Gość: Karolina
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
21.05.04, 21:54
pierwszy cykl zaczęłam mierzyć temperaturę. Z reguły do dziś miałam ją w
granicach 36,7 - 36,8. Dzisiaj mam 36,9. Od jakiś 5 dni nie biorę wiesiołku,
a od wczoraj mam śluz jakby płodny. Dziś jest mój 18 dc. Czy możliwe jest że
mam owulację?
Powiedzcie dziewczyny jak u was kształtuje sie temperatura w cyklu?
A jeżeli nastąpiła owulacja. to chyba lepiej kochać się po niej 1 dzień
(chłopiec). Możliwe że to błahe pytania ale prosze Was o odpowiedź.