Dodaj do ulubionych

życzenia Telesfora dla każdego stwora...:)))

31.05.03, 10:19
Rozpoczywamy nadawanie sympatycznego wątku życzeniowego.
Proponujemy tu wpisywanie wszelakich życzeń urodzinowych i imieninowych.
Wszystkim życzymy dużo uśmiechu i tradycyjnego STO LAT!
Obserwuj wątek
    • madol sobota 31 maj 31.05.03, 10:24
      dziś imieniny Anieli, Marii, Petroneli
      solenizantom oraz dziś urodzonym życzymy samych wspaniałości i dużo gości:)))
      • madol niedziela 1 czerwiec 01.06.03, 00:54
        Z bukietem bzu nie mogę przyjść..
        składamy życzenia:
        dla..Gracjany i Jakuba..
    • Gość: smok_telesfor korekta IP: 62.65.141.* 01.06.03, 16:35
      31 maja, 1 czerwca itd...
      • madol Re: korekta 01.06.03, 17:29
        Gość portalu: smok_telesfor napisał(a):

        > 31 maja, 1 czerwca itd...


        Witam:)))..znalazł się inicjator tego wątku..i tym razem nie zawiódł..:)jak
        zresztą zawsze:))
        nie czytał wpisu o swoich programach edukacyjnych, muszę je tu powtórzyć..


        Gość portalu: smok_telesfor napisał(a):

        > jak to pieknie jak ktos nie rozumie o czym mowa, albo udaje.
        >
        > smok_telesfor
        >
        > ps. zyczen wymuszonych, nieszczerych oraz od samego siebie nie przyjmuje,
        tych
        > ostatnich nawet nie wysyłam (to ostatnie pachnie nawet Jasiem Fasolą)

        ODPOWIEDŹ: madola:

        "Pora na Telesfora"

        Kukiełkowy Smok Telesfor (animowany spod stołu przez..kogo?) poznaje świat, a
        pomaga mu w tym najpierw czacik, a potem forum o czaciku. Program bawiąc uczy-
        np. Telesfor popełnia celowo błędy językowe, a forumowicze muszą go poprawiać i
        zmuszają biedaka do powtórzenia prawidłowej formy.
        Często dostaje się życzenia..typu "spełnienia wszystkiego, czego sam sobie
        tylko życzysz..bo wiesz najlepiej co potrzebujesz". Telesfor..nigdy tego nie
        robi..nie życzy sobie..nic dobrego..?..i jeszcze poucza..żeby nikt sobie
        dobrego nie życzył..bo zostaje się Jasiem Fasolą..(komikiem któremu często
        zdarzają się błędy)
        Czyżby obawiał się..że go ktoś wyśmieje?
        Telesfor bardzo się stara..aby forumowcy wszyscy..prawidłowo mówić, pisać,
        myśleć i rozumieć nauczyli się właśnie od niego..zapomina bowiem !..że..cenią
        sobie jego słowa..ale..raczej doskonale potrafią samodzielnie owe czynności
        wykonywać.
        Dlatego uważają że..pomysł Telesfora na koncert życzeń..imieninowych i
        urodzinowych był bardzo dobry..i mają nadzieje..że tradycyjnie..Telesfor..zje
        po sylabie na ekranie napis "do zobaczenia" co dla ówczesnych
        forumowiczów..będzie znaczy że..Telesfor jednak złoży czasem jakieś życzenia..
        w wątku..pod tytułem.."życzenia Telesfora dla każdego stwora".

        kto chce poznać Telesfora..niech sobie tu kliknie:
        www2.gazeta.pl/telewizja/1,34999,1499011.html?as=2&ias=3

        REZYGNACJA MADOLA TELESFOR SAM bierze w swoje ręce:)))
        Jak sam widzisz ja się nie nadaję do wpisywania dni tygodnia bo popełniam będy
        więc..Ty Telesforze będziesz tu wspaniałym prowadzącym tego wątku:)))
        życzę dużo dobrych życzeń przekazywać innym stworkom:)))

        • Gość: smok_telesfor Re: korekta IP: 62.65.141.* 02.06.03, 09:59
          a skad to przypuszczenie? owszem przeczytalem te mizerne wypociny i po prostu
          doszedlem do wniosku, ze nie wymagaja komentarza. widac po prostu po raz
          kolejny jak bardzo szukasz akceptacji, jak strasznie chcesz sie "pokazac".
          ciezko wymyslic jakis ciekawy temacik, to trzeba sie przypomniec inaczej.
          bo widac znudzilo ci sie popychanie wlasnych watkow do gory (albo nastapila
          chwilowa przerwa)

          smok
          • madol Re: korekta 02.06.03, 10:33
            Gość portalu: smok_telesfor napisał(a):

            > a skad to przypuszczenie? owszem przeczytalem te mizerne wypociny i po prostu
            > doszedlem do wniosku, ze nie wymagaja komentarza. widac po prostu po raz
            > kolejny jak bardzo szukasz akceptacji, jak strasznie chcesz sie "pokazac".
            > ciezko wymyslic jakis ciekawy temacik, to trzeba sie przypomniec inaczej.
            > bo widac znudzilo ci sie popychanie wlasnych watkow do gory (albo nastapila
            > chwilowa przerwa)
            >
            > smok
            nie wymaga komentarza?..więc po co komentujesz?
            Zawalił redaktor..swoje obowiązki..daty nie wpisał..! życzeń nie złożył..!
            wątek sam podbija..ziejąc "ogniem"?
            Telesfor ma kłopoty..przyznaje się..sam..że jest mu..cyt.."ciężko wymyślić
            jakiś ciekawy temacik, to trzeba się przypomnieć inaczej".."ogień"..na wszystko?
            mimo ze połknął owieczkę jeszcze nim zieje? szuka akceptacji? tak strasznie
            chce się "pokazać"..poucza wszystkich?
            Telesfor nie może..nauczyć sam siebie..że nie na wszystko należy
            stosować "ogień"..!!!

            • Gość: smok_telesfor Re: korekta IP: 62.65.141.* 02.06.03, 14:09
              1. chcialbym nadmienic, ze to Twoj watek
              2. to co piszesz to dziecinada
              3. i w zwiazku z tym mozesz byc pewna, ze wiecej tego watku nie podbije
              4. choc zapewne Ty to zrobisz niejednokrotnie

              smok_telesfor

              ps. nie chce mi sie z Toba gadac
    • Gość: binka Re: życzenia Telesfora dla każdego stwora...:))) IP: *.gdynia.mm.pl 01.06.03, 22:06
      niedługo mam imieniy
      ale wolę urodziny
      ;-)))
      • madol ŻYCZENIA MADOLA...... 03.06.03, 12:18
        Gość portalu: binka napisał(a):

        > niedługo mam imieniy
        > ale wolę urodziny
        > ;-)))

        Do binki i wszystkich sympatycznych stworków::)))
        Mała prośba ma..może ktoś się znajdzie..kto? przypilnuje dat..świeżych..a może?
        Ty Binko?..taka ciepła i często zaglądasz na forum:)))..A może ktoś kto lubi
        seriale? Runek..?..to byłby długi serial..i bardzo sympatyczny..:))) Bardzo
        proszę..Kogoś..o..założenie wątku..może pt. "uśmiechnięte listki z życzeniami
        dla wszystkich"..? Niech w nim będą same uśmiechy..dla stworków
        imieninowo_urodzinowych..
        I jeszcze jedno...proszę..
        Nie wchodźcie do tego wątku..!
        Tu zakwas zaserwowany nieprzyjemny..Ja wychodzę z tego "baru"..i już tu nie
        wrócę..
        dziękuję..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka