martita.b 25.06.06, 18:16 Cześć! Czy można odebrać zamówienie kilka dni po wyznaczonej dacie dostawy? Jutro powinnam jechać po paczkę do oddziału i nie wiem czy mogłabym ją odebrać dwa dni później? Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilac_wine Re: odbiór paczki 25.06.06, 20:19 z tego co pamiętam, to przechowują paczki do 2 tygodni. Odpowiedz Link
zorina Re: odbiór paczki 25.06.06, 22:56 tak długo napewno nie, bo po 2 tyg mija termin spłaty. Z tego co wiem, to ok tygodnia, ale zawsze można zadzwonić i poprosić , żeby paczki nie minusowali, bo odbierze się ją później. Odpowiedz Link