IP: *.zkl.pl 07.08.03, 12:15
W kafejce internetowej w miescie (xxx) znalazlem pozostawiony taki oto plik.
Powycinalem informacje personalne zamieszczajac go ponizej. Zawieszam go zas
po to, by kazdy mogl wczuc sie w role dziekana wydzialu (xxx) i odpisac tej
pani, czy np. otrzyma status wolnego sluchacza, czy tez ma isc do wojska.
Dodam, ze opinie Wasze byc moze przegladac bedzie ten wlasnie dziekan, wiec
wzywam do nie robienia sobie jaj.
kra
***************

ODWOŁANIE
W związku z otrzymanym zawiadomieniem dnia (xxx) dotyczącym wyników
rekrutacji na studia dzienne, kierunek psychologia w roku akademickim
2003/2004 proszę o ponowne rozpatrzenie mojej kandydatury na w/w kierunek.
Prośbę swoją motywuję tym, że zdałam egzamin, ale z powodu nie uzyskania
odpowiedniej liczby punktów, nie zostałam przyjęta na wybrany przeze mnie
kierunek.
Przy wyborze kierunku psychologia kierowałam się zainteresowaniami
dotyczącymi kontaktów interpersonalnych, komunikacji werbalnej i
pozawerbalnej, które chciałabym rozwijać, jak również poznawać nieznane mi do
tej pory dziedziny psychologii pod kierunkiem doskonałych wykładowców.
Studiowanie w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu było moim
świadomym wyborem. Decydując się na tę uczelnię brałam również pod uwagę
możliwość zamieszkania u siostry, która od kilku lat mieszka i pracuje (w
jednej ze szkół podstawowych) w Poznaniu.
Ponieważ w moim rodzinnym mieście (xxx) panuje wysokie bezrobocie, moja mama
od dwóch lat jest na zasiłku przedemerytalnym, a ojciec w wyniku
restrukturyzacji przedsiębiorstwa od stycznia bieżącego roku pracuje w (xxx),
moje szanse na podjęcie wymarzonych studiów poza Poznaniem są znikome.
Ze swojej strony pragnę zapewnić o dużym zaangażowaniu, chęci i właściwym
podejściu do nauki.
Proszę o przychylne rozpatrzenie mojego pisma.


Obserwuj wątek
    • peter.steele Re: Odwolanie 07.08.03, 12:43
      Drogi Panie!
      U nas osoby o szemranych zyciorysach nie zagrzeja miejsca. Za mało pan miał
      punktów za pochodzenie robotnicz-chłopskie.Jestes ćwok i woda na młyn
      odwetowców.
      Może wojsko wyprostuje pana zwichrowany kregosłup.
      Z poważaniem
      Rektor Wydziały psychologi drewna
      Prof. dr (s)hab inż obojga praw Teodor Lampion
      • Gość: Ciapp Re: Odwolanie IP: 213.195.180.* 07.08.03, 14:15
        peter.steele napisał:

        <ciach_bo_coz_innego_mozna>

        jestem pelen podziwu dla Twej blyskotliwosci, kresle sie z wyrazami, p. Zelazny
    • Gość: rybka Re: Odwolanie IP: *.nat.ino.tvknet.pl 07.08.03, 14:51
      ... a może warto się przychylić? Byle nie przechylić :)
    • mietowe_loczki Re: Odwolanie 07.08.03, 15:45
      Gość portalu: run_cormo_run napisał(a):

      > Zawieszam go zas po to, by kazdy mogl wczuc sie w role dziekana wydzialu
      (xxx) i odpisac tej pani, czy np. otrzyma status wolnego sluchacza, czy tez ma
      isc do wojska. Dodam, ze opinie Wasze byc moze przegladac bedzie ten wlasnie
      dziekan, wiec wzywam do nie robienia sobie jaj.
      > kra

      stawiam na to, że otrzyma status wolnego słuchacza, psychologia jest obleganym
      kierunkiem, więc stawka będzie podobna, jak na mojej uczelni - 1000 zł
      miesięcznie - i o to chyba chodzi, nie?
      :)
    • Gość: margit Re: Odwolanie IP: *.stacje.agora.pl 07.08.03, 16:07
      wiadomo, ze hipek jest oszolom i wredziuch wiec moim zdaniem, kormo, panna
      pojdzie do wojska; zeby sie dostac na psychologie (niekoniecznie w Poznaniu)
      potrzeba - moim zdaniem - o wiele wiekszej kreatywnosci; sama determinacja nie
      wystarczy...
      hipek_wredny_punktuje
    • senne_marzenie Re: Odwolanie 07.08.03, 16:51
      setki ludzi pisza podania w tej sprawie. to jest baaardzo cienkie akurat:)
    • peter.steele Re: Odwolanie 07.08.03, 22:33
      Przepraszam za tamtą opinie była ona wysłana omyłkowo, gdyz moja sekreterka
      popełniła błąd. Zostały wzgledem niej wyciagniete konsekwencjie karne czyli
      kleczenie na 2 ziarnkach grochu przez godz dziennie cały miesiąc.


      Oczywiście przychylam sie do pani prosby i ze względu na pani sytuacje domowa i
      wykonywany zawód zostaje pani wciagnieta na liste studentów. Po legitymacje
      zapraszam w pażdziwerni9ku i zycze powodzenia na sesjach, które sa przed pania.
      "Gaude amus igitur
      Iuvenes dum sumus!
      Post iucundam iuventutem
      Post molestam senectutem
      Noz haebit humus
      Vivat Academia
      Vivant Profesores!
      Vivat membrum quodibet
      Vivant membra quaelibet
      Semper sin in flore!"



      Do zobaczenia w pażdzierniku
      Dziekan
      • tortugo Re: Odwolanie 08.08.03, 08:13
        peter.steele napisał:

        > "Gaude amus igitur
        > Iuvenes dum sumus!
        > Post iucundam iuventutem
        > Post molestam senectutem
        > Noz haebit humus
        > Vivat Academia
        > Vivant Profesores!
        > Vivat membrum quodibet
        > Vivant membra quaelibet
        > Semper sin in flore!"
        >
        non, ratunku. jeno molestam rozumiem i membrum.
        i ktos wiwatuje na czesc czlonka.
        czy to po japonsku?
        arigato!
        rz.
        • Gość: margit Re: Odwolanie IP: *.stacje.agora.pl 08.08.03, 12:05
          tortugo napisał:

          > non, ratunku. jeno molestam rozumiem i membrum.
          > i ktos wiwatuje na czesc czlonka.
          > czy to po japonsku?
          > arigato!
          > rz.
          jeno 'arigato' po japonsku bylo a i to nie do konca, bo ci sie samogloska dluga
          zjadla rzufiu [czyzby to wplyw niedostatkow obiadkow za kaluza?] ;-)
          reszta w calkiem niezlej lacinie sklecona, a po tlumaczenie na polskie www
          zapraszam, bo nie jeden raz polska wersja tam wpisana
          m. - nie non [pleonazm?] ;-)
          • Gość: margit ale bez literowek sie nie obylo ;-) IP: *.stacje.agora.pl 08.08.03, 12:06
          • tortugo Re: Odwolanie 08.08.03, 17:28
            Gość portalu: margit napisał(a):

            > tortugo napisał:
            >
            > > non, ratunku. jeno molestam rozumiem i membrum.
            > > i ktos wiwatuje na czesc czlonka.
            > > czy to po japonsku?
            > > arigato!
            > > rz.
            > jeno 'arigato' po japonsku bylo a i to nie do konca, bo ci sie samogloska
            dluga
            >
            > zjadla rzufiu [czyzby to wplyw niedostatkow obiadkow za kaluza?] ;-)
            > reszta w calkiem niezlej lacinie sklecona, a po tlumaczenie na polskie www
            > zapraszam, bo nie jeden raz polska wersja tam wpisana
            > m. - nie non [pleonazm?] ;-)

            to samogloska dluga byla? myslalem, ze suszi, tak samo smakuje ;)
            • Gość: margit Re: Odwolanie IP: *.stacje.agora.pl 11.08.03, 11:28
              oj rzufio, rzufio, toc wiadomo, ze najpierw smakuje a potem suszi ;-)))))))
              chyba, ze sie zapije ;-)
              hipek_za-pijny
              P.S.
              a samogloska dluga na koncu w wyglosie: arigatoo [znaczy sie] i do tego
              wypadaloby 'gozaimasu' dolozyc, zeby qlture uwidoczniec w pelnej krasie, hihi
              hi_pek
    • peter.steele Re: Odwolanie 08.08.03, 19:43
      Kormo was prosił abyścier napisali własna opinie na temat tego odwołania Tylko
      widac ja ustosunkowałem sie do tego małego dramatu tej młodej osoby.
      A szkoda bo mozna było sobie poczytac miłe, ciete odpowiedzi i zarazem poczuc
      sie jak Dziekan chyba nie na codzien sie tak mozna czuc????
      z poważaniem
      Peter.Steele [nie dziekan :)))]
      • cati Re: Odwolanie 08.08.03, 19:56
        qrde - szkoda... bo ja własnie dyplom potrzebuję i myślałam, że się ładnie
        uśmiechnę...
      • Gość: rzulw Re: Odwolanie IP: *.sd.sd.cox.net 08.08.03, 20:51
        a ja pisalem i wymazywalem i apiac', i ani razu mi sie nie udalo poczuc jak
        dziekan. znaczy nie wiem, zakladam, ze poznalbym to uczucie, bom nigdy w zyciu
        nie zaznal, ale kto wie...
        ;)
        • Gość: binka a ja serio IP: *.gdynia.mm.pl 08.08.03, 22:53
          jesli jest w tak trudnej sytuacji finansowej to bedzie ją stac na te studia???
          za bycie wolnym sluchaczem tez sie płaci, prawda?

          pozdrawiam kormo;-)
      • nonstop Re: Odwolanie 09.08.03, 08:27
        e bo pjetja, kormo prosił, żeby "sobie jaj nie robić",
        a bez jaj to ja nie umiem
        :-)
        • tortugo Re: Odwolanie 09.08.03, 20:24
          to kormorany nie znoszo jaj? to kormorany moze ssaki so? hm.
          ;)
    • Gość: lew Re: Odwolanie IP: *.proxy.aol.com 09.08.03, 23:16
      oczywiscie zaden problem jesli ma sie znanych albo bogatach rodzicow.O rozum
      w koncu i umiejetnosci nie chodzi.
      • Gość: binka Re: Odwolanie IP: *.gdynia.mm.pl 10.08.03, 21:39
        to lew jest ta czesc społeczenstwa co ni rozumie co do niego z wiadomości
        gadajom.
        bo z pisanego tez nie rozumi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka