06.10.04, 12:57
Witam
Po zrobieniu badania bakteriologicznego okazalo sie powodem moich ciaglych
uplawow i stanow zapalnych byla po prostu rzesistkowica tzw.rzesistek
pochwowy.dostalam kuracje -tinidazol(4 tabl. i metronidazol glob.)jestem w
polowie leczenia (objawy ustapily) ,maz juz wybral wszystkie leki.Zwracam sie
z prosba o rade co mam robic jutro polowa cyklu a tym samym wielka
nadzieja ....czy odstawic globulki i probowac?sama nie wiem co robic tak
bardzo pragne tego DZIECKA
Obserwuj wątek
    • betucha1 Re: starania 06.10.04, 13:14
      Dorotko
      ja poleczyłabym ten stan zapalny i dopiero wtedy sie starała czesto takie stany
      moga zagrazac dzidzi lub powodowac poronbienia nie warto sie narazac
      cierpliwosci zycze i powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka