dorotea5
06.10.04, 12:57
Witam
Po zrobieniu badania bakteriologicznego okazalo sie powodem moich ciaglych
uplawow i stanow zapalnych byla po prostu rzesistkowica tzw.rzesistek
pochwowy.dostalam kuracje -tinidazol(4 tabl. i metronidazol glob.)jestem w
polowie leczenia (objawy ustapily) ,maz juz wybral wszystkie leki.Zwracam sie
z prosba o rade co mam robic jutro polowa cyklu a tym samym wielka
nadzieja ....czy odstawic globulki i probowac?sama nie wiem co robic tak
bardzo pragne tego DZIECKA