IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 13:14
Mam pytanie odnosnie noclegow w Wiedniu, chcialabym tam sie wybrac na
przelomie kwietnia i maja, moze ktos ma cos sprawdzonego i niedrogiego?
Zaczelam szukac w Internecie, przez biura podrozy, ale tam ceny ksztaltuja
sie wysoko.
Obserwuj wątek
    • anamag Re: Wieden 22.02.05, 22:21
      Schronisko w wieży!! nocleg 6-9 euro zalezy czy masz legitymację. czynne jest
      od 1 marca. Byłąm tam w listopadzie, warunki takie sobie_ pokoje wieloosobowe,
      piętrowe łózka, lazienka co 2 piętro... Bo to naprawdę jest w wieży!! Tu masz
      linki do strony: wien.info/article.asp?IDArticle=11735&handi=true
      bratislava.wien.w.interia.pl/wiennoclegi.htm jak coś jeszcze to pisz na
      priv
    • saltimbocca Re: Wieden 23.02.05, 07:09
      Ja wybieram się do Wiednia na długi weekend majowy. Postawiłem na
      www.wiencamping.at. Jadę z rodziną, parkuję na polu namiotowym i zwiedzam sobie
      korzystając z komunikacji miejskiej. Z tego co wiem, to lepiej unikać
      wjeżdżania do centrum samochodem. Pozdrawiam
    • Gość: Kiku_san Re: Wieden IP: *.bu.uni.wroc.pl 23.02.05, 07:24
      Witaj, polecam niedrogi hotel blisko Wiednia - znajdziesz go na tej stronie:
      www.oekotel.com/index_pl.shtml#KalsdorfPozdrawiam
      • Gość: Kiku_san Re: Wieden IP: *.bu.uni.wroc.pl 23.02.05, 07:28
        Oczywiście bez tego "pozdrawiam" na końcu :-) Ale i tak wchodzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka