Dodaj do ulubionych

odbiór paczki

25.06.06, 18:16
Cześć! Czy można odebrać zamówienie kilka dni po wyznaczonej dacie dostawy?
Jutro powinnam jechać po paczkę do oddziału i nie wiem czy mogłabym ją odebrać
dwa dni później? Z góry serdeczne dzięki za odpowiedźsmile
Obserwuj wątek
    • rybkamonika Re: odbiór paczki 25.06.06, 18:22
      Oczywiście, że można później.
      • lilac_wine Re: odbiór paczki 25.06.06, 20:19
        z tego co pamiętam, to przechowują paczki do 2 tygodni.
        • zorina Re: odbiór paczki 25.06.06, 22:56
          tak długo napewno nie, bo po 2 tyg mija termin spłaty.
          Z tego co wiem, to ok tygodnia, ale zawsze można zadzwonić i poprosić , żeby
          paczki nie minusowali, bo odbierze się ją później.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka