cdud
27.08.07, 21:53
Witam
Czy ktoś ma namiary do p. Marka Sajkiewicza, właściciela "haremu" w
Grabkach ? Czy zaglądacie tam z grupami czy raczej nie wypada - w
końcu to własność prywatna. I jescze jedno pytanie - gdzie postój w
drodze do Sandomierza - Szydłów czy Kurozwęki ?
Pozdrawiam
Trzesław