zombie123
12.11.04, 08:10
Sandro!!!! dzisiaj mialas testowac!!!! tak bardzo trzymalam ..i trzymam za
Ciebie kciuki, zeby Ci sie udalo...i wierze w to, ze sie udalo..jak
pamietasz, mialysmy IUI u tego samego prof., mnie sie nie udalo, kolejne
podejscie mam w piatek 19.11...
Pochwal sie!!!!!
Pozdrawiam