A ja znowu o temperaturze

))
ale jestem monotematyczna no nie? ale boje sie ze cos jest nie tak z moim
cyklem

(
Jestem w 1-wszej fazie cyklu (8dc) i mam temperature wg mnie za wysoką!!
powiedzcie mi moje kochane co to moze oznaczac?? jakas niewydolnosc czy cuś?
mierze codziennie rano w pochwie i mam
1dc-36,8
2dc-
3dc-37
4dc-36,7
5dc-36,9
6dc-37
7dc-36,9
No i znowu mam powod do zmartwien
Tekla, Monia515 powiedzcie co to znaczy?
Ide jutro do ginka na usg przed hsg to zapytam.
ale swoja drogą to w tamtym cyklu mialam ok w 1-wszej fazie oscylowalo ok
36,6 i sokczylo do ok 37,1 a teraz??