie zegzownych
      bo...no sami wiecie...nie ta kategoria)
    • aluzja Re: tylko dla pań ;-) 13.12.02, 10:07
      To może ja coś napiszę, ale ostrzegam, że dopiero wstałam i zaspana jestem,
      więc kogoś mogę pominąć :)
      Zaczynam:
      - aero - patrz zdjęcie, a będzie to najlepsze uzasadnienie,
      - docent - on wie za co... uwielbiam go do czego się nie boję przyznać, a
      jeszcze ten fahrenheit przy którym mam miękkie kolana hihi,
      - adso - za nocne Polaków rozmowy i lepiej nic już nie napiszę na ten temat,
      - polepszak - za fantazję pismaczą.... te maile,
      - dj - za inteligencję, która zawsze na mnie działa.... a lepiej nie powiem,
      - ktoś - nie napiszę kto, ale kto odegrał niesamowicie ważną rolę w moim życiu.
      Jak kogoś pominęłam to proszę na mnie nie krzyczeć :)
      Buziaki.
      aluzyjka
      • calindra Re: tylko dla pań ;-) 13.12.02, 11:25
        kurcze...
        czy ty zawsze musisz uprzedzać fakty i wszystko wypeplać?
        Nie wiem, moze cos sie trafi, bo kiedy ja mam kogos poznać, jak po 12 godzin w
        pracy siedzę?
        ps. połowa tutejszych panów to koledzy tylko, i to pozajmowani, a ja chłopaków
        nie kradnę!
        ;-))
        • seredynia Re: tylko dla pań ;-) 13.12.02, 11:37
          Po pierwsze to myslalam, ze skoro mowimy o tym tu to moge sie zaglebic w
          kwestie nieco

Po drugie zawsze mozesz umawiac sie po pracy z kims, na pewno bedzie sie czul
          wyjatkowo ze swiadomoscia, ze znalazlas dla niego czas w zapelnionym po brzegi
          grafiku

Po trzecie ja tesz nie kradne ;))))))

Tak czy inaczej ciesze sie z obrotu sprawy (ale to samolubne!!!) bo
          pszynajmniej do tych gooopich Wloch nie pojedziesz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka