Gość: run_cormo_run
IP: *.zkl.pl
07.08.03, 12:15
W kafejce internetowej w miescie (xxx) znalazlem pozostawiony taki oto plik.
Powycinalem informacje personalne zamieszczajac go ponizej. Zawieszam go zas
po to, by kazdy mogl wczuc sie w role dziekana wydzialu (xxx) i odpisac tej
pani, czy np. otrzyma status wolnego sluchacza, czy tez ma isc do wojska.
Dodam, ze opinie Wasze byc moze przegladac bedzie ten wlasnie dziekan, wiec
wzywam do nie robienia sobie jaj.
kra
***************
ODWOŁANIE
W związku z otrzymanym zawiadomieniem dnia (xxx) dotyczącym wyników
rekrutacji na studia dzienne, kierunek psychologia w roku akademickim
2003/2004 proszę o ponowne rozpatrzenie mojej kandydatury na w/w kierunek.
Prośbę swoją motywuję tym, że zdałam egzamin, ale z powodu nie uzyskania
odpowiedniej liczby punktów, nie zostałam przyjęta na wybrany przeze mnie
kierunek.
Przy wyborze kierunku psychologia kierowałam się zainteresowaniami
dotyczącymi kontaktów interpersonalnych, komunikacji werbalnej i
pozawerbalnej, które chciałabym rozwijać, jak również poznawać nieznane mi do
tej pory dziedziny psychologii pod kierunkiem doskonałych wykładowców.
Studiowanie w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu było moim
świadomym wyborem. Decydując się na tę uczelnię brałam również pod uwagę
możliwość zamieszkania u siostry, która od kilku lat mieszka i pracuje (w
jednej ze szkół podstawowych) w Poznaniu.
Ponieważ w moim rodzinnym mieście (xxx) panuje wysokie bezrobocie, moja mama
od dwóch lat jest na zasiłku przedemerytalnym, a ojciec w wyniku
restrukturyzacji przedsiębiorstwa od stycznia bieżącego roku pracuje w (xxx),
moje szanse na podjęcie wymarzonych studiów poza Poznaniem są znikome.
Ze swojej strony pragnę zapewnić o dużym zaangażowaniu, chęci i właściwym
podejściu do nauki.
Proszę o przychylne rozpatrzenie mojego pisma.