Dodaj do ulubionych

czy ta temp może wskazywać owulację?kiedy starania

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.04, 21:54
pierwszy cykl zaczęłam mierzyć temperaturę. Z reguły do dziś miałam ją w
granicach 36,7 - 36,8. Dzisiaj mam 36,9. Od jakiś 5 dni nie biorę wiesiołku,
a od wczoraj mam śluz jakby płodny. Dziś jest mój 18 dc. Czy możliwe jest że
mam owulację?
Powiedzcie dziewczyny jak u was kształtuje sie temperatura w cyklu?
A jeżeli nastąpiła owulacja. to chyba lepiej kochać się po niej 1 dzień
(chłopiec). Możliwe że to błahe pytania ale prosze Was o odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • urbanchaos Re: czy ta temp może wskazywać owulację?kiedy sta 21.05.04, 23:24
      temp nie zawsze mówi o owu,lepiej już śluzem się kierować,a najlepiej razem,
      czasami wszystko się rozjezdza
      popatrz na wykresy:
      www.fertilityfriend.com/ChartGallery/
      na chłopca:w dniu owu...chyba,ze masz testy owu to jak wykrywasz pik owu to po
      12-20 godzinach...
    • ewa.analityk1 Re: czy ta temp może wskazywać owulację?kiedy sta 22.05.04, 12:10
      najlepiej na chłopca współżyć tak 6-12 godzin przed owulacją. Co do owu, tempki
      mają tą wadę, że wiadomo o owulacji ale po ... Ale jeżeli śluz płodny to do
      roboty wink
      www.fertilityfriend.com/home/ez
      • Gość: ja do ewy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.04, 12:50
        Jakie testy sprzedajesz, bo ja zakupilam firmy aton i 7 dc pokazaly sie 2
        kreski czy to nie za wczesnie? mam cykle 23-30dni
        • ewa.analityk1 Re: do ewy 22.05.04, 19:36
          to są testy amerykańskie, są bardzo tanie ale nie mają plastikowej obudowy.
          Jeżeli pokazały 7 dnia to owu 8-9 dzień i cykl będzie 23-24 dni teoretycznie
    • Gość: iwka901 Re: czy ta temp może wskazywać owulację?kiedy sta IP: *.wroc.zigzag.pl 22.05.04, 19:46
      A to moje tempki z aktualnego cyklu
      www.fertilityfriend.com/home/43317

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka