Dodaj do ulubionych

Turcja Emirhan Garden

16.07.06, 18:50
Szukam informacji od osób które były w tym hotelu, mamy zamiar jutro wpłacić
pieniązki i mocno się zastanawiamy po przeczytaniu kilku artkułów na
niemieckim portalu.Może ktoś był tam i może nam pomóc.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka