incrediblesound
03.11.04, 23:06
Witam Wszystkich serdecznie!
A więc zaczynamy starania o dzidziusia! Mam PCO i po wiloletniej
antykoncpecji będę mieć pierwszy cykl stymulowany Clo. Właśnie mam już
niewielkie plamienia co sugeruje, że @ z odstawienia tabl. pojawi się jutro
więc jutro 1 dc! Trochę mnie to przeraża: codzinnie bromergon, od 5 do 9 dc
Clo, potem od 16 do 25dc Duphaston, w międzyczasie USG w 7, 10, 14 i 18 dc,
oraz oznaczenia hormonów: estr. w 3 i 14dc, progesteron w 22 dc.
Czy wszystko ok? Czy to wystarczy? Czy nie powinnam zrobić czegoś jeszcze?
A czy Duphastonu nie powinnam brać cały czas domniemając, że zajdę w ciąże?
Nie chce sobie zbyt wiele obiecywać po tym cyklu, ale jestem tak
podekscytowana, że nie mogę spać!
Acha, no i folik biorę jakiś już czas, ostatnio nawet 2 tabletki -
profilaktycznie...
pozdrawiam
maja