Gość: Klient on-line
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
10.08.12, 11:55
Właśnie przed chwilą dowiedziałem się, iż dwa dni temu usunięto opcję płatności kartą za wycieczki wykupione w sklepie on-line Itaki. Podobno w salonach można jeszcze płacić kartą.
Cóż to może oznaczać? Strach przed korzystaniem klientów z chargebacka? Tylko kto podjął taką decyzję, biuro podróży, czy firma obsługująca karty?