Dodaj do ulubionych

Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatków

    • kajciech Za większość z opisanych mordów odpowiadają 08.05.08, 08:29
      KOLOROWE GANGI
    • Gość: hubert Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: *.prokom.pl 08.05.08, 08:30
      Coś takiego! Londyn najniebezpieczniejszym miastem. Mimo zakazu posiadania broni
      i braku kary śmierci? Jak to możliwe?
    • Gość: alebaba17 powinni zasiedlić Antarktydę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 08:32
      Brytyjczycy wywozili kiedyś przestępców do Australii. Dzisiaj
      powtórzyć akcję... ale na Antarktydę albo do Afganistanu (Iraku)
      • Gość: gosc z Kaliforni Re: powinni zasiedlić Antarktydę IP: *.socal.res.rr.com 08.05.08, 08:33
        macie swoja zasrana Anglie, w Stanach zabijaja sie gangi i sa
        szalency ale nie ma tego chuliganstwa na ulicach co w zasranej
        Europie, wasze stadiony wasi kibole jest przykladem ,cpuny
        angielskie w Krakowie, gdzie jezt polska policja ktora powinna
        spalowac tych bydlakow zeby popamietali do konca zycia jak smakuje
        polska palka. za duzo sie cackacie z ta cholota angielska


        • Gość: pacal raport ONZ dotyczył tylko Europy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 08:46
          radzę przeczytać artykuł. Tylko dlatego Londyn wylądował na 1. miejscu.
          Przestępczość w USA jest wyższa niż w Europie, więc gdzie tu powód do chwały i
          brania przykładu?

          > wasze stadiony wasi kibole jest przykladem
          ? tzn? Że przeklinają :)? Na stadionach spokojnie, tu i ówdzie jakieś głupawe
          transparenty pokazują, ale to wszystko.
          Chyba ładnych parę lat temu przestałeś aktualizować wiedzę o świecie...
          • Gość: bumcyk Re: raport ONZ dotyczył tylko Europy IP: *.ms.gov.pl 08.05.08, 09:47
            No i masz problem. W USA po zaostrzeniu przepisów prawa karnego,
            wprowadzeniu zasady "Trzech przestępstw", wzroście nakładów na
            policję i skończeniu z przymykaniem oczu na drobne przetępstwa
            nieletnich w imię "dania szansy" przetczępczość ostro spadła. Poza
            kilkoma wyjątkami typu Miami, Waszyngton czy LA przestępczość spadła
            poniżej poziomu Francji czy Hiszpanii, że o UK czy Włochach nie
            wspomnę.
            • Gość: WS Re: raport ONZ dotyczył tylko Europy IP: 192.38.90.* 08.05.08, 10:09
              Proszę o jakieś statystyki...
      • Gość: em Re: powinni zasiedlić Antarktydę IP: 91.104.112.* 08.05.08, 10:57
        Dokładnie na wojnę z nimi tam, a jak tak noże kochają to tylko w nie ich uzbroić....
    • zdr1 A co nas obchodzi jak sie murzyny tluka?! n/t 08.05.08, 08:50
      • xaliemorph Re: A co nas obchodzi jak sie murzyny tluka?! n/t 08.05.08, 08:56
        To nas obchodzi że tłuką pierwszego lepszego nie patrząc czy to inny murzyn czy
        białas czy azjata. A po drugie to nie tłuką się tyle murzyni co dzieciaki ludzi
        z najbiedniejszych sfer więc to samo się może powtórzyć i u nas. I tym bardziej
        obchodzi by się uczyć na błędach innych i tak nie prowadzić rozwoju społecznego
        itd. by i u nas nie powtórzyła się taka sytuacja za dajmy na to 7 lat.
        • Gość: asdf Unas tez tak moze byc jeslil importowac bedziemy n IP: 192.16.134.* 08.05.08, 12:51
          Unas tez tak moze byc jeslil importowac bedziemy niewonikow ( tania
          sile robacza - tak to dzisiaj sie nazywa ). Z dzikich krajow .

          Bo kulture nabywa sie od rodzicow. Nie wszkole.

          wiec razem z nimi przez pokolenia w ich rodzinach ciagnie sie brak
          kutury i cywilizacji ( dzicz poprostu ).

          Bo to niechodzi ze to czarny. Bo jak by go polska rodzina adoptowala
          jako niemowle to zachowywal bysie wg. naszych stantandardow ( bez
          wnikania w ich poziom). Ale jak improtujes sie dzikich to ich dzieci
          tez beda dzikie moze mniej , ale w 90% szkoly taego niewyplewia.

          Takie sa realia. I niema co byc politycznie poprawny bo to wlasnie
          prowadzi do sytuacji jaka jest w londynie.

          To wlasnie przez polityczna hipokryzje.

      • Gość: em Re: A co nas obchodzi jak sie murzyny tluka?! n/t IP: 91.104.112.* 08.05.08, 10:57
        To po kiego h.... w ogóle się wpisujesz skoro cię to tak nie interesuje....
    • xaliemorph totalna izolacja 08.05.08, 08:53
      Najlepszą metodą dla takich wykolejeńców byłyby więzienia z totalnym rygorem i
      maksymalnym odosobnieniem. Pozamykać ich w osobnych celach, najlepiej
      maksymalnie wygłuszonych (mogą być nawet wstępnie przez nich samych wykute np. w
      jakiś skałach w ramach pracy resocjalizacyjnej), odizolować maksymalnie od
      wszelakich bodźców i żywić tylko wodą i chlebem (no może jeszcze jakąś papką
      bezsmakową z tym co potrzebne witaminy, leki, by się nie pochorowali). Tam by
      mieli dość czasu i spokoju by przemyśleć swoje życie a nie udowadniać innym
      swoją mierną wartość przed zwyczajnym stadem. Z czasem można by zwiększać
      kontakt i próbować resocjalizować co niektórych, ale pewnie dla części by już
      nie było odwrotu i jedynym plusem byłoby powstrzymanie ich od kolejnego mordu
      (pewnie co niektórzy sami by się potem zamordowali popełniając samobójstwo i
      sprawa by się rozwiązywała).
    • losiu4 Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó 08.05.08, 09:00
      hmmm. coś mało konkretów, jest natomiast idealizowanie jednego
      mlodzieńca. Czuję jakiś szwindel a'la wybiórcza.

      Pozdrawiam

      Losiu
      • Gość: em Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: 91.104.112.* 08.05.08, 10:48
        Właśnie ci normalni i "idealizowani" jak piszesz są najczęściej ofiarami bo
        pochodzą z normalnych jak na tutejsze warunki rodzin i nie chcą przyłączyć się
        do gangu, a kto nie chce się przyłączyć to jest przeciwko gangowi i tak oto koło
        się zamyka.
        • losiu4 Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol 09.05.08, 09:17
          nie, nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, że nie napisli niemal nic o
          napastnikach i - tak po prawdzie - niewiele o ofierze. Wiadomo
          tylko tyle ze ofiarą był Murzyn i że dobrze sie uczył.

          Pozdrawiam

          Losiu
      • alexandra220 Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol 19.05.08, 20:37
        a mi tez na taki szwindel to wygląda;-) zwlaszcza ze znam takich
        gosci sama.. wyborcza czasem stosuje scieme ktora wyglada jak
        opracowana na wywarcie efektu.. to podobno tabloidowe zachowanie..
        troche mnie wkurza..

        losiu4 napisał:

        > hmmm. coś mało konkretów, jest natomiast idealizowanie jednego
        > mlodzieńca. Czuję jakiś szwindel a'la wybiórcza.
        >
        > Pozdrawiam
        >
        > Losiu
    • Gość: minou Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.generacja.pl 08.05.08, 09:17
      zamknąć gó..arzy w kamieniołomach. Jak nie mają co robić, to niech pracują
      ciężko zamiast bawić się w mafię. 14 lat. Na miejscu ojca tego szczyla wzięłabym
      pasa i nauczyłabym go na całe życie, żeby trzymać się z daleka od gangów i
      innych takich zabaw, kiedy tylko to się zaczęło. Płacząca matka?? Jasne, a gdzie
      była, jak synuś po nocach włóczył się z nożem w kieszeni?
    • Gość: graf Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 09:19
      Jak to, to w Londynie gdzie liczba kamer CCTV dorówna wkrótce ilości
      mieszkańców, gdzie nie wolno mieć broni, noży, śrubokrętów, czy nawet
      najmniejszego scyzoryka, ciągle popełniane są przestępstwa? I to w dodatku
      morderstwa?

      A tak przy okazji. Moim zdaniem ten chłopak popełnił samobójstwo - przyjął
      wyzwanie i liczył na uczciwą bójkę, w Londynie ? Nagroda Darwina dla tego pana.
    • Gość: Lider Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 09:23
      małoletnie ścierwa mają tyle odwagi by pierdnąc i zniknąć. kara śmierci najtańszym sposobem. Zamiast obciążać budżet ścierwem lepiej karmić głodne dzieci.
    • misza_m.j.l Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó 08.05.08, 09:27
      Dzieci zabijają dzieci, wine ponoszą rodzice i rząd.
      Chciałeś mieć dziecko to onie dbaj i się nim interesuj a nie olewaj bo już ma 10
      czy tam 15 lat i umie zadbać o siebie.
      U nas za jakiś czas będzie się to samo działo. Społeczeństwo jest świadomie
      ogłupiane.
      Więc co się dziwić że w krajach wysoko rozwiniętych źle się dzieje?
      U nas też zaczyna się otępianie młodych umysłów i nie tylko.
      Tylko że ludzie nie zdają sobie z niczego sprawy.
      • Gość: Michał 24 Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 14:58
        Jak najbardziej sie zgadzam z opinia ze u Nas tez niedlugo bedzie
        tak samo - wystarczy jeszcze kilka lat. Juz teraz sie slyszy o
        nieletnich ktorzy napadaja na slabsze, niewinne, czesto bezbronne
        osoby najczesciej grupami. Kompletnie tego nie rozumiem jak mozna
        byc tak ograniczonym zeby nie widziec swojej slabosci "cwaniak w
        grupie" a na solo...? Najczesciej koles ktory pada na deski po
        pierwszym "strzale" - i wlasnie takie osoby rania lub zabijaja inne
        czesto przypadkowe mlode osoby. Moze nie dostane poparcia ale za
        takie "wkupywanie" sie do gangow lub zabijanie i pobicia zeby
        zaimponowac kolegom sa totalnie zlym przykladem i powinny byc karane
        izolatka w zakladzie psychiatrycznym lub kara smierci.
    • Gość: Grzegorz Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: 141.53.81.* 08.05.08, 09:30
      Byl honorowy? Bo chcial sie z kims bic na ulicy?

      Byl odwazny? cytat "Myślisz, że jesteś takim ważniakiem, bo
      przystawiasz mi do piersi nóż?"

      Chlopak nie zostal napadniety. Sam chcial sie bic. Byl takim samym
      bandyta jak oni, a zginal przez wlasna glupote: ich bylo wiecej i
      mieli noze.
      • Gość: aaa Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: 193.243.227.* 08.05.08, 10:16
        Zgadzam sie. Z tym wybielaniem ofiar powinnismy sie troche
        wstrzymac. Wiadomo to moze sie kazdemu przydazyc, ale odrobina
        zdrowego rozsadku i nie byloby akcji.
    • Gość: Rycerz NI Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.24z.pl 08.05.08, 09:38
      Czyżby Królestwo Brytyjskie zbierało żniwo błędów w systemie edukacji? Pani
      minister Hall (Hell??) wzoruje się miedzy innymi na WB systemie edukacji, a
      nawet zachwyca sie nim... Proszę bardzo, likwidujcie zerówki w przedszkolach i
      rozpoczynajcie edukacje od 6 roku życia, Ci co są za takimi zmianami są
      krótkowzroczni i ograniczeni.
    • Gość: Londo Jak uzywac praw dzicka i bezstersowego wychowania? IP: *.wroclaw.mm.pl 08.05.08, 09:50
      Widac ze tylko skandynawowie potrafia tak podajesc do dziec zeby im dobrze bylo
      w dziecinstwia a potam ze byli odpowedzilnymi doroslymi i bez takich ekscesow,
      dziecinsto tak jest do 15 lat a potem samodzielne zycie sie zaczyna, praca,
      wlasne mieszkania maja 17 latkowie i utrzymywac sie!
      A tu mamy efekt przedluzania dziecinstwa do 30stki, mieszkaja z mamusia,
      dobrobyt miesza we lbie
    • Gość: Pryk Bzyk Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.telepolska.pl 08.05.08, 09:50
      Proponuje dla tych psycholi, więzienie w Ameryce Środkowej albo
      Południowej- z tamtąd się nie wychodzi :-)
    • Gość: terek Głupie matki chronią swoich małych morderców..., IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 09:53
      zamiast ich sie wyrzec na zawsze. Rozumiem, ze w ten sposob
      chciałyby takze odsunac troche wine od siebie za to, ze potrafiły
      wychować jedynie morderców i świrów. Co to znaczy: "Nie ma k...,
      mowy, nie zniose tego..,"itd.?? przeciez to swiadczy o TOTALNYM
      braku opanowania emocjonalnego takiego małego głupka. Jak mozna
      doprowadzic dziecko do tego, zeby na kazde zdarzenie, które
      przebiega nie po jego mysli, reagowało histeria i agresją. A sama
      matka? "To nie w porządku". Czyli co? w porządku jest to co uczynił
      jej mały morderca-bohater, synuś. Nie do wiary. Najgorsze, ze w
      Polsce nie jest o wiele lepiej , a młodocianych morderców nie
      spotykaja kary adekwatne do tego co zrobili. No i ich rodzice takze
      ich bronia, bo przez to przeciez bronia...samych siebie.
      • Gość: em Re: Głupie matki chronią swoich małych morderców. IP: 91.104.112.* 08.05.08, 11:01
        A co się dziwić takim reakcjom świrów młodocianych, jak mają po kilka lat i im
        czegoś w sklepie z półki nie podasz to się rzucają na podłogę i wrzeszczą ile
        wlezie i żadne z rodziców nie zwraca na to uwagi więc myślą sobie, że to jest
        ok-klapsa porządnego w dupę zapalić na otrzeźwienie to może by im się we łbach
        nie przewracało później.
    • tom1003 Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó 08.05.08, 09:56
      Ooo, to w Londynie też jakiś odpowiednik michnikowej szmaty lansował polityczna
      poprawnośc i front obrony przestepców... Mlodzi dojrzewają, mają prawo być
      nadpobudliwi, a że kogoś zabiją....
    • Gość: aaa Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: 193.243.227.* 08.05.08, 10:10
      Nawet to ze policja sprawdza na dworcach itd nic nie pomoze.
      Najwiekszym problemem tego "tolerancyjnego" spoleczenstwa jest to ze
      nikt nigdy nie reaguje. Zdolni sa do tego zeby do kamer tv plakac i
      biadolic ale jak cos sie dzieje to przejda sobie spokojnie, pelna
      ignirancja. Jak gowniarze wiedza ze nikt nie reguje to czym sie maja
      przejmowac. Sa nawet takie akcje ze policja, tajniacy, siedza sobie
      spokojnie podczas bijatyk w pubach i ujawniaja sie dopiero jak kto
      zadzwoni na policje. Smiechu warte.
      • xaliemorph Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol 08.05.08, 11:47
        I dokładnie to samo przyczyniło się do tak wielkich rozmiarów tragedii jaką było
        masowe i przemysłowe mordowanie ludzi podczas drugiej wojny światowej. OBOJĘTNOŚĆ.
    • Gość: Robal Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.chello.pl 08.05.08, 10:15
      "Zaprezentowane dane są o tyle niezrozumiałe, że od 11 lat w Wielkiej Brytanii
      obowiązuje zakaz posiadania krótkiej broni palnej. Zakazane jest również
      noszenie przy sobie jakichkolwiek noży. Mimo iż grożą za to poważne restrykcje,
      zakazy są regularnie łamane."
      Co tu jest niezrozumiałe ?!?? Przecież to oczywiste, że jeżeli uczciwi obywatele
      nie mogą posiadać broni palnej jak i noży to są bezbronni wobec bandytów,
      których zakaz posiadania nie obchodzi. A bezbronnych łatwiej i bezpieczniej
      można napadać i mordować to i więcej chętnych się znajduje.
      Jest to proste potwierdzenie tego, że bandyci nie przejmują się zakazami i
      posiadają broń, której odmawia się uczciwym obywatelom.
      Dopóki będzie ten zakaz obowiązywał to przestępczość będzie rosła.
      • Gość: Delwin Re: Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastol IP: 193.93.202.* 08.05.08, 21:27
        Większość ofiar to osoby w wieku nastoletnim. 15-latkowi dalbyś giwerę ? Ponadto
        zatłukli go "zwykłymi" narzędziami a nie zastrzelili...
    • Gość: coz Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.112.92.38.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 08.05.08, 10:18
      sprawdza sie plan hitlera, ktory zamierzal po zdobyciu anglii zamienic ja na
      mega wiezienie dla europy i zsylac tam wszystkich bandytow i wykolejencow i
      wyspy dobrowolnie przyjely ta funkcje, gratulacje polska tez powinna wysylac tam
      przestepcow zamiast trzymac w wiezieniach i niech walcza na ulicach o
      przetrwanie, tak jak w tym przypadku gdzie obie strony byly z gangow
    • Gość: Jonek Humanitarna Europa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 10:21
      W Europie panuje zasada, że kara nie może byc okrutna. A przestępca
      ma byc traktowanu humanitarnie. Efektem sa bardzo niskie kary dla
      bandytów, które nie odstraszaja ich następców od popełniania
      zbrodni. Proponuje dożywocie dla każdego zabójcy i to z urzędu anie
      jak sędzia będzie miał taki kaprys. Nalezy dożywotnio odizolowac
      każda zdegenerowana jednostke od zdrowego społeczństwa. Ale w
      Europie to niemożliwe, w Europie nie nalezy karaś surowo bo to nie
      humanitarne. Za to jak najbardziej humanitarne jest pozostawianie
      tych zabójców pośród zdrowych ludzi narażając ich na ataki ze strony
      zdegenerowanych popaprańców. Europejski humanitaryzm chroni zabójców
      ale kompletnie olewa zdrowych ludzi. Podobnie jak tzw. Organizacja
      chroniąca ponoć prawa człowieka. Potrafią latać po sądach i skarżyć,
      że brzydki policjant za mocno wykręcił rączkę biednemu mordercy ale
      żaden z tych obrońców praw człowieka nie pofatyguje sie do szpitala
      aby sprawdzic jak sie czuje ofiara napadu. Dla mnie sądy i Helsińska
      Fundacja to organizacje zbrodnicze popierające ludobójstwo.
      • critto Re: Humanitarna Europa 17.05.08, 11:07
        zgadzam się całkowicie, że kary dla morderców powinny być surowe.
        Osobiście optuję za karą śmierci, ale np. dożywocie w kolonii karnej, np. w
        kamieniołomach, z przymusową pracą za nędzne żarcie (i prostą zasadą: nie ma
        pracy = nie ma nawet takiego żarcia), też byłoby OK.
    • Gość: zalamana redaktorzy tez wyemigrowali o korekcie nie wspomin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 10:27
      pomijajac przykre sedno sprawy - umiera sie NA rekach, ciule
      redaktorzy, a nie W rekach dziewczyny. Czy wy chociaz mature macie????
    • Gość: em Mają swoje bezstresowe wychowanie IP: 91.104.112.* 08.05.08, 10:50
      I pomyśleć kiedyś mi przyszło, że młodzież w Polsce jest okropna, ale tutaj to
      już szczyt wszystkiego-no ale widać co robią i jak zachowują się kilkuletnie
      dzieci-klapsa w dupkę nie zaznały i takie są tego efekty.
    • Gość: ytdyh i co dalej calkowity zakaz kary smierci? IP: *.torun.mm.pl 08.05.08, 10:53
      przeciez to nie sa nawet ludzie,to zwierzeta. resocjalizacja to bajka wymyslona
      przez niemajacych sie czym zajac psychologow.te krwiozercze dzieciaki zabijaja
      niewinnych ludzie bo maja taki kaprys a spoleczenstwo bedzie stalo obok i kiwalo
      glowami,ze biedny czlowiek zostal zabity.to przechodzi wszelkie pojecie, oni
      pojda siedziec a jak wyjda to dalej beda zabijac.wiec dlaczego mam placic
      podatki na takie skrzywione monstra?
      • Gość: anya Re: i co dalej calkowity zakaz kary smierci? IP: *.acn.waw.pl 08.05.08, 12:04
        wszyscy ludzie to zwierzęta - tak w imię ścisłości
        • Gość: em Re: i co dalej calkowity zakaz kary smierci? IP: 91.104.112.* 12.05.08, 10:51
          Naucz się czytać ze zrozumieniem może....to nas różni od zwierząt,że powinniśmy
          używać nasze szare komórki tak jak należy....
    • Gość: Michu Londyn - śmiertelna choroba zabijająca nastolatkó IP: *.promag.com.pl 08.05.08, 11:02
      Niby jak policja czy tez inne sluzby maja sprawdzic setki tysiecy, miliony ludzi
      czy posiadaja jakies zakazane przedmioty?? Przeciez to jest nawet fizycznie
      niewykonalne. Protestujesz ale czy mialbys odwage cokolwiek w takiej sytuacji
      zrobic?? Czy moze bys sie tylko przygladal?? Wkurza mnie tego typu gadanie!
    • Gość: T Winny kodeks drogowy IP: 87.105.164.* 08.05.08, 11:05
      W Londynie cała policyja zajmuje się gnębieniem kierowców, dlatego
      nie majączasu na łapanie prawdziwych przestępców i Ci czują się
      bezkarni.

      Jedyna rada to zlikwidować ograniczenia (głównie prędkości) i kazać
      policji zająć się ściganiem przestępców.

      Niestety u nas zmierza w tym samym kierunku i niedługo u nas też tak
      będzie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka