lucynka00 16.07.06, 18:50 Szukam informacji od osób które były w tym hotelu, mamy zamiar jutro wpłacić pieniązki i mocno się zastanawiamy po przeczytaniu kilku artkułów na niemieckim portalu.Może ktoś był tam i może nam pomóc. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj