Dodaj do ulubionych

co to jest ciąża biochemiczna?

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.04, 21:26
często czytam o ciąży biochemicznej - co to za ciąża i jeakie są jej objawy?
Czy jest groźna?
Obserwuj wątek
    • Gość: maretina Re: co to jest ciąża biochemiczna? IP: *.ols.vectranet.pl 22.04.04, 21:47
      ciaza biochemiczna to ciaza, ktora mozna wykryc testem z krwi lub moczu, a nie
      zobaczysz jej w usg ani w zadnym innym badaniu.
      ja mialam taka w poprzednim cyklu. nic mi nie jestwink
    • ewa.analityk1 Re: co to jest ciąża biochemiczna? 23.04.04, 08:55
      nie do końca, można wykryć ją badaniem USG, ale nie ma przepływu naczyniowego
      czyli bijącego serduszka, czyli ciąża kończy się przed stwierdzeniem an USG
      biącego serduszka okoó 6 tc 4 tygodznie po owu. Ale można zobaczyć pęcherzyk na
      obrazie USG
    • Gość: emis.p Re: co to jest ciąża biochemiczna? IP: 212.244.177.* 23.04.04, 09:07
      Droga Ewo,
      jak to ująć .... ską się bierza ciąża biochemiczna, tzn. dlaczego te fasolki
      nie mają serduszek??
      Ja jestem po dwóch poronieniach i przy żadnej z nich nie miałam okazji
      być na USG, na którym stwierdzonoby ciążę biochemiczną. A może moje ciąże
      takie były i dlatego je traciłam... Co w takim razie jest przyczną
      takich ciąż ???
      pozdrawiam
      Ewa
    • Gość: emis.p Re: ciąża biochemiczna- do ewy IP: 212.244.177.* 23.04.04, 09:39
      Droga Ewo,
      jak to ująć .... ską się bierza ciąża biochemiczna, tzn. dlaczego te fasolki
      nie mają serduszek??
      Ja jestem po dwóch poronieniach i przy żadnej z nich nie miałam okazji
      być na USG, na którym stwierdzonoby ciążę biochemiczną. A może moje ciąże
      takie były i dlatego je traciłam... Co w takim razie jest przyczną
      takich ciąż ???
      pozdrawiam
      Ewa

      • Gość: gosik Re: do emis IP: *.77.classcom.pl 23.04.04, 17:25
        ja tez miałąm 2 poroniena i przyczyna okazała sie chlamydia.jak nie mozesz
        znalezc przyczyny tych poronień to zrób siobie testy na tego wirusa
        pozdrawiamsmile
        • Gość: majka Re: do emis IP: *.bumc.bu.edu 23.04.04, 19:22
          Chlamydia jest bakteria, a nie wirusem i jej infekcje powoduja zmiany struktury
          jajowodow, zwiekszajace ryzyko ciazy pozamacicznej. Czesto objawy infekcji sa
          subkliniczne (bezobjawowe). Chlamydia raczej nie powoduje poronien ciaz
          wewnatrzmacicznych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka