Dodaj do ulubionych

Stary, dobry PTTK

IP: *.il.waw.pl 11.09.06, 11:40
A ja wróciłam kilka dni temu z wycieczki do Obwodu Kaliningradzkiego i Litwy,
którą zorganizował PTTK. Wszystko grało, oczywiście żadne luksusy, ale cena
nie była wysoka, więc nie spodziewałam się hoteli pięciogwiazdkowych. Pilotka
była sympatyczna, przewodnicy znający się na tym co mówią, wszystkie punkty
programu zrealizowane, uczestnicy zadowoleni. Czyli są jeszcze solidne biura
podróży i zadowoleni klienci.
Obserwuj wątek
    • julsza Re: Stary, dobry PTTK 11.09.06, 13:36
      zdarzaja sie tez fajne i interesujące wyjazdy oranizowane przez jakies lokalne,
      ale rzetelne biura, ktore ze swoja oferta nie docieraja, niestety, do wiekszej
      grupy ludzi i trzeba sie sporo naszukac zanim sie trafi na cos takiego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka