Gość: jim
IP: *.il.waw.pl
11.09.06, 11:40
A ja wróciłam kilka dni temu z wycieczki do Obwodu Kaliningradzkiego i Litwy,
którą zorganizował PTTK. Wszystko grało, oczywiście żadne luksusy, ale cena
nie była wysoka, więc nie spodziewałam się hoteli pięciogwiazdkowych. Pilotka
była sympatyczna, przewodnicy znający się na tym co mówią, wszystkie punkty
programu zrealizowane, uczestnicy zadowoleni. Czyli są jeszcze solidne biura
podróży i zadowoleni klienci.