Dodaj do ulubionych

bilet weekendowy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.03, 09:07
CZy ktoś z Was jechał może przez Niemcy na bilecie weekendowym (konkretnie
docelowo do Amsterdamu). Będę wdzięczna za pomoc. muscha@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: renfree Re: bilet weekendowy IP: *.net195-132-142.noos.fr 22.07.03, 09:37
      bilet dziala albo w sobote od godz.00:00 do 03:00 w niedziele, albo w
      niedziele od 00:00 do 00:03 w poniedzialek. kupujac w automacie musisz wybrac
      dzien.moze z niego korzystac rownoczesnie 5 osob, kosztuje 28 euro.
      ja jechalam raz przez cale niemcy do Aachen, a to juz w poblizu twojego celu.
      podroz jest bezproblemowa, bo polaczenia sa zsynchronizowane i przerwy miedzy
      pociagami to cos okolo 5 do 30 minut.przesiadek bylo z szesc.plan podrozy
      mozesz znalesc na www.pkp.pl, przy wyborze srodkow komunikacji, odkliknij
      wszystko poza R, bo ten bilet nie dziala na lepsze pociagi, tylko na R
      (Regiobahn),RE(Regionalexpress), IRE(interregionalexpress)Uwaga, nie dziala na
      IR (Interregio).zycze powodzenia i milej podrozy do milego kraju;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka