Dodaj do ulubionych

Chiny- Wejście Smoka - z Itaką

IP: 217.153.105.* 05.05.07, 16:57
Cześć. Jedziemy (wtedy już z żoną:)do Chin z Itaką na w/w wycieczkę w lipcu.
Bardzo proszę o kontakt z kimś kto był na tej wycieczce. Chciałbym zdobyć jak
najwięcej wiadomości na temat Chin. Jest to nasza pierwsza tak daleka podróż
i bardzo chcielibyśmy się dobrze przygotować. Pozdrawiam wszystkich
podróżujących.
Obserwuj wątek
    • Gość: asia Re: Chiny- Wejście Smoka - z Itaką IP: *.olsztyn.mm.pl 03.06.07, 20:55
      witam my też do chin w liccu na wejście smoka mamy pietra a wy ?
      • Gość: alosza Re: Chiny- Wejście Smoka - z Itaką IP: 217.153.105.* 07.06.07, 08:09
        My raczej nie. Ale prawdopodobnie przed wyjazdem mnie dopadnie. Z tego co się
        dowiadywałem nie ma czego się bać:) Wszyscy są zadowoleni. A zdjęcia super!
        Jeśli jesteś zainteresowana to sobie poogladaj -
        picasaweb.google.pl/calineczka17/Chiny Tak że już nie mogę się doczekać!
        Pozdrawiam! Życzę udanego pobytu! Odezwij się jak wrócicie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka