Gość: alosza
IP: 217.153.105.*
05.05.07, 16:57
Cześć. Jedziemy (wtedy już z żoną:)do Chin z Itaką na w/w wycieczkę w lipcu.
Bardzo proszę o kontakt z kimś kto był na tej wycieczce. Chciałbym zdobyć jak
najwięcej wiadomości na temat Chin. Jest to nasza pierwsza tak daleka podróż
i bardzo chcielibyśmy się dobrze przygotować. Pozdrawiam wszystkich
podróżujących.