Dodaj do ulubionych

bromergon, clo

05.12.11, 14:53
jak długo można brać te leki ? bromergon biorę od lipca pół tabletki rano i wieczór, clo teraz 4 cykl , zastanawiam się jak długo mogę je brać clo chyba pół roku ale nie jestem pewna ;/
Obserwuj wątek
      • mewa000 Re: bromergon, clo 06.12.11, 16:45
        Bromergon bez ograniczeń, clo z reguły bierze się do pół roku, ewentualnie po przerwie można powrócić-o ile były wcześniej po nim owulacje. Jeśli nie to nie ma sensu dłużej brać.
          • goka_s Re: bromergon, clo 12.12.11, 08:46
            Witam was, ja również biorę bromergon natomiat na CLO jestem już któryś raz z kolei. Obecnie leczę się w Gamecie jestem 3 cykl na clo, z tą różnicą że w tym cyklu CLO mam połączony z fostimonem.
            W Gamecie trochę inaczej miałam stymulację w I cyklu 1tab raz dziennie i pęcherzyki bez rewelacji, kolejny cykl 1tab dwa razy dzinnie trochę lepiej ale bez fajerwerków, obecnie III cykl 1tab dwa razy dzinnie plus fostimon w 6 i 8dc rezultat zobaczę jutro. Jestem pełna nadziei i optymizmu chyba ten okres świąteczny mnie tak podnosi na duchu.
            Dam wam znać jaki rezultat jest w takim połączeniu. To jest ostatni cykl naturalny kolejne to już IUI.

-
            https://www.suwaczek.pl/cache/23952ee3c9.png
            Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.
            • 3trzydziestka Re: bromergon, clo 24.03.12, 18:18
              Witam, ja też biorę bromergon 2 tabletki na noc i jestem po trzecim cyklu stymulowanym Clo, w tym cyklu mialam pierwszy monitoring i okazało się, że w 10dc w lewym jajniku pęcherzyki o śr. do 32mmm,23 i 18mm.W prawym pecherzyki o śr. do 15 mm. Wydaje mi się że są dużo za duże, Trzecie badanie w 15 dc wykazało że dwa pękły a z jednego zrobiła się torbielka o gęstej zawartości o śr.40mm. w prawym jajniku największy pęcherzyk o śr. do 21. Co to oznacza,? lekarz wykonujący Usg nic nie powiedział, tylko kazał zapisać się na wizytę.Biorę CLO od 2 do6 dc 2x1 tabletkę. Co wy o tym sądzicie.
                • 3trzydziestka Re: bromergon, clo,torbiel 01.04.12, 15:43
                  Hej dziewczyny, potrzebuję pomocy. Byłam u lekarza i kazała dalej brać clo od 2 do 6 dc, ale pod warunkiem, że torbiel się wchłonęła, tylko kiedy mam to sprawdzić, skoro ginka powiedziała, że moment dostania miesiączki sprawia, że torbiel znika.clo mam zacząć brać 2 dc czyli w okres. Mam iść na USG w okres?przepraszam, za może głupie pytanie, ale bardzo oczekuje na Wasze odpowiedzi.
                  • waszahanusia Re: bromergon, clo,torbiel 15.04.12, 21:53
                    Ja bralam CLo 2-6 dzien cyklu x 2. 6 dn cyklu USG poniewaz nie zawsze reagowalam na CLO- jesli nie dostawałam zastrzyki- jejku nie pamietam nazy Fe... cos chyba 70zł za jeden placilam 6 dnia cyklu, 8, 10 i 12. Jestem juz po owulacji brzuch mam jak pilke, twardy jak lekarska...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka