Gość: Malta99
IP: 193.23.63.*
20.05.04, 12:47
Maretino, jeszcze 1 pyt. czy z wynikiem progetsteronu 13,46 w 23 d.c przy
prawdopodobnej owulacji w 15, 16 dc. i długich cyklach jest jakis cien
szansy, ze sie udalo? Czy gdyby tak było, to progesteron bylby wyzszy?
Co ty na to? To jest ost. pytanie w tym zakresie, oczywiscie wiec bedze
wdzieczna za wyjasnienie.
dzieki