kajciech Za większość z opisanych mordów odpowiadają 08.05.08, 08:29 KOLOROWE GANGI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hubert Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: *.prokom.pl 08.05.08, 08:30 Coś takiego! Londyn najniebezpieczniejszym miastem. Mimo zakazu posiadania broni i braku kary śmierci? Jak to możliwe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alebaba17 powinni zasiedlić Antarktydę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 08:32 Brytyjczycy wywozili kiedyś przestępców do Australii. Dzisiaj powtórzyć akcję... ale na Antarktydę albo do Afganistanu (Iraku) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc z Kaliforni Re: powinni zasiedlić Antarktydę IP: *.socal.res.rr.com 08.05.08, 08:33 macie swoja zasrana Anglie, w Stanach zabijaja sie gangi i sa szalency ale nie ma tego chuliganstwa na ulicach co w zasranej Europie, wasze stadiony wasi kibole jest przykladem ,cpuny angielskie w Krakowie, gdzie jezt polska policja ktora powinna spalowac tych bydlakow zeby popamietali do konca zycia jak smakuje polska palka. za duzo sie cackacie z ta cholota angielska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal raport ONZ dotyczył tylko Europy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 08:46 radzę przeczytać artykuł. Tylko dlatego Londyn wylądował na 1. miejscu. Przestępczość w USA jest wyższa niż w Europie, więc gdzie tu powód do chwały i brania przykładu? > wasze stadiony wasi kibole jest przykladem ? tzn? Że przeklinają :)? Na stadionach spokojnie, tu i ówdzie jakieś głupawe transparenty pokazują, ale to wszystko. Chyba ładnych parę lat temu przestałeś aktualizować wiedzę o świecie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bumcyk Re: raport ONZ dotyczył tylko Europy IP: *.ms.gov.pl 08.05.08, 09:47 No i masz problem. W USA po zaostrzeniu przepisów prawa karnego, wprowadzeniu zasady "Trzech przestępstw", wzroście nakładów na policję i skończeniu z przymykaniem oczu na drobne przetępstwa nieletnich w imię "dania szansy" przetczępczość ostro spadła. Poza kilkoma wyjątkami typu Miami, Waszyngton czy LA przestępczość spadła poniżej poziomu Francji czy Hiszpanii, że o UK czy Włochach nie wspomnę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WS Re: raport ONZ dotyczył tylko Europy IP: 192.38.90.* 08.05.08, 10:09 Proszę o jakieś statystyki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: powinni zasiedlić Antarktydę IP: 91.104.112.* 08.05.08, 10:57 Dokładnie na wojnę z nimi tam, a jak tak noże kochają to tylko w nie ich uzbroić.... Odpowiedz Link Zgłoś
xaliemorph Re: A co nas obchodzi jak sie murzyny tluka?! n/t 08.05.08, 08:56 To nas obchodzi że tłuką pierwszego lepszego nie patrząc czy to inny murzyn czy białas czy azjata. A po drugie to nie tłuką się tyle murzyni co dzieciaki ludzi z najbiedniejszych sfer więc to samo się może powtórzyć i u nas. I tym bardziej obchodzi by się uczyć na błędach innych i tak nie prowadzić rozwoju społecznego itd. by i u nas nie powtórzyła się taka sytuacja za dajmy na to 7 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf Unas tez tak moze byc jeslil importowac bedziemy n IP: 192.16.134.* 08.05.08, 12:51 Unas tez tak moze byc jeslil importowac bedziemy niewonikow ( tania sile robacza - tak to dzisiaj sie nazywa ). Z dzikich krajow . Bo kulture nabywa sie od rodzicow. Nie wszkole. wiec razem z nimi przez pokolenia w ich rodzinach ciagnie sie brak kutury i cywilizacji ( dzicz poprostu ). Bo to niechodzi ze to czarny. Bo jak by go polska rodzina adoptowala jako niemowle to zachowywal bysie wg. naszych stantandardow ( bez wnikania w ich poziom). Ale jak improtujes sie dzikich to ich dzieci tez beda dzikie moze mniej , ale w 90% szkoly taego niewyplewia. Takie sa realia. I niema co byc politycznie poprawny bo to wlasnie prowadzi do sytuacji jaka jest w londynie. To wlasnie przez polityczna hipokryzje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: A co nas obchodzi jak sie murzyny tluka?! n/t IP: 91.104.112.* 08.05.08, 10:57 To po kiego h.... w ogóle się wpisujesz skoro cię to tak nie interesuje.... Odpowiedz Link Zgłoś
xaliemorph totalna izolacja 08.05.08, 08:53 Najlepszą metodą dla takich wykolejeńców byłyby więzienia z totalnym rygorem i maksymalnym odosobnieniem. Pozamykać ich w osobnych celach, najlepiej maksymalnie wygłuszonych (mogą być nawet wstępnie przez nich samych wykute np. w jakiś skałach w ramach pracy resocjalizacyjnej), odizolować maksymalnie od wszelakich bodźców i żywić tylko wodą i chlebem (no może jeszcze jakąś papką bezsmakową z tym co potrzebne witaminy, leki, by się nie pochorowali). Tam by mieli dość czasu i spokoju by przemyśleć swoje życie a nie udowadniać innym swoją mierną wartość przed zwyczajnym stadem. Z czasem można by zwiększać kontakt i próbować resocjalizować co niektórych, ale pewnie dla części by już nie było odwrotu i jedynym plusem byłoby powstrzymanie ich od kolejnego mordu (pewnie co niektórzy sami by się potem zamordowali popełniając samobójstwo i sprawa by się rozwiązywała). Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó 08.05.08, 09:00 hmmm. coś mało konkretów, jest natomiast idealizowanie jednego mlodzieńca. Czuję jakiś szwindel a'la wybiórcza. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: 91.104.112.* 08.05.08, 10:48 Właśnie ci normalni i "idealizowani" jak piszesz są najczęściej ofiarami bo pochodzą z normalnych jak na tutejsze warunki rodzin i nie chcą przyłączyć się do gangu, a kto nie chce się przyłączyć to jest przeciwko gangowi i tak oto koło się zamyka. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol 09.05.08, 09:17 nie, nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, że nie napisli niemal nic o napastnikach i - tak po prawdzie - niewiele o ofierze. Wiadomo tylko tyle ze ofiarą był Murzyn i że dobrze sie uczył. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
alexandra220 Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol 19.05.08, 20:37 a mi tez na taki szwindel to wygląda;-) zwlaszcza ze znam takich gosci sama.. wyborcza czasem stosuje scieme ktora wyglada jak opracowana na wywarcie efektu.. to podobno tabloidowe zachowanie.. troche mnie wkurza.. losiu4 napisał: > hmmm. coś mało konkretów, jest natomiast idealizowanie jednego > mlodzieńca. Czuję jakiś szwindel a'la wybiórcza. > > Pozdrawiam > > Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minou Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.generacja.pl 08.05.08, 09:17 zamknąć gó..arzy w kamieniołomach. Jak nie mają co robić, to niech pracują ciężko zamiast bawić się w mafię. 14 lat. Na miejscu ojca tego szczyla wzięłabym pasa i nauczyłabym go na całe życie, żeby trzymać się z daleka od gangów i innych takich zabaw, kiedy tylko to się zaczęło. Płacząca matka?? Jasne, a gdzie była, jak synuś po nocach włóczył się z nożem w kieszeni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: graf Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 09:19 Jak to, to w Londynie gdzie liczba kamer CCTV dorówna wkrótce ilości mieszkańców, gdzie nie wolno mieć broni, noży, śrubokrętów, czy nawet najmniejszego scyzoryka, ciągle popełniane są przestępstwa? I to w dodatku morderstwa? A tak przy okazji. Moim zdaniem ten chłopak popełnił samobójstwo - przyjął wyzwanie i liczył na uczciwą bójkę, w Londynie ? Nagroda Darwina dla tego pana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 09:23 małoletnie ścierwa mają tyle odwagi by pierdnąc i zniknąć. kara śmierci najtańszym sposobem. Zamiast obciążać budżet ścierwem lepiej karmić głodne dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
misza_m.j.l Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó 08.05.08, 09:27 Dzieci zabijają dzieci, wine ponoszą rodzice i rząd. Chciałeś mieć dziecko to onie dbaj i się nim interesuj a nie olewaj bo już ma 10 czy tam 15 lat i umie zadbać o siebie. U nas za jakiś czas będzie się to samo działo. Społeczeństwo jest świadomie ogłupiane. Więc co się dziwić że w krajach wysoko rozwiniętych źle się dzieje? U nas też zaczyna się otępianie młodych umysłów i nie tylko. Tylko że ludzie nie zdają sobie z niczego sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał 24 Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 14:58 Jak najbardziej sie zgadzam z opinia ze u Nas tez niedlugo bedzie tak samo - wystarczy jeszcze kilka lat. Juz teraz sie slyszy o nieletnich ktorzy napadaja na slabsze, niewinne, czesto bezbronne osoby najczesciej grupami. Kompletnie tego nie rozumiem jak mozna byc tak ograniczonym zeby nie widziec swojej slabosci "cwaniak w grupie" a na solo...? Najczesciej koles ktory pada na deski po pierwszym "strzale" - i wlasnie takie osoby rania lub zabijaja inne czesto przypadkowe mlode osoby. Moze nie dostane poparcia ale za takie "wkupywanie" sie do gangow lub zabijanie i pobicia zeby zaimponowac kolegom sa totalnie zlym przykladem i powinny byc karane izolatka w zakladzie psychiatrycznym lub kara smierci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: 141.53.81.* 08.05.08, 09:30 Byl honorowy? Bo chcial sie z kims bic na ulicy? Byl odwazny? cytat "Myślisz, że jesteś takim ważniakiem, bo przystawiasz mi do piersi nóż?" Chlopak nie zostal napadniety. Sam chcial sie bic. Byl takim samym bandyta jak oni, a zginal przez wlasna glupote: ich bylo wiecej i mieli noze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: 193.243.227.* 08.05.08, 10:16 Zgadzam sie. Z tym wybielaniem ofiar powinnismy sie troche wstrzymac. Wiadomo to moze sie kazdemu przydazyc, ale odrobina zdrowego rozsadku i nie byloby akcji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rycerz NI Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.24z.pl 08.05.08, 09:38 Czyżby Królestwo Brytyjskie zbierało żniwo błędów w systemie edukacji? Pani minister Hall (Hell??) wzoruje się miedzy innymi na WB systemie edukacji, a nawet zachwyca sie nim... Proszę bardzo, likwidujcie zerówki w przedszkolach i rozpoczynajcie edukacje od 6 roku życia, Ci co są za takimi zmianami są krótkowzroczni i ograniczeni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Londo Jak uzywac praw dzicka i bezstersowego wychowania? IP: *.wroclaw.mm.pl 08.05.08, 09:50 Widac ze tylko skandynawowie potrafia tak podajesc do dziec zeby im dobrze bylo w dziecinstwia a potam ze byli odpowedzilnymi doroslymi i bez takich ekscesow, dziecinsto tak jest do 15 lat a potem samodzielne zycie sie zaczyna, praca, wlasne mieszkania maja 17 latkowie i utrzymywac sie! A tu mamy efekt przedluzania dziecinstwa do 30stki, mieszkaja z mamusia, dobrobyt miesza we lbie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pryk Bzyk Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.telepolska.pl 08.05.08, 09:50 Proponuje dla tych psycholi, więzienie w Ameryce Środkowej albo Południowej- z tamtąd się nie wychodzi :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: terek Głupie matki chronią swoich małych morderców..., IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 09:53 zamiast ich sie wyrzec na zawsze. Rozumiem, ze w ten sposob chciałyby takze odsunac troche wine od siebie za to, ze potrafiły wychować jedynie morderców i świrów. Co to znaczy: "Nie ma k..., mowy, nie zniose tego..,"itd.?? przeciez to swiadczy o TOTALNYM braku opanowania emocjonalnego takiego małego głupka. Jak mozna doprowadzic dziecko do tego, zeby na kazde zdarzenie, które przebiega nie po jego mysli, reagowało histeria i agresją. A sama matka? "To nie w porządku". Czyli co? w porządku jest to co uczynił jej mały morderca-bohater, synuś. Nie do wiary. Najgorsze, ze w Polsce nie jest o wiele lepiej , a młodocianych morderców nie spotykaja kary adekwatne do tego co zrobili. No i ich rodzice takze ich bronia, bo przez to przeciez bronia...samych siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: Głupie matki chronią swoich małych morderców. IP: 91.104.112.* 08.05.08, 11:01 A co się dziwić takim reakcjom świrów młodocianych, jak mają po kilka lat i im czegoś w sklepie z półki nie podasz to się rzucają na podłogę i wrzeszczą ile wlezie i żadne z rodziców nie zwraca na to uwagi więc myślą sobie, że to jest ok-klapsa porządnego w dupę zapalić na otrzeźwienie to może by im się we łbach nie przewracało później. Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó 08.05.08, 09:56 Ooo, to w Londynie też jakiś odpowiednik michnikowej szmaty lansował polityczna poprawnośc i front obrony przestepców... Mlodzi dojrzewają, mają prawo być nadpobudliwi, a że kogoś zabiją.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: 193.243.227.* 08.05.08, 10:10 Nawet to ze policja sprawdza na dworcach itd nic nie pomoze. Najwiekszym problemem tego "tolerancyjnego" spoleczenstwa jest to ze nikt nigdy nie reaguje. Zdolni sa do tego zeby do kamer tv plakac i biadolic ale jak cos sie dzieje to przejda sobie spokojnie, pelna ignirancja. Jak gowniarze wiedza ze nikt nie reguje to czym sie maja przejmowac. Sa nawet takie akcje ze policja, tajniacy, siedza sobie spokojnie podczas bijatyk w pubach i ujawniaja sie dopiero jak kto zadzwoni na policje. Smiechu warte. Odpowiedz Link Zgłoś
xaliemorph Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol 08.05.08, 11:47 I dokładnie to samo przyczyniło się do tak wielkich rozmiarów tragedii jaką było masowe i przemysłowe mordowanie ludzi podczas drugiej wojny światowej. OBOJĘTNOŚĆ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robal Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.chello.pl 08.05.08, 10:15 "Zaprezentowane dane są o tyle niezrozumiałe, że od 11 lat w Wielkiej Brytanii obowiązuje zakaz posiadania krótkiej broni palnej. Zakazane jest również noszenie przy sobie jakichkolwiek noży. Mimo iż grożą za to poważne restrykcje, zakazy są regularnie łamane." Co tu jest niezrozumiałe ?!?? Przecież to oczywiste, że jeżeli uczciwi obywatele nie mogą posiadać broni palnej jak i noży to są bezbronni wobec bandytów, których zakaz posiadania nie obchodzi. A bezbronnych łatwiej i bezpieczniej można napadać i mordować to i więcej chętnych się znajduje. Jest to proste potwierdzenie tego, że bandyci nie przejmują się zakazami i posiadają broń, której odmawia się uczciwym obywatelom. Dopóki będzie ten zakaz obowiązywał to przestępczość będzie rosła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Delwin Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: 193.93.202.* 08.05.08, 21:27 Większość ofiar to osoby w wieku nastoletnim. 15-latkowi dalbyś giwerę ? Ponadto zatłukli go "zwykłymi" narzędziami a nie zastrzelili... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coz Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.112.92.38.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 08.05.08, 10:18 sprawdza sie plan hitlera, ktory zamierzal po zdobyciu anglii zamienic ja na mega wiezienie dla europy i zsylac tam wszystkich bandytow i wykolejencow i wyspy dobrowolnie przyjely ta funkcje, gratulacje polska tez powinna wysylac tam przestepcow zamiast trzymac w wiezieniach i niech walcza na ulicach o przetrwanie, tak jak w tym przypadku gdzie obie strony byly z gangow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Humanitarna Europa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 10:21 W Europie panuje zasada, że kara nie może byc okrutna. A przestępca ma byc traktowanu humanitarnie. Efektem sa bardzo niskie kary dla bandytów, które nie odstraszaja ich następców od popełniania zbrodni. Proponuje dożywocie dla każdego zabójcy i to z urzędu anie jak sędzia będzie miał taki kaprys. Nalezy dożywotnio odizolowac każda zdegenerowana jednostke od zdrowego społeczństwa. Ale w Europie to niemożliwe, w Europie nie nalezy karaś surowo bo to nie humanitarne. Za to jak najbardziej humanitarne jest pozostawianie tych zabójców pośród zdrowych ludzi narażając ich na ataki ze strony zdegenerowanych popaprańców. Europejski humanitaryzm chroni zabójców ale kompletnie olewa zdrowych ludzi. Podobnie jak tzw. Organizacja chroniąca ponoć prawa człowieka. Potrafią latać po sądach i skarżyć, że brzydki policjant za mocno wykręcił rączkę biednemu mordercy ale żaden z tych obrońców praw człowieka nie pofatyguje sie do szpitala aby sprawdzic jak sie czuje ofiara napadu. Dla mnie sądy i Helsińska Fundacja to organizacje zbrodnicze popierające ludobójstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Humanitarna Europa 17.05.08, 11:07 zgadzam się całkowicie, że kary dla morderców powinny być surowe. Osobiście optuję za karą śmierci, ale np. dożywocie w kolonii karnej, np. w kamieniołomach, z przymusową pracą za nędzne żarcie (i prostą zasadą: nie ma pracy = nie ma nawet takiego żarcia), też byłoby OK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamana redaktorzy tez wyemigrowali o korekcie nie wspomin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 10:27 pomijajac przykre sedno sprawy - umiera sie NA rekach, ciule redaktorzy, a nie W rekach dziewczyny. Czy wy chociaz mature macie???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Mają swoje bezstresowe wychowanie IP: 91.104.112.* 08.05.08, 10:50 I pomyśleć kiedyś mi przyszło, że młodzież w Polsce jest okropna, ale tutaj to już szczyt wszystkiego-no ale widać co robią i jak zachowują się kilkuletnie dzieci-klapsa w dupkę nie zaznały i takie są tego efekty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ytdyh i co dalej calkowity zakaz kary smierci? IP: *.torun.mm.pl 08.05.08, 10:53 przeciez to nie sa nawet ludzie,to zwierzeta. resocjalizacja to bajka wymyslona przez niemajacych sie czym zajac psychologow.te krwiozercze dzieciaki zabijaja niewinnych ludzie bo maja taki kaprys a spoleczenstwo bedzie stalo obok i kiwalo glowami,ze biedny czlowiek zostal zabity.to przechodzi wszelkie pojecie, oni pojda siedziec a jak wyjda to dalej beda zabijac.wiec dlaczego mam placic podatki na takie skrzywione monstra? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anya Re: i co dalej calkowity zakaz kary smierci? IP: *.acn.waw.pl 08.05.08, 12:04 wszyscy ludzie to zwierzęta - tak w imię ścisłości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: i co dalej calkowity zakaz kary smierci? IP: 91.104.112.* 12.05.08, 10:51 Naucz się czytać ze zrozumieniem może....to nas różni od zwierząt,że powinniśmy używać nasze szare komórki tak jak należy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michu Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.promag.com.pl 08.05.08, 11:02 Niby jak policja czy tez inne sluzby maja sprawdzic setki tysiecy, miliony ludzi czy posiadaja jakies zakazane przedmioty?? Przeciez to jest nawet fizycznie niewykonalne. Protestujesz ale czy mialbys odwage cokolwiek w takiej sytuacji zrobic?? Czy moze bys sie tylko przygladal?? Wkurza mnie tego typu gadanie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T Winny kodeks drogowy IP: 87.105.164.* 08.05.08, 11:05 W Londynie cała policyja zajmuje się gnębieniem kierowców, dlatego nie majączasu na łapanie prawdziwych przestępców i Ci czują się bezkarni. Jedyna rada to zlikwidować ograniczenia (głównie prędkości) i kazać policji zająć się ściganiem przestępców. Niestety u nas zmierza w tym samym kierunku i niedługo u nas też tak będzie. Odpowiedz Link Zgłoś