Dodaj do ulubionych

Legoland Berlin

IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 31.03.09, 20:31
Znalazłam w necie informację, że w Berlinie jest Legoland, najprawdopodobniej
jakaś namiastka"prawdziwego"Legolandu, ale myślę że dla mojego 3,5 letniego
synka to wystarczająca rozrywka.
Mam pytanie, czy może ktoś tam był i mógłby udzielić jakiś praktycznych
informacji, porad itp..Dziękuje za wszystkie podpowiedzi
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka