Dodaj do ulubionych

MK Tramping - ktoś z nimi był?

14.12.09, 20:25
Witam, czy ktoś z Was podróżował z MK TRamping? A może ktoś był z
tym biurem w Meksyku? będę wdzięczna za opinie ... Znam opinie
sprzed lat, ale jakie są obecnie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Asia Re: MK Tramping - ktoś z nimi był? IP: *.30.connectic.pl 14.12.09, 23:28
      Biuro jest średnio drogie. Gdyby grupy jakie puszczają były większe (mnie nie koniecznie zależy na małych grupach) na pewnie było by taniej.
      Ja byłam z nimi w Peru rok temu, a znajmomy na Kilimandzaro 2 lata temu. Nie są to najświeższe informacje, ale ja polecam. Meksyku nie znam, ale zaryzykuj i podziel się informacjami bo jak też mysle o wyjeździe do Ameryki Środkowej w listopadzie, a Ty kiedy?
      • norrpl Re: MK Tramping - ktoś z nimi był? 15.12.09, 19:22
        hej, dzięki za info. Meksyk w marcu :)
      • Gość: sisi Re: MK Tramping - ktoś z nimi był? IP: *.aster.pl 16.12.09, 00:10
        A ja właśnie cenię ich za te małe grupy i mam wielką nadzieję, że tego nie
        zmienią. Tylko dlatego wybieram właśnie ich. Dotychczas trzy razy.
      • Gość: grel Re: MK Tramping - ktoś z nimi był? IP: *.kwsa.pl 16.12.09, 12:54
        średnio drogie???????????? to były parę lat temu , teraz jak trzeba
        opłacić reklamę i twarz biura p. Wojciechowską to ceny pojechały po
        bandzie, nie odstają od najdroższych wyjazdów w Polsce (np. logos i
        śliwka). Pomijając fakt że w cenie praktycznie niczego nie ma a na
        dodatek za bilet lotniczy płaci się osobno i widnieje małym
        druczkiem, to już nie to samo biuro co parę lat temu kiedy z nimi
        jeździłem , poszli w komerchę jak nie wiem, jak macie możliwości to
        porównajcie ceny np. z 3 lat i teraz 100 % albo i więcej droższe
        pozdrawiam p.s. Jak kogoś oczywiście stać i chce opłacać nie tylko
        swoją podróż to polecam bo z tego co ja przeżyłem to mogę tylko
        polecać
        • norrpl Re: MK Tramping - ktoś z nimi był? 16.12.09, 16:29
          dziękuję :)
        • Gość: sisi do grela IP: *.aster.pl 16.12.09, 23:49
          Grel, a jakie znasz/poleciłbyś średnio drogie biura organizujące wyjazdy o takim
          charakterze?
          • Gość: biura Re: do grela IP: *.kwsa.pl 17.12.09, 11:02
            byłem ostatnio np.supertrampem który ma grupy 5-8 osób i
            niestandardowe wyjazdy , choć dużo mniej w ofercie niż mk ale za to
            dużo atrakcyjniejsze ceny , czasami warto samemu spróbować wyjazdu
            albo zebrac paczkę i wyjechać
            • Gość: grel Re: do grela IP: *.kwsa.pl 17.12.09, 12:08
              to oczywiście była moja odpowiedź tylko w nazwie autora mi się tak
              wpisało
              • Gość: sisi Re: do grela IP: *.aster.pl 17.12.09, 14:09
                Dzięki, o supertrampie gdzieś słyszałam, może kiedyś wypróbuję ;-)
                Sama, pojedynczo jeździć nie lubię, towarzyska jestem, a ze zbieraniem grupy na
                ogół jest kłopot - w sumie trudno znaleźć kilka osób, które byłyby
                zainteresowane wyjazdem w tym samym czasie, w tym samym kierunku i na podobnych
                warunkach finansowych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka