Dodaj do ulubionych

Przepraszam ze znowu o tym samym :)))

21.08.05, 11:38
A ja znowu o temperaturze smile))
ale jestem monotematyczna no nie? ale boje sie ze cos jest nie tak z moim
cyklem sad(
Jestem w 1-wszej fazie cyklu (8dc) i mam temperature wg mnie za wysoką!!
powiedzcie mi moje kochane co to moze oznaczac?? jakas niewydolnosc czy cuś?
mierze codziennie rano w pochwie i mam
1dc-36,8
2dc-
3dc-37
4dc-36,7
5dc-36,9
6dc-37
7dc-36,9
No i znowu mam powod do zmartwien
Tekla, Monia515 powiedzcie co to znaczy?
Ide jutro do ginka na usg przed hsg to zapytam.
ale swoja drogą to w tamtym cyklu mialam ok w 1-wszej fazie oscylowalo ok
36,6 i sokczylo do ok 37,1 a teraz??
Obserwuj wątek
    • tekla12 Re: Przepraszam ze znowu o tym samym :))) 21.08.05, 12:26
      Oj, nie potrafię pomóc. Mój M. twierdzi, że od mierzenia tempki w ciążę się nie
      zachodzi, a ja jestem posłuszna żona. Polecam taką strategię. Buziak T.
      • ksara4 Re: Przepraszam ze znowu o tym samym :))) 21.08.05, 14:10
        Na Twoim miejscu przestalabym mierzyc ta temperature, po co? tylko sie
        stresujesz dodatkowo!
        Ja kiedys tez gorliwie mierzylam i , jak trafnie napisala Tekla, w ciaze od
        tego nie zaszlam.
        Juz kolejny cykl sie denerwujesz tempka, a wtedy to i tak nie jest miarodajny
        ten pomiar, stres podnosi tempke. A w pierwszych dniach cyklu to i tak nigdy
        nie mierzylam, dopiero kolo 10 dnia zaczynalam i po owu konczylam.
        • wiktoria33 Re: Przepraszam ze znowu o tym samym :))) 21.08.05, 15:41
          no wiem wiem ale ... czemu mam taką za wysoką?
          pewnie cykl bedzie do d...
    • matvikoff Re: Przepraszam ze znowu o tym samym :))) 21.08.05, 17:14
      Czesc,
      a moze sprobuj droge naturana do pczecia.
      Pozdrawiam izycie duzo zdrowia Magister Matvikoff
      • wiktoria33 Re: Przepraszam ze znowu o tym samym :))) 21.08.05, 17:28
        naturalnie probowalam i teraz probuje tez naturalnie
        Czemu podpisujesz sie magister?
        Ja tez jestem magister i co z tego???
      • ksara4 Wiktoria 21.08.05, 18:10
        nie przejmuj sie, na pewno cykl bedzie dobry!!!
        juz i ja sie zastanawiam na d mierzeniem, ale zdarzylo mi sie pare razy usnac z
        termometrem w ... jak czekalam na wynik i teraz sie boje smile
        moje obserwacje sprowadzaja sie raczej do badan probek z wnetrza i ocena sluzu,
        potrafie non stop sprawdzac, wiec rozumiem Twoja manie mierzenia tempki smile
        • wiktoria33 ksara 21.08.05, 18:44
          haha mnie sei to raz zdarzylo ale wystraszylam sie troszke i teraz nastawiam
          komorke na 5 minut smile)
          jutro ide do ginka, boje sie troche ze nic nie rosnie sad(
          • ksara4 Re: ksara 21.08.05, 20:31
            rosnie rosnie, spokojnie!
            ale sama ide we wtorek na usg czy rosnie smile
            mi sie zasypianie zdarzalo nagminnie, budzilam sie po godzinie na przyklad, a
            jak nie mierzylam to jeszcze dlugo mialam rano schizy i szukalam termometru, a
            jeszcze mnie maz nastraszyl.Zastanawiam sie nad termometrem do ucha albo
            bezrteciowym.
    • portalegre Re: Przepraszam ze znowu o tym samym :))) 22.08.05, 10:07
      Przede wszystkim nie mierz tempki od poczatku cyklu, tylko od 6 dnia. W czasie
      @ tempka nie ma zadnego znaczenia, poza tym jak sama widzisz moze dziwnie
      wygladac.
      Pozdrawiam
    • mimoooza Re: Przepraszam ze znowu o tym samym :))) 24.08.05, 09:28
      Zwykle temperatura spada przed @ lub w trakcie, ale zdarza się też, że dopiero
      kilka dni po okresie i jest to normalne. Po tych wyższych powinna Ci spaść,
      potem kilka niższych i czytelny skok, jeśli owu będzie. Poza tym temperatury w
      jednym cyklu nie muszą być takie same jak w kolejnym, poziom niskich i wysokich
      może się przesunąć w górę lub w dół iitp. Na pewno nie masz powodów do
      zmartwień. A jeśli będziesz miała jeszcze problem z tempką to polecam forum NPR

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=14906
      Pozdrawiam smile)
      • siedzibabanaulu Re: Przepraszam ze znowu o tym samym :))) 24.08.05, 09:33
        Wiktoria
        a nie boisz się, że ci się zaśsie??????
        A może się przeziębiasz????
        A może zbyt mocno śnisz??????
        • wiktoria33 hihi 24.08.05, 11:56
          nie zaśsie sie spokojna twoja rozczochrana
          ale mam popieprzoną tempke w tym cyklu skacze jak głupia
          mam nadzieje ze to dobry znak smile
          raz 36,9 raz 36,6 dziwne w I-wszej fazie?
          skok jak bedzie to powinien byc ok 37,4
          nic juz nie wiem...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka