Gość: Aleksandra
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.02.05, 13:14
Mam pytanie odnosnie noclegow w Wiedniu, chcialabym tam sie wybrac na
przelomie kwietnia i maja, moze ktos ma cos sprawdzonego i niedrogiego?
Zaczelam szukac w Internecie, przez biura podrozy, ale tam ceny ksztaltuja
sie wysoko.